Rostou zoubky - afty

10
14.1.10 22:48

afty

Zdravim mile maminky.moji holcicce(11mes)rostou zoubky.ma natekle a zanicene dasne a plny jazyk aftu.mate take nektera z vas zkusenost s afty pri rustu zoubku,nebo to muze byt neco jineho?U Dr. jsme byli,ale nic nam nerekl.mala ma uz 6.den teploty 38-39 a stejne dlouho nepapa a nespi.uz nevime co mame delat.Stale jen place a je videt ze trpi strasnymi bolestmi.Bolave dasne a jeste k tomu jazyk je strasna kombinace.Mate prosim nekdo podobnou zkusenost?Vyskouseli jsme snad vse dostupne ale nema to konce.Poradite Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5429
14.1.10 23:01

Ahoj,nemám zkušenost přímo s dítětem a růstem zubů,ale ty afty má podle mě z těch teplot.
Kamarádka používá na afty mundisal gel-nemůže si ho vynachválit.Můžou ho i takto malé děti,dokonce ho tu maminky chválí zkusila bych ho.
Ať je malá brzo v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.1.10 09:47

diky moc urcite vyskousime jeden by nerekl ze zuby dokazou takhle potrapit jako by nestacilo ze ma bolave dasne ted uz i cely jazyk.Snad to brzy prejde ale zatim to nevypada teploty ma porad.Nevedela jsem ze horecky od zubu mohou trvat takhle dlouho myslela jsem ze je to tak 3denni zalezitost.Ty dva dole byli v pohode a ty horni nam teda davaji co proto.Zachvili bude stech vsech tlumidel teplot uplne mimo.Kdo to vymyslel ze :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
15.1.10 19:29

Je mi malé moc líto snad to pomůže a přejde to co nejdřív. Měla jsem to sama 2× za život-myslím hromadu aftů v puse,mě na to dávali jox (jód),ale to malej dát nemůžeš pálí to!Je fakt že taky žádný doktor neporadil,ale poslali mě na zubní,že věci v puse řeší zubař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1921
15.1.10 19:31

ahoj tak ja zazila to same se starsi dcerou,a doktorka mi na to dala borax normalne koupis v lekarne,je to bila vodicka,a do dvou dnu jsme meely pokoj. preji brzke uzdraveni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.1.10 20:21

tak to je taky super me zase zubarka rekla ze deti berou az od trech let ze co by tam pry s nima driv delali.Zkratka same kapacity.doktor ji nechtel ani nic pichnout ze by se tim muselo soupat ockovani a ze snad to prejde samo ale ma to uz i pod hornim rtem a zacina odmitat i piti takze horsi a sest dni uz teploty.Je to des bes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.1.10 20:23

Diky za info taky vyskousime.Mame doma uz pul lekarny asi si taky jednu otevru :lol: Jen nejak nechce nic pomoct mozna prave toto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama