9m dcera a lezení

3.4.17 08:52

9m dcera a lezení

Dobrý den maminky,

chtěla jsem se jen zeptat jak by mělo správně dítě lézt? Nemůžu na internetu nikde dohledat…dnes má dcera 9m a příjde mi, že její styl lezení není asi dobrý…když leze tak má špičky nožiček od sebe a kolínka taky dává od sebe…a prostě vypadá jak žabička…nebo je to normální? děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5170
3.4.17 09:03

Hm, asi by měla jít do nějakého kurzu na správné lezení. :mrgreen: Nesleduj ji a nech ji, ona se to naučí, uvidíš, pak budeš ráda, když chvíli posedí nebo poleží v klidu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19212
3.4.17 09:04

@lola0308 Ne neni to dobre. Zřejmě bude mít slabší břicho, proto je tak rozlacla.
Domluv se s fyzioterapeutem, at se na ni koukne a doporučí nějaké cviky na posileni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3931
3.4.17 09:08
@Svistice píše:
@lola0308 Ne neni to dobre. Zřejmě bude mít slabší břicho, proto je tak rozlacla.
Domluv se s fyzioterapeutem, at se na ni koukne a doporučí nějaké cviky na posileni.

Presne tak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10756
3.4.17 09:40

@Svistice Přesně, vypadá to, že některé partie svalů nemá dostatečně posílené, můžou to být i záda krom bříška. Zašla bych za fyzio nebo klidně pediatričkou, určitě bude mít kontakt na dobré fyzioterapeuty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19212
3.4.17 09:51

Hlavně to pořešit ještě před tím, než se začně stavět. A rozhodně ji nenutit do žádného stavění a chození. Měla by nejdřív dobře a co nejdéle lézt.
Viděla jsem takovouhle holčičku „žabku“ pak v parodii na chůzi (to už jí byl rok a půl) a moc pěkný pohled to nebyl. Chodila jak kachna, nohy vytočení ven, nestabilní, padala - ono se to s tím dítětem pak táhne. Chodit se samozřejmě naučí, i to vypadá pro laika normálně, ale to dítě to táhne úplně jinými svalovými partiemi, než by mělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama