Cvičební stroj AB Rocket

2073
27.1.10 14:22

AB Rocket

Ahoj holky,
chtela jsme se zeptat jeslti nekdo mate a AB rocket aj ak jste spokojeni.
No rada bych si torchu vylepsila postavu podetech a samo jsem dost lina a hlavne, jak zacnu cvicit na bricho - vzdy me zacnou bolet zada - no klasika - proste civicm blbe. Abych chodila na nejake cviceni zatim moc neni cas - tkaze bych rada civicla doma.
Jsem socela skepticka k temto vsem „nastrojum a pristroujum“ pred lety si jich sestra pak koupila a dodneska lezi na pude, ale tohle me docela zaujalo jen nevim jeslti to neni zase dalsi kram.
Takze diky moc za vsechny rady a zkusenosti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9908
27.1.10 14:25

Taky bych ráda znala názor. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53612
27.1.10 14:28

Ahojík…tak můj chlap si to pořídil „na břišáky“ :-D a kde myslíš,že to je???asi půl roku na balkoně…
já to zkoušela párkrát a myslím,že to je lákadlo na peníze…Ani to není tak lehké,jak to vypadá v TV,záda mě z toho stejně bolely a myslím,že účinek stejný jako u sedů-lehů…jooo a nic mě teda nemasíruje :nevim:
Za mě???koupila bych stepr–nevím,jak se to píše a večer třeba u TV cvičila.
Já čekám na teplíčko,až budu moci na brusle…doma se taky nějak nedonutím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12738
27.1.10 15:17

Ahoj,
tento stroj jsem si pořídila, ale jak říkám…je to nejdražší věšák na hadry co doma mám :lol:
Stepper mám taky a co myslíte? Mám na něm položený květináče s kytkama…
Ten, kdo nemá pevnou vůli, nedonutí se cvičit doma sám. Mě to chytlo na 1. týden a konečná. A jak píše Péťa, tahák na prachy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
27.1.10 15:37

Chlap si koupil, docela na nem cvicil, ted je uklizenej, ale to je lenosti. kdo ceka zazraky bez namahy, vyhodi jenom prachy a to za kazdej takovej stroj. makat se musi s nim i bez nej. Ze z lehu-sedu bolej zada, jo pac je lidi neumej, ale na tom AB ROcket se to taky musi umet. Proste bez prace nejsou kolace. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
27.1.10 20:05

Diky moc za reakce - takze nic kupovat nebudu.
Sestra is prave koupila kde co - chvilku to pouzivala a pak to dala na pudu.
Ja vim, ze me zada boli z toho, ze cvicim spatne :-( - prave proto jsme si myslela, ze kdybych si tohle poridila, ze bych cvicila spravne :-) ale jak slyslim, tak je to onecem jinem.
Takze diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
paraskevi
8.2.10 20:30

Koupě

Ahoj, četla jsem Vaše příspěvky…taky jsem si chtěla koupit Ab Rocket, ale teď váhám…tolik peněz za něj dát nechci, proto jsem se chtěla zeptat, jestli by jste ho některá nechtěla prodat levněji. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
128
3.4.11 11:36

…jak to tady tak pročítám,tak jsem asi jediná,kdo je s ním spokojená :nevim: Takže pro mě to určitě vyhozené prachy nebyly :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xo
2.12.11 21:36

DŘELA JSEm se a pomohlo :)) jsem štíhlounká ;) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Kvik
12.1.12 18:11

AB Rocket

AHoj. Právě jsem si ho pořídila. Mám doma řadu pomocníků na cvičení a ani jednoho nelituju, protože to s cvičením myslím vážně a o tom to je, sice to nějakou dobu trvá než si to člověk v hlavě srovná a zjistí si vše co dělat správně, jako že nejdřív pořádně začít jíst, nedržet drastické diety, dodržovat pitný režim a do toho se hodně hýbat a to taky správně. Na lehy sedy si myslím, že je to fajn. Ten kdo cvičí správně, záda ho vůbec bolet nemůžou. U správných lehů sedů se záda ze země vůbec nezvedají, pracuje pouze břicho a zvedají se jen lopatky a čím pomalejší pohyby se dělají, tím více svaly pracují, takže AB R. je na přímé břišní svalstvo fajn, ale jen tento přístroj nestačí. Aby byly vidět výsledky, je dobrý jako doplněk při cvičení. Ale na relax cvičení stačí :) Hodně sil a hlavně pevnou vůli. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama