Aktualizace mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vokishka
Extra třída :D 13183 příspěvků 06.12.18 20:46
aktualizace mobilu

Ahoj všichni, mám Xiaomi Redmi 4× a teď byla nějaká velká aktualizace. A docela dost k horšímu. Dá se to nějak vrátit zpět, před tu aktualizaci?

Reakce:
petanah
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 06.12.18 21:23

taky to mam :( jak to vratit nevim, ale zvyknes. si.. co vadi nejvic je, ze mi nejde videt widget hudby na zamcene obrazovce :cert: kdyz chci posunout pisnicku, musim zbytecne odemykat cely telefon.. a nastaveni vyzvaneni (ztlumit, vibrace) atd mi taky pekne pije krev.. ikony male, proste des a kdovi, na kolik veci jsem jeste neprisla, mam to uz mesic..

mayecka
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 06.12.18 21:29

Mám taky Xiaomi a já na tu aktualizaci čekám a čekám a nic :( chjooo :nevim: :kytka:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 06.12.18 21:33

Jo a co zkusit najít v telefonu tovární nastavení? Nejsem si jistá ale potom by mělo být vše jako když se mobil koupil??? :nevim: ale nevím jestli to u Xiaomi jde :think: :hug:

vokishka
Extra třída :D 13183 příspěvků 06.12.18 22:04
@mayecka píše:
Jo a co zkusit najít v telefonu tovární nastavení? Nejsem si jistá ale potom by mělo být vše jako když se mobil koupil??? :nevim: ale nevím jestli to u Xiaomi jde :think: :hug:

To nechci,to bych přišla o všechno.

vokishka
Extra třída :D 13183 příspěvků 06.12.18 22:07
@petanah píše:
taky to mam :( jak to vratit nevim, ale zvyknes. si.. co vadi nejvic je, ze mi nejde videt widget hudby na zamcene obrazovce :cert: kdyz chci posunout pisnicku, musim zbytecne odemykat cely telefon.. a nastaveni vyzvaneni (ztlumit, vibrace) atd mi taky pekne pije krev.. ikony male, proste des a kdovi, na kolik veci jsem jeste neprisla, mam to uz mesic..

Mně rozciluje budík,používám to jako upomínky,písmena teď jak k.ava. Když chci vypnout zvuk i vibraci,tak je to teď taky jinak, samozřejmě blbeji. Samo mi to změnilo zvuk u budíku,ten co byl,už asi ani není. A dcera dnes taky penila,samo se jí to přes noc zaktualizovalo.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 06.12.18 22:08

@vokishka ju je to na nic. Není nad staré mobilní telefony s tlačítky tam se nic nemenilo :lol: :kytka:

vokishka
Extra třída :D 13183 příspěvků 06.12.18 22:08
@mayecka píše:
Mám taky Xiaomi a já na tu aktualizaci čekám a čekám a nic :( chjooo :nevim: :kytka:

Proč na ni čekáš?

mayecka
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 06.12.18 22:09

@vokishka kamarádka už ji má a mě osobně se ten vzhled atd libi :oops: :kytka:

petanah
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 06.12.18 22:39

jooo, par veci jako tony atd se mi taky poprehazelo.. vic jak hodinu jsem si s tim hrala, nez jsem to vsechno zase nastavila zpatky vcetne ruznych oznameni atd :zed: cim vic se do toho d*pe, tim horsi fakt

Gabcik gabulik
Nováček 2 příspěvky 18.12.18 18:49

Ahoj taky se chci zeptat nevíte když mam mobil na reklamaci a od t mobile a dostala jsem nahradni a nešťastnou náhodu spadl a prasklo zadnisklo sklo tak nevim zda se mobil plati nebo jen za opravu a nebo vubec?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >