Akce školky od 14:30 - jak je to u vás?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Da.
Stálice 76 příspěvků 24.09.14 09:50
Akce školky

Dobrý den, stejně jako všechny školky, tak i ta naše opakovaně pořádá akce pro rodiče, např. podzimní dílničku, vystoupení dětí, nyní seznamovací odpoledne pro rodiče s dětma - ALE všechny akce začínají většinou od 14:30h, v lepším případě od 15h. Já s manželem pracujeme na plný úvazek, takže opravdu nejsem schopná se těchto akcí zúčastnit, což je samozřejmě líto hlavně mé dceři a vedení školky na to také reaguje v tomto duchu. Bbaibičku tam věčně posílat nechci, už tak mi pomáhá děti vyzvedávat, navíc to mají být akce zejména pro rodiče!! Tak se ptám, jak je to u vás ve školkách? Co proti tomu můžu dělat, krom pohovoru s ředitelkou? Že uč. chtějí výt brzo doma, to slyšet nechci - všichni pracující pokud musí, zůstanou v práci déle a také spěchají domů. Tak pro koho teda ty „akce“ jsou? Pro rodiče a děti nebo pro zaměstance školky? Omlouvám se, ale ta zlost ze mě fakt sálá…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
mona77
Kelišová 5257 příspěvků 24.09.14 09:56

U nás ve školce jsou tyto akce také v tomto čase. Nemám problém jednou za čas odejít z práce o chvilku dřív. :nevim:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 24.09.14 09:56

A kolik těch akcí máte? mně by nedělalo problém vzít si čtyřikrát za rok půl den volna :nevim: ono zas pořádat něco od 19:00, tak zase rodiče budou mrmlat, že děti musí jít včas spát, že sebou nemůžou vzít mimino atd…

Petra Z
Hvězda diskuse 52486 příspěvků 24.09.14 10:00

Tak já mám naštěstí pracovní dobu, že stíhám…a nebo prostě odejdu dřív
domluvím se…a kdyby ne, půl den dovolený snad jde vzít ne???

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 24.09.14 10:01

To je na libovuli skolky, ale v nasi statni jsou veskere akce typu dynovani, uklid zahrady, spekacky atd az tak od 16-16,30 a to muzou stihnout rodice oba :palec:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 24.09.14 10:06

U nás jsou většinou od půl čtvrté, od čtyř. Občas bylo něco od tří, to jsem pak taky byla nahraná.

Da.
Stálice 76 příspěvků 24.09.14 10:07
@majdula1 píše:
To je na libovuli skolky, ale v nasi statni jsou veskere akce typu dynovani, uklid zahrady, spekacky atd az tak od 16-16,30 a to muzou stihnout rodice oba :palec:

Přesně tak by to dle mého názoru mělo být :pankac: začátek 15:30-16h.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 24.09.14 10:08

U nás jsou tyhle akce většinou od 16 - to už se dá. Občas něco je od 15, to má manžel trochu problém - volno si vzít nemůže a dojíždí, ale zatím vždycky všecko stihl (i když se přiřítil třeba o 15 minut později).

BohunkaP
Extra třída :D 14970 příspěvků 24.09.14 10:09
@Da. píše:
Dobrý den, stejně jako všechny školky, tak i ta naše opakovaně pořádá akce pro rodiče, např. podzimní dílničku, vystoupení dětí, nyní seznamovací odpoledne pro rodiče s dětma - ALE všechny akce začínají většinou od 14:30h, v lepším případě od 15h. Já s manželem pracujeme na plný úvazek, takže opravdu nejsem schopná se těchto akcí zúčastnit, což je samozřejmě líto hlavně mé dceři a vedení školky na to také reaguje v tomto duchu. Bbaibičku tam věčně posílat nechci, už tak mi pomáhá děti vyzvedávat, navíc to mají být akce zejména pro rodiče!! Tak se ptám, jak je to u vás ve školkách? Co proti tomu můžu dělat, krom pohovoru s ředitelkou? Že uč. chtějí výt brzo doma, to slyšet nechci - všichni pracující pokud musí, zůstanou v práci déle a také spěchají domů. Tak pro koho teda ty „akce“ jsou? Pro rodiče a děti nebo pro zaměstance školky? Omlouvám se, ale ta zlost ze mě fakt sálá…

Na žádné dílničky nechodíme - ani to po nás nikdo nechce.

Ostatní akce - u nás jsou naplánovány předem, víme o nich včas, takže není problém si to zařídit, zase tolik jich není. Jednou máma, podruhé táta… :nevim:

Většinou bývají kolem 16:00, ale i dřív - podle toho, o co jde. Navíc - na pozdější hodinu plánované akce znamenají, že jsou mnohé děti unavené… a podle toho to potom vypadá.

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 24.09.14 10:09

Já chápu, že učitelky nebudou akce pořádat po své pracovní době. Super, když to tak občas někde je, ale to je jen a jen na chuti učitelek nebo vedení školky.

Da.
Stálice 76 příspěvků 24.09.14 10:09

Zajímalo by mě, kolik rodičů může čerpat 1/2 denní dovolenou na akce ze školky… většina si ji šetří na návštěvy lékařů apod. Navíc pokud mám ještě jedno dítě školou povinné a např. včera měli ředit. volno, tak opravdu tu dovolenou využívám jen na zásadní věci.

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 24.09.14 10:10

@Da. Dovolená na návštěvu lékaře? Proč?

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 24.09.14 10:13

U nás ve školce jsou tyhle akce, taky kolem té třetí hodiny. A to by jsi nemohla jednou za čas jít z práce dřív? Nebo manžel?
Chápu, že do práce chodit musíte, ale co se týče dětí, je potřeba si ten čas najít

MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 24.09.14 10:17

U nás ve školce tyhle akce začínají mezi 16-17h.

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 24.09.14 10:17

@Da. Ty si bereš dovolenou, když jdeš k lékaři? Proč? Ty pracuješ na směnný provoz? Určitě by se přece dalo jednou za čas odejít dřív nebo si přehodit směnu, ne? A když na to přijde, taky se nemusíte účastnit úplně každé akce..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >