9 měsíc - bolest vagíny

55
11.12.20 02:35

9 měsíc - bolest vagíny

Holky pomoc. Jsem v posledním měsíci a děje se mi už několik dní taková věc. Celej den mě nebolí, ale padne večer a bolí mě to tam dole. Jsem tam oteklá, zarudlá. Dávám si ledovou sprchu na spodek. Zkusila jsem clotrimatizol proti mykoze ( už mi ji Doktor jednou předepsal v těhotenství). Zkusila jsem Vagisan( je vhodný i pro tehule) a pomáhá i trochu lubrikační gel k aniballu. Zítra volám na gyndu a jdu to s ním probrat, ale nemáte to některá? Nevíte co s tím? Zkouším i vynechat sladké a jím laktobacily, kdyby to byla mykóza. Ale nejde mi do hlavy, proč je to celej den dobrý a večer toto 8o 8o 8o 8o za každou radu a tip předem díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
327
11.12.20 02:47

Me vzdy pomohli ty z ty reklamy jak nezna svoji vaginu :lol: a takova mast, mala, zelena, vypada jak usni maz :lol: skvely popis, vim, ale nemuzu si fakt vzpomenout :mrgreen:

A boraxove me rozparadili tak, ze jsem nemohla ani sedet… asi alergie :think:

mmj. v noci se vsechno usazuje a hromadí, množí, takze treba proto to bolí zrovna tak. Nejlepsi budou stěry od gynekolozky. V 9m me bolelo vsechno, ale dole ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
683
11.12.20 07:26

@Beru 95 A je to jako kdyz je infekce ze to i svedi? Napada me ze to muzou byt i krecove zily…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1747
11.12.20 07:34

A je to mykoza? Jestli fakt jo, tak me pomahaj boraxove globule a fungicidin mast…ale me spodek bolel snad cely treti trim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
11.12.20 08:47

V těhotenství je zarudnutí - prokrvení normální. A otok taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
11.12.20 09:25

A kdy se sprchujes? Jestli se to vecer neprojevi proto, ze jsi proste po celym dni zaparena. Ja si musim oplachovat spodek vodou aspon rano vecer, jinak se mi taky rozjizdi mykoza, kdyz se casto myju, sice mam nalez porad, ale aspon nemam projevy :roll: V tehotenstvi na to bohuzel trpim, chlap se na me jen mlsne podiva a ja uz se drbu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
11.12.20 10:10

@Beru 95 a svedi to? Musí to být nutně mykoza? Napadá mě, ze to je proste hodně prokrvené a tím to nateka. Já jsem 8.mesic a taky to na sobě lehce pozoruji a měla jsem to tak i poprvé. Ale už si nepamatuji, jestli to šlo ke konci až do větší bolesti. Ale to už bolí snad cele tělo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
11.12.20 12:31
@VilaAnalka píše:
A kdy se sprchujes? Jestli se to vecer neprojevi proto, ze jsi proste po celym dni zaparena. Ja si musim oplachovat spodek vodou aspon rano vecer, jinak se mi taky rozjizdi mykoza, kdyz se casto myju, sice mam nalez porad, ale aspon nemam projevy :roll: V tehotenstvi na to bohuzel trpim, chlap se na me jen mlsne podiva a ja uz se drbu :zed:

Sprchují se ráno a večer. Ráno se vzbudím v pohodě, celej den dobrý. Chodím na procházky se psem, nakupovat, domácí úklid, vařím…celej den dobrý a padne večer a je to v prdeli. Asi zavedu studenou sprchu i v poledne. A řekla bych, že mi vadí i utírání hajzlpapírem. Lepší se zas očáchnout vodou. No štve mě nejvíc to, že kvůli těm nepříjemným pocitům netrenuju s Aniballem. Zkusím to s ním zítra ráno, když to bude v klídku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
11.12.20 12:35
@Veerr píše:
@Beru 95 a svedi to? Musí to být nutně mykoza? Napadá mě, ze to je proste hodně prokrvené a tím to nateka. Já jsem 8.mesic a taky to na sobě lehce pozoruji a měla jsem to tak i poprvé. Ale už si nepamatuji, jestli to šlo ke konci až do větší bolesti. Ale to už bolí snad cele tělo :lol:

No zjistila jsem, že v pondělí jdu stejně na gyndu, tak zkusím ten víkend nějak přežít. Mykóza teď nevím - nemám výtok, jelikož se myju tou studenou vodou ráno i večer, tak výtok ani nemá šanci. Zatím mi nejvíc pomáhá lubrikačním gelem se natřít…a ke konci je to radost no. Bolí mě i to, že se vzbudím s plným močákem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tlak jak prase

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
11.12.20 17:36
@mackA159 píše:
V těhotenství je zarudnutí - prokrvení normální. A otok taky…

Díky. Nepotěšilo, ale díky 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat