Adopce - nejsme manzele

Anonymní
9.6.21 13:11

Adopce - nejsme manzele

S partnerem jsme spolu uz pet let, ale nejsme manzele. Nemuzeme mit miminko (IVF mame za sebou) a uvazujeme o adopci. Vim, ze dite muze adoptovat jen jeden z nas (dohodli jsme se, ze ja). Nemate nekdo zkusenost, jaka je sance? Jsme VS, mame dobrou praci, dum…

Ps: brat se zatim vazne nechceme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.6.21 13:15
@Anonymní píše:
S partnerem jsme spolu uz pet let, ale nejsme manzele. Nemuzeme mit miminko (IVF mame za sebou) a uvazujeme o adopci. Vim, ze dite muze adoptovat jen jeden z nas (dohodli jsme se, ze ja). Nemate nekdo zkusenost, jaka je sance? Jsme VS, mame dobrou praci, dum…Ps: brat se zatim vazne nechceme.

Ahoj, my jsme s partnerem 6 let a také nesezdaní. Momentálně jsme ve fázi žadatelů o adopci, kdy nám schází už poslední kolo psychotestů. Říkali nám, že nevidí problém v tom, že nejsme svoji, ale máme počítat s tím, že budeme čekat o něco déle než sezdaní. Také je prý lepší, když ještě nejste svoji, tak pokud byste si to rozmysleli a chtěli se vzít, tak ne v průběhu žádání, ale až po.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 13:27
@Anonymní píše:
S partnerem jsme spolu uz pet let, ale nejsme manzele. Nemuzeme mit miminko (IVF mame za sebou) a uvazujeme o adopci. Vim, ze dite muze adoptovat jen jeden z nas (dohodli jsme se, ze ja). Nemate nekdo zkusenost, jaka je sance? Jsme VS, mame dobrou praci, dum…Ps: brat se zatim vazne nechceme.

Podle mě to možné je, ale určitě budete čekat déle. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6532
9.6.21 18:26

Nerozumím tomu, proč dítě nemůže být důvod k svatbě? :nevim: Budete čekat déle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 18:48

@Kfětoslava Presne na tuhle poznamku jsem cekala. 😁 👍

Duvodem je, ze manzelstvi podle ceskych zakonu proste nechceme. Profesni deformace.

Diky anonymni za info. Ze budeme cekat dele, s tim jsem smirena. Snad to nebude tak zle… Drzim vam palecky, at proces uspesne dokoncite a brzy dostanete prcka!

• Citovat
  • Nahlásit
6532
9.6.21 19:22
@Anonymní píše:
@Kfětoslava Presne na tuhle poznamku jsem cekala. 😁 👍

Duvodem je, ze manzelstvi podle ceskych zakonu proste nechceme. Profesni deformace.

Diky anonymni za info. Ze budeme cekat dele, s tim jsem smirena. Snad to nebude tak zle… Drzim vam palecky, at proces uspesne dokoncite a brzy dostanete prcka!

A h a, děkuji za info :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat