Jak na holčičku

Anonymni
18.10.08 16:17

Jak na holčičku

Ahoj holky, budu ráda za jakoukoli radu jak otěhotnět a mít vytouženou holčičku. Mám doma 2 kluky, které mám strašne moc ráda, ale hodně bych chtěla holčičku. Slyšela jsem že při umělém oplodnění je možnost výběru pohlaví - v ČR je to sice nelegální ale něktěré kliniky to dělají. Jsem ochotna podstoupit vše. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27281
18.10.08 16:40

Dle mého názoru toto neprovede žádný lékař CAR v ČR. A upřímně, i když chápu, že si holčičku asi přeješ hodně, tak podstupovat kvůli tomu umělé oplodnění mi přijde dost výstřední, nezlob se na mě. Zejména pokud neexistuje žádný zdravotní důvod nebo-li indikace k jeho provedení (předpokládám že ne, když máš již dvě děti).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
18.10.08 17:21

Ahoj,
umělé oplodňování jen proto,aby jsi měla holčičku,do toho já bych určitě nešla,ač jsem si holčičky taky moc přála.Naší Emu jsme počali čtyři dny po MS,do ovulace mi zbývaly tři až čtyři dny.Taky jsme se čatěji milovali.Schrnu-li to,při častějším výronu semene je šance na ženskou spermii větší,taky ženské spermie jsou sice o dost pomalejší a je jich ve výronu zdravého muže méně,ale delší dobu dokáží přežít a počkat na vajíčko.Není to pravidlo,pouze se zvyšují šance :wink:
Hodně zdaru Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
18.10.08 17:31

Já jen doufám, že takovýhle věci každej CAR bude považovat za nelegální :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
18.10.08 18:02

A nestačilo by ti, že budete mít s manželem krásné a hlavně zdravé miminko??? Promiň, nějak nechápu :evil: :evil: :evil: Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12675
18.10.08 18:25

Anonymní: Žádný CAR ti v ČR vybrat nedá. Myslím, že máš poněkud zmatenou informaci. Mluví se leda o tom, že při IVF bude možnost „vybrat“ pohlaví, ovšem jen z důvodu toho, že některé vážné nemoci postihují jen to určité pohlaví. Ale vybírat si jen proto, že máš dva kluky a chceš holku… To myslíš vážně? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
18.10.08 18:51

A ještě si tak vybrat barvu vlasů, očí, délku nohou a velikost nosu … :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
18.10.08 18:56

Na položenou otázku nemám, co bych napsala.
Jen je mi vždycky líto, když něco takového čtu. Tak nějak žijeme v době a místě na zeměkouli, kde máme v podstatě všechno (a podle toho, cos o sobě napsala, máš skutečně všechno) a pořád to nestačí. Ještě tak barvu očí a vlasů, temperament, IQ, talent atd., kdybychom si u svých dětí mohli vybrat :? (a… tak než jsem to odeslala, napadlo Evikk totéž).
Možná najít si nového tatínka, který má závažnou dědičnou chorobu postihující pouze mužské potomky :idea: ?
Každopádně moc reálně bych to neviděla. Victoria Beckham má peněz jak šlupek a holka se jí nedaří a nedaří :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
18.10.08 19:03

hihi,tazatelka dobře věděla,proč být anonymní,dáváte jí pěkně na frak. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
18.10.08 19:24

Holky, ať se nám to zdá morální či ne, stejně to jednou k něčemu podobnému dospěje a fakt si kromě pohlaví budeme (tedy, my už asi ne) moct „naprogramovat“ potomka. Teď to zní jako sci-fi, ale už to, že je něco takového vůbec možné, znamená, že k tomu jednou dojde.
Nejdříve to ale určitě bude o penězích a vytvoří se skupina geneticky „vyvolených“, kteří budou krásní, bohatí, úspěšní a inteligentní … a třeba jednou to bude pro všechny.
Jsem docela ráda, že se takové společnosti nedožiju … už takhle dáváme matce přírodě dost na frak :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
18.10.08 19:24

Stanusko, znáš to: „Na pitomou otázku…“ Mě fakt tyhle otázky a „problémy“ taky zvedají ze židle… M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8087
18.10.08 19:48

Milá Anonymní.. jsem lehce znechucena tvou položenou otázkou. :? Tady je tolik snažilek (patřím mezi ně) kterým by bylo uplně jedno jestli mají holčičku chlapečka modrý oči hnědý oči… prostě hlavně aby měli miminko… promiň ale zdáš se mi neskromná!! a nejspíš jak už tady někdo psal. Máš všechno … Buď vděčná za to že máš dvě krásné zdravé děti a nevymýšlej zhovadilosti… :evil: Promiň ale nemůžu jinak… opravdu mě to vždycky dostane když si něco takového přečtu… :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27281
18.10.08 20:01

Třeba si z nás dělá srandu… Docela bych tomu věřila. A taky mi to dost připomíná Markýska (v té absurditě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
18.10.08 20:09

Nevím, co je na tom špatné, že by chtěla holčičku, taky bych druhý chtěla kluka :) A taky pořád řeším, jak na to…
Přeci nikdo neříká, že když bude mít kluka, že ho hodí ze skály :D Jen si přeje mít dceru, a docela to chápu. Je to úžásný :)
Přišla do jiného stavu přirozenou cestou a neví, co umělé oplodnění obnáší, ani já to nevím… protože jsem to nikdy neřešila. Takže si myslím, kdyby jí to někdo barvitě vylíčil, tak by si to rozmyslela. Ale nemusíte se hned na ní tak sypat…!

Mám knížku a tam píšou, jsou to takový babský pověry, že když se po styku dělá výplach octovou vodou, tak je větší pravděpodobnost holky a když slanou vodou, tak je větší pravděpodobnost kluka. Doufám, že to není naopak :? , protože tu knížku mám na chatě, tak se nemůžu podívat. I když mi to příjde šílený, ocet je kyselina octová, takže nevím nevím, pak tam píšou něco o jídle, myslím větší konzumace masa - kluk a větší konzumace mléčných výrobků - holka. Ale to už si přesně nevybavuju.
Budeš to muset risknout a uvidíš… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
18.10.08 20:20

Malika, já bych ten dotaz chápala a tolerovala, kdyby se ptala jak počnout holčičku a myslela tím to, co jsi zmiňovala ty - tj. strava, výplachy, popř.polohy při sexu či já vím, co se ještě dá dělat…
Pokud do toho zahrnuje i umělé oplodnění a výběr pohlaví, to už mi přijde fakt dost přitažené za vlasy… M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama