ach ta psychika

Anonymni
21.10.08 21:06

ach ta psychika

jak na miminko…snažíme se 8měsíců,prášky neberu od ledna 2008 mě je 25 a příteli 28.dělám stojky,počítám plodné dni pořád čůrám na papírky…díky za jakoukoli radu či reakci

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9048
21.10.08 21:11

Nezoufej anonymní, jistě se dočkáš..nervovat se má prý až když je snažení delší než rok..
Jediná rada je zabavit se něčím jiným ( samotné mi to nejde), nebo nějaká dovolená, jiný koníček a najednou to je ani nevíš jak.
Moje teta se snažila přes 10 let ( tím nechci nijak strašit) a když už chtěla jít na umělko, tak hup a bylo to tam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35418
21.10.08 21:49

klidně na to mysli.

Nic ti nepomůže.

nepomůže stavět barák, dělat si autoškolu - z vlastní zkušenosti mluvím. A bude to horší, zejména tím, jak ti všichni budou radit „nemysli na to“.

Nejde na to nemyslet, nemyslet na to je stav, který nelze nijak uměle navodit . Třeba se skutečně stane že na to přestaneš myslet, třebas když někdo blízký dostaně vážnou nemoc, vyhoříte, podvedeš manžela …a ono se to povede. Snažilka dokáže „na to myslet“ témeř za každé situace a to několikrát denně.

Ale mám pro tebe dobré zprávy - dá se otěhotnět, ikdyž na to myslíš.
v podstatě dneska většina holek otěhotní, když na to myslí, nakonec vysazení antikoncepce je uvážený jednoznačný čin - teď chci mít dítě. Těžko uvěřit tomu, že by někdo vy:,–(il HAK a pak si ani nevšiml, že mu vynechaly mencky.

Je jasné, že nervy jsou s každým cyklem větší a větší, proto se těm šťastným zdá, že vědí jak na to. Ale nevědí to o nic lépe než ty nebo já, jen měly štěstí.

A poznámka na závěr: kdybych na to tolik nemyslela, těžko bych přišla na to, že mám „ucpané trubky“ a tudíž že IVF je moje jediná naděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
22.10.08 11:21

Ahojky souhlasím s holkama, že nemyslet na to opravdu nejde, mysli na to, ale neupínej se tak moc k tomu. Byla jsem rok s přítelem a jely jsme na ostro a za celou dobu nic, dělala jsem stojky, ale nebyla jsem psychicky v pohodě a tak zaslepená tím, že chci dítě, že jsem neviděla, že nám to neklape… Rozešly jsme se. Našla jsem si nového a od začátku je náš vztah fajn a úplně jiný… Já už jsem si myslela, že když budu chtím mít děti, že to nepůjde jen tak, ale po 3 měsících co jsme si nedávaly pozor, a 3.měsíc jely na dovču se zadařilo a to jsem na to opravdu myslela a říkala si, třeba to fakt vyšlo…????
No prostě mysli na to, ale v přiměřené míře a pořád si něco plánuj dopředu co by si s miminkem dělat nemohla,atd.Teď se mi to povídá, já vím, ale kdyby to bylo 8 měsíců klidně bych už za gynekologem zašla, můj mě řekl, že po půl roce když to nepůjde a budu chtít vyšetřit, tak mě vyšetří, byla jsem připravená, že i partner půjde po půl roce na testy, naštěstí nebylo třeba. Neztrácej naději, určitě to půjde, budu držet pěstičky :wink: Hlavně nic se nemá přehánět a stojky se nemusí dělat, jen jsem pak ležela asi 20 minut, nebo jdi rovnou spát a ty mršky se v tobě udrží…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.08 13:03

Nemam s touto tematikou osobni zkusenosti, ale co takhle zkusit Mojzisovou. Nic za to nedas, muzes cvicit doma, ve svem vlastnim pohodli, kdy se ti to hodi, ale musis cvicit fakt kazdy den. I kdyby to nevedlo k otehotneni, tak se ti upravi pater, drzeni tela, zpevni svaly a urovna vnitrek (dochazi k lepsimu prokrveni vnitrnich organu).
Jinak ti moc drzim palce a neztracej viru a nadeji. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
5.11.08 16:34

Ahoj, my jsme se snazili 7 mesicu, behem kterych jsem stihla i brat kvuli prodlouzenemu MC hormony, nakonec jsem je odlozila a asi po mesici a pul zasla na akupunkturu a otehotnela hned prvni cyklus. Mela jsem predtim nejspis anovulacni cykly… V 10tt jsem bohuzel potratila, byli jsme oba na genetice a pry to byla proste smula, ktera se stane v 1% a kterou nic neovlivnuje, mrnousek mel chromazomalni vadu, je to proste strasna smula :(

Tak jsem potom prestala s akup (je docela draha) a zacala chodit na doporuceni kamaradky na reflexni terapii k jedny uzasny holce (v Praze na Novych Butovicich) a uvidime, jak me da do kupy… dela i diagnostiku z plosek chodidel a akupresuru patere a krku a tak… no ja od ni odchazim a temer letam :lol:
podle citlivosti urcitych plosek se pry da i poznat cinnost vajecniku, stimulovat oslabene organy… Minule mi ASI nastimulovala tak, ze uz nemam cyklus +-50dni ale normalne +-30dni…
Beru to s rezervou, ale neco na tom asi bude :wink:

Pa, Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.11.08 12:43

Re: ach ta psychika

kalupinka22 píše:
jak na miminko…snažíme se 8měsíců,prášky neberu od ledna 2008 mě je 25 a příteli 28.dělám stojky,počítám plodné dni pořád čůrám na papírky…díky za jakoukoli radu či reakci
Zkus si koupit v lékárně přírodní vitamíny-SARAPIS. mají obyčejné a se sojou, tak kup ty obyč. Mě to poradili a vyšlo to. Kámošce taky ani je nestačila dobrat a byla v tom. Možná to byla jen psychická záležitost, ale za zkoušku to stojí. Přeji hodně štěstí. Gretina.
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama