A tohle je kdo? To přece nejsem já

Anonymní
25.7.13 11:41

A tohle je kdo? Já.

Já se asi zblázním. Tohle přece nejsem já. Vždycky jsem byla holka se spoustou aktivit a činností, ráda jsem si vyšla s kamarádkami, měla stále co dělat a byla fakt kus. ;)…teď mám dítě, bydlím daleko od přátel a ty co tu mám mají děti a svoje starosti…A můj muž má stále stejný svět, chodí si domů jak chce, většinou pozdě v noci. Potkává se s novými lidmi, je to jeho práce. A já žárlím jako šílená na jakoukoli ženu co se kolem něj jen otočí. Dusím se tím, a dělám scény. Dnes jsem mu řekla že už ho mám plné zuby, jen proto že mi řekl že by si chtěl vyrazit sám, že je to lepší než se mnou. Přitom za vším je moje snížené sebevědomí. Hodina dvě bez dítěte nepomáhá, starám se o svůj vzhled dobře. Je to spíš o tom že já bych chtěla trávit čas s ním a on se se mnou nebaví prý tak dobře. Přitom jsem ho nikdy nikde nestíhala, nekazila srandu ani ni podobného. asi jde o to že má pocit že ho kontroluju, což je pravda ne pocit :nevim: Nevím co se sebou neumím si poradit, umím to pak akorát tajně obrečet a cítit se ještě blběji než před tím. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3168
25.7.13 11:48

A jak starý dítě máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
25.7.13 11:52

On Ti přímo řekl, že bez Tebe je to lepší? tak to by se mi též nelíbilo.. Jinak bych to zařídila tak, ať jeden den hlídá, můžeš si najít právě ty kámošky, chodi třeba cvičit, tvořit či vím já co Tě baví :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
25.7.13 11:52

Alespon ti to rekl na rovinu. Nemyslim ze by byl necitelny, pokud ho neustale kontrolujes :nevim: tak se mu nedivim. Promluvila bych si snim o tom a vyrazila si treba s jinou partou lidi nez on a nekde se pak potkali ale byli byste kazdy s jinyma lidma, aby nemel pocit ze ho neustale kontrolujes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
25.7.13 11:53

@martina.se lepsi nez se pretvarovat. Pokud ho opravdu neustale kontroluje a pusobi to blbe i treba pred prateli, tak se mu nedivim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
25.7.13 11:54
@Janichka píše:
@martina.se lepsi nez se pretvarovat. Pokud ho opravdu neustale kontroluje a pusobi to blbe i treba pred prateli, tak se mu nedivim :nevim:

jo tak takhle.. to se nedivím, pokud je tam kontrola.. Já to jen přelétla, takže jsem to nepřečetla pořádně :oops: :mrgreen: v takovém případě je to jasné.. každý potřebuje svůj prostor..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
25.7.13 11:58

No jo, změnil se ti život, ale to se dalo čekat :-( ale žárlením, kontrolou a brečením ho odháníš ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
3403
25.7.13 12:00

Anonymní, jakým stylem ho kontroluješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 12:02

To je právě to, že před přáteli nebo veřejně ho vůbec nekontroluju, většinou si jdu po svém, nikdy ho netahám ani k sobě ani domů, většinou ani nevím kde je 8o Proto mě to překvapilo. Řekl že všichni si přece radši vyrazí bez partnera, a baví se líp. To nechápu. Vím že ho nepředělám a vím že ten problém cítím já. Pořád se v tomhle vztahu cítím podřazeně. Mám ho moc ráda, a dá se asi říct že on mi dává najevo to (a možná nevědomky) že by beze mě přežil v pohodě a našel by si jinou ženu. Kdežto mě taková představa bolí. Je to hrůza v takových pocitech se topit to vám teda povím…Jo a žádný rozhovor nepomůže, většinou jen prohloubí můj splín protože on to prostě nechápe. Buď s tím nějak v sobě pohnu sama, a nebo mě to sežere. Já ale nevím jak.

• Nahlásit
  • Citovat
6809
25.7.13 12:03

Mas ponorku. Dej mu vecer hlidat dite a vypadni ven. Nebo cvicit. Nebo cokoliv, hned budes pro nej zadouci vice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 12:05

@BellinkaX to nezabírá, na něj ne, a na mě taky ne. Neviním z toho dítě, nelituju jeho ale sebe, pořád mám pocit že jsem něco míň než jiné holky.

• Nahlásit
  • Citovat
25.7.13 12:10

Řekla bych, že máš pěknou depku. Dej mu dítě na týden a vypadni s nejlepší kamarádkou, nebo klidne i sama, někam mimo. A telefon bych nechala doma.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
25.7.13 12:11

No hlavně si uvědom, že bys to bez něj taky přežila. Připadá mi, že jsi na něm dost závislá :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.13 12:13

@hopikhopik já jako chápu proč to říkáš, ale neexistuje, jsme existenčně závislí na jeho příjmu a nemůže si jen tak vzít týden volno abych já vypadla. Bylo by to akorát horší…

• Nahlásit
  • Citovat
3403
25.7.13 12:13
@BellinkaX píše:
Mas ponorku. Dej mu vecer hlidat dite a vypadni ven. Nebo cvicit. Nebo cokoliv, hned budes pro nej zadouci vice.
:potlesk: Souhlas…určitě neseď pořád jen doma na zadku. Pěkně se vyfikni, oblíkni, a vyraž někam třeba s kamarádkou - na víno, do kina…ať taky vidí, že Tě nemá pořád doma a,,jistou´´
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama