8tydnu-neumi usnout

Anonymni
15.4.08 22:34

8tydnu-neumi usnout

Ahoj,chtela jsem poprosit o radu jak pomoct usnout osmitydennimu mimi.
Pres den a i v noci spi docela pekne,jen navecer(asi od peti az do desiti)nemuze usnout.Je na ni videt ze spat chce,klizi se ji oci i na par minut zabere(asi dve min),jen proste jak je pretazena tak neusne tvrde.Zaroven u toho i rve az se vzteka,rucicky,nozicky stale v pohybu.Donedavna stacilo pevne utahnout v zavinovacce,popripade pohoupat nebo nosit.Ani u kojeni nezabere.Zkousela jsem lezet i s ni v posteli a taky rvala vesele dal.Takze vlastne ani to vyrvavani nepomohlo,i kdyz na nej se mi zda jeste mala a trapit ji nechci.Myslim ze hlady to neni,prdiky taky ne,a nemocna taky neni.Mate nekdo nakej figl jak na usinani?Jo,a i dudlika pouzivame,ale jeci klidne i s nim:)..predem dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
15.4.08 23:00

Ahoj,
co já si vzpomínám, tak my měli krize mezi sedmou a desátou. Se starší jsme jezdili na dlouuuuhé procházky (vraceli jsem se hluboko za tmy a sousedi koukali), mladší jsem nosila, houpala v lehátku, atd. (když jsem zrovna potřebovala vykoupat, narkmit a uložit Kláru, bylo to docela náročné). Nevím přesně jak dlouho to trvalo, ale moc ne a přešlo to samo. Pak jsem ocenila, že Klára v osm usnula a já měla dvě hoďky na hraní s Petínou.
Vyržať!!!!!
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
16.4.08 07:46

Matýska jsem houpala v náručí, ale musela jsem poměrně razantně :lol: žádné jemné houpi houpi, ten neusnul zas přes den. No zůstalo mu to tedy do dneška :roll: Ale zas krásně usíná večer :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
16.4.08 09:37

Tak to máš ještě dobré, že ti neumí usnout jen večer. My to tak máme celý den. Malá sama neusne ani náhodou. To by se spíš uřvala :roll: Takže radu nemám, ale rozhodně na tom nejsi zas tak špatně :wink: mi neusínalo ani jedno dítě samo. Prostě jim to nešlo a nejde :( Takže uspávám a uspávám a když usne tak se zase za chvilku vzbudí teda pokud ji položím a tak pořád dokola :roll: ale jednou z toho vyroste :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
16.4.08 10:32

Ahoj,já jsemna tom stejně.Starší dcera lehla a spala,ale až asi po 6 měsících.A u mladší dcery,když nám to skoro hned od narození nastalo,tak nepomohlo nic jiného,než kočár a uhoupat.A musí mít dudlíka.Bez toho ani ránu.Ale jinak je to asi normální.Oni ti prckové už tolik nechtějí spát.Budˇráda,že spí v noci! :P Nejhorší je pro mámu,zvyknout si na nový režim dítěte!Tak pevné nervy a doufám,že toto nečtou pediatři,museki by na mě za ten kočár poslat sociálku! :lol: Ale když je ještě druhé dítě,co vozím každé ráno do školky,tak jde vše jinak.Zdar! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
16.4.08 11:20

Ahoj, my máme stejný problém. Ale mně neusne ani přes den. Koupili jsme mu houpací lehátko a uhoupáváme. To zabere vždycky. Večer chci, aby usnul v postýlce, takže se snažim neuhoupávat. Je většinou od 17 vzhůru, pak už brečí, ve 20 usne u prsa. Jakmile ho odendám, vzbudí se a je čilej jak ani ráno ne :roll: V postýlce občas zabere, když mu dám sát můj malíček, něco mu šeptám a hladim ho po čele odshora dolů, ale je to vždycky nadlouho a občas mi dojde trpělivost, takže ho uhoupu. Z uspávání začínám mít noční můru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.4.08 12:24

ahoj,tak vsem dekuji za rady nerady:)..rozhodne me uklidnilo ze v tom nejsem sama a zdaleka ne nejhur :P jen jsem male chtela pomoct,je na ni videt ze by spala moc rada a rozvteka ji ze to nejde..
no dneska jestli zacne,tak planujem tu vecerni prochazku a jestli zabere tak snad klidne do desiti :D ,jinak houpani doma v kocaru nezabira,snad to venku bude lepsi…

• Nahlásit
  • Citovat
1311
16.4.08 12:32

No ale nakonec ti usne,ne?:) Jsou prostě děti,které si musí před spaním(klidně jen večerním)chvíli pořvat. Berte to jako její součást,vyroste z toho.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
16.4.08 14:02

Pralinko, některé děti se prostě nevyřvou. Vím o čem mluvím. Já teda nejsem zastáncem vyřvávací metody a ani na to nemám, ale přesto jsme to zkusili. A výsledek žádný . Usla po neskutečném křiku asi na minutu a znovu řev. Některé děti prostě samy neusnou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama