Měsíční mimčo a UM - pije málo :(

2346
31.1.13 08:26

Ach jo,měsíční mimčo a UM -pije málo :(

3měsíčníHolky, už jsem psala jednou, před měsícem kvůli papání, jak vám děti papaj? naší malé jsou 3 měsíce a jí tak 60-90-120 ml jak kdy, netváří se nijak hladově, jí po cca 3-4 hod, v noci jen jednou, vyjde to cca 6-7 denně, jak kdy, je mi šíleně když čtu jak mimča baštěj 180ml až 200!!! to mi malá ještě nikdy nesnědla, když to do ní nacpu, tak akorát pak blinká :( máte někdo taky takovou zkušenost? Díky za jakoukoliv odpověď.

Příspěvek upraven 31.01.13 v 09:16

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Imane
31.1.13 08:29

Moje dcera také pila takhle a dnes vypije na jednu dávku 150 ml a je jí 7 měsíců. Dej jí kolik vypije sama. Neřiď se tím, co pijí jiné děti, protože každé má jinou potřebu jídla. Pokud přibírá a je v pořádku, tak ji netlač. Postupně si bude dávky mléka sama zvyšovat.

  • Citovat
  • Upravit
2346
31.1.13 08:36

@yum-yum26 Díky moc, ona ob den kajdí a fakt je spojená, ale pije fakt málo :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Imane
31.1.13 08:37

@cezet A kolik váží?

  • Citovat
  • Upravit
2947
31.1.13 08:39

Pribira??? Breci hlady??? Je spokojena??? Dej ji, kolik chce. Moje mala pil hodne dlouho 120ml a vic jak 180ml nevypije ani ted (18mesicu), kdyby ji neco schazelo, ona by se ozvala!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4637
31.1.13 08:45

Kolik byla vaha po narozeni a jaka je ted? Co delka? Ma cca osm pomocenych plen za den?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.13 08:51

Pokud přibírá normálně a dr. nemá žádné otázky ohledně toho kolik pije, vůbec bych to neřešila..:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2480
31.1.13 09:13

Ahoj!

Vážně bych to nijak nehrotila. U kojených dětí se to taky neřeší, pokud k tomu není oprávněný důvod.

Každé dítě má své potřeby. Jestli je spokojená a čůrá jak má, tak je to v pořádku. Třeba se časem rozpije…
Nemá smysl to do ní cpát násilím, pokud pak blinká.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45740
31.1.13 09:13

Ja jsem částečně taky krmila UM a taky mi na jednu dávku v tomhle veku vypila jen 90 někdy možna 120. Taky jsem se divila tem množstvím co pijou jiné deti. Ale pribirala krasne, pak i trochu nadprůměrne. Nejvíc jsme se dostali na 150 s UM.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3780
31.1.13 09:14

@cezet Jééjda, když byly malé 3 měsíce, pila po 3 hodinách 60ml! Vyjímečně 90ml, ale to jen někdy večer…
Vím to, protože jsem byla v nemocnici a babičce se to zdálo málo ;-)
A teď je to cvalík, co po večerním nakojení vypije ještě 210ml mlíčka s kaší ;)
Neboj, pokud nepláče hlady a prospívá, tak jí to stačí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
31.1.13 09:15

Holky, mě vyskočila 3,u slova 3měsíční :(

Malá se narodila a měla 4,100,dlouho jsme nekojili a spadla na 3700g dnes jí budou 3měsíce a má 5900g

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
31.1.13 09:17

@balenka moc ti děkuji, jsem na nervy :( dostala ještě ke všemu dečku na kyčlíky, tak jsem z toho taková celá na měkko a do toho když čtu ty obali mlíčka, tak je mi z toho zle, jak pije málo, jako neřídím se tím co je psáno, ale prostě příde mi že fakt málo :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
31.1.13 09:19

@yum-yum26 5900 a před 3týdny měla 62cm.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3780
31.1.13 09:21

@cezet Měly jsme dlouho široké balení… neboj, kyčlíky dorostou, jak mají, hlavně dávej Vigantol ;)

A s tím jídlem to nehroť… jednou jí uděláš 120ml a vycucne to jako nic a budeš se divit… Přibírá ti pěkně a bude z ní úžasná princezna ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4637
31.1.13 09:22

@cezet Ja teda kojim ale kdyz ji odstriknu do flasky, da kolem 100ml a je spokojena. Uz ted ma pres sest kilo, coz je vaha, ktera by stacila i v roce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová