Aktualizace mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vokishka
Neúnavná pisatelka 15293 příspěvků 06.12.18 20:46
aktualizace mobilu

Ahoj všichni, mám Xiaomi Redmi 4× a teď byla nějaká velká aktualizace. A docela dost k horšímu. Dá se to nějak vrátit zpět, před tu aktualizaci?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
petanah
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 06.12.18 21:23

taky to mam :( jak to vratit nevim, ale zvyknes. si.. co vadi nejvic je, ze mi nejde videt widget hudby na zamcene obrazovce :cert: kdyz chci posunout pisnicku, musim zbytecne odemykat cely telefon.. a nastaveni vyzvaneni (ztlumit, vibrace) atd mi taky pekne pije krev.. ikony male, proste des a kdovi, na kolik veci jsem jeste neprisla, mam to uz mesic..

mayecka
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 06.12.18 21:29

Mám taky Xiaomi a já na tu aktualizaci čekám a čekám a nic :( chjooo :nevim: :kytka:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 06.12.18 21:33

Jo a co zkusit najít v telefonu tovární nastavení? Nejsem si jistá ale potom by mělo být vše jako když se mobil koupil??? :nevim: ale nevím jestli to u Xiaomi jde :think: :hug:

vokishka
Neúnavná pisatelka 15293 příspěvků 06.12.18 22:04
@mayecka píše:
Jo a co zkusit najít v telefonu tovární nastavení? Nejsem si jistá ale potom by mělo být vše jako když se mobil koupil??? :nevim: ale nevím jestli to u Xiaomi jde :think: :hug:

To nechci,to bych přišla o všechno.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15293 příspěvků 06.12.18 22:07
@petanah píše:
taky to mam :( jak to vratit nevim, ale zvyknes. si.. co vadi nejvic je, ze mi nejde videt widget hudby na zamcene obrazovce :cert: kdyz chci posunout pisnicku, musim zbytecne odemykat cely telefon.. a nastaveni vyzvaneni (ztlumit, vibrace) atd mi taky pekne pije krev.. ikony male, proste des a kdovi, na kolik veci jsem jeste neprisla, mam to uz mesic..

Mně rozciluje budík,používám to jako upomínky,písmena teď jak k.ava. Když chci vypnout zvuk i vibraci,tak je to teď taky jinak, samozřejmě blbeji. Samo mi to změnilo zvuk u budíku,ten co byl,už asi ani není. A dcera dnes taky penila,samo se jí to přes noc zaktualizovalo.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 06.12.18 22:08

@vokishka ju je to na nic. Není nad staré mobilní telefony s tlačítky tam se nic nemenilo :lol: :kytka:

vokishka
Neúnavná pisatelka 15293 příspěvků 06.12.18 22:08
@mayecka píše:
Mám taky Xiaomi a já na tu aktualizaci čekám a čekám a nic :( chjooo :nevim: :kytka:

Proč na ni čekáš?

mayecka
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 06.12.18 22:09

@vokishka kamarádka už ji má a mě osobně se ten vzhled atd libi :oops: :kytka:

petanah
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 06.12.18 22:39

jooo, par veci jako tony atd se mi taky poprehazelo.. vic jak hodinu jsem si s tim hrala, nez jsem to vsechno zase nastavila zpatky vcetne ruznych oznameni atd :zed: cim vic se do toho d*pe, tim horsi fakt

Gabcik gabulik
Nováček 2 příspěvky 18.12.18 18:49

Ahoj taky se chci zeptat nevíte když mam mobil na reklamaci a od t mobile a dostala jsem nahradni a nešťastnou náhodu spadl a prasklo zadnisklo sklo tak nevim zda se mobil plati nebo jen za opravu a nebo vubec?

BZ89
Kecalka 248 příspěvků 20.01.19 13:31

Prosím o radu, mám dotykový telefon a občas sám od sebe udělá aktualizace aplikací Google, já ale vůbec tyto aplikace nepoužívám jako jsou Chrome, Gmail, Hudba Play, Fotky od Google, opravdu vůbec, stačí mi základ co je v mobilu, toto neotvírám a tak mi příjde zbytečný, aby mobil stahoval aktualizace a zbytečně těmi staženými megabity zabíral místo v mobilu. Dá se někde v telefonu nastavit, že nechci, aby telefon sám automaticky tyto aktualizace od Google prováděl? Pokud ano, prosím poraďte, kde to v telefonu najdu. Děkuji všem moc

Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 20.01.19 13:38

@BZ89 automatické aktualizace se dají vypnout v nastavení , ale když to aktualizovat nebudeš, tak telefon nebude celkově fungovat v pořádku a bude se sekat. I když tyto funkce nepoužíváš, tak můžou být využívány k jiným operacím, které s telefonem děláš.

potvurka89
Závislačka 3863 příspěvků 20.01.19 13:38

@BZ89 Ahoj v aplikaci google play najdeš v nastavení automatická aktualizace a zaškrtneš neaktualizovat automaticky.

medunka23
Kelišová 7389 příspěvků 20.01.19 13:39

Tak to by mě taky zajímalo, ale je pravda, že v poslední době se mi ukáže pouze informační ikonka že jsou dostupné aktualizace a klepnutím na ikonku spustim aktualizace, vždy to mazu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama