IPhone 4s se vypíná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 12:54
IPhone 4s se vypíná

Zdravím dámy, pokud z vás má někdo iPhone 4s tak bych potřebovala řadu. Koupila jsem si zmíněný telefon z druhé ruky (perfektní stav). Mobil se obcas vypne a ukazuje že je vybitá baterie. Prý se to ale občas stává, nevíte někdo? Je to už blbá baterka?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 06.12.18 13:03

Muze byt, staré baterky mají v chladu problém, spadnou hrozne rychle na par procent a pak se vypnou. Můžeš ji nechat vyměnit, ale možná by ti vyšlo lepe koupit nový starší model - třeba SE stoji par korun teď.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 13:09

To je snad jasné, 4s je muzejní kus, v perfektním stavu může být ale je to technika, baterka takových telefonu už je pasá

kacenka841
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 06.12.18 13:10

Mi tohle dělal 5S myslím to byl, vyměnili jsme baterku a bylo to lepší, ale i tak se ten telefon strašně sekal, byl pomalý a prostě nestíhal. Ono s každým novým IOS se Ti telefon zpomalí a podle mě Ti to bude vadit. Asi bych ho zkusila prodat a koupit novějsí, minimálně Iphone 6.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 13:11
@kacenka841 píše:
Mi tohle dělal 5S myslím to byl, vyměnili jsme baterku a bylo to lepší, ale i tak se ten telefon strašně sekal, byl pomalý a prostě nestíhal. Ono s každým novým IOS se Ti telefon zpomalí a podle mě Ti to bude vadit. Asi bych ho zkusila prodat a koupit novějsí, minimálně Iphone 6.

Bych chtěla vidět jak 4s v dnešní době prodáš :D :D :D možná tak do muzea

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 06.12.18 13:14

Tenhle model je už opravdu starý, nepůjde ti tam pak už ani aktualizace :nevim: Zkus vyměnit baterii i když to je asi zbytečá investice. Být tebou tak jdu minimálně do SE, ten ti bude šlapat jak hodinky.

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 06.12.18 13:16
@Anonymní píše:
Bych chtěla vidět jak 4s v dnešní době prodáš :D :D :D možná tak do muzea

Ale jo, prodá, vidím každou chvíli inzerát a lidi se můžou přetrhnout :mrgreen: Proč anonym?

Ketris
Echt Kelišová 9762 příspěvků 06.12.18 13:52

Kup si uz novy…

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 06.12.18 14:06

Tenhle krám vyhoď a neotravuj, anonyme.

ivašot.
Kelišová 6875 příspěvků 06.12.18 14:15
@arinecka píše:
Ale jo, prodá, vidím každou chvíli inzerát a lidi se můžou přetrhnout :mrgreen: Proč anonym?

Fakt? Já si ani netroufla dát inzerát na svoji starou šestku, myslela jsem, že o to nebude zájem.

kacenka841
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 06.12.18 14:18
@Anonymní píše:
Bych chtěla vidět jak 4s v dnešní době prodáš :D :D :D možná tak do muzea

Zakladatelka ho koupila pokud jsem dobře četla takže ho asi někdo prodal. Takže šanci pořád má.
A proč anonym? Píšeš někde něco citlivého??

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 06.12.18 14:19

@ivašot. Šestku prodas úplně v klidu ;)

Gaforia
Kecalka 314 příspěvků 06.12.18 14:33

iPhone 4 uz je dnes k nicemu. Ma to stary software a nestiha aktualizace, navic baterka v haji. To uz neroztlacis. Jak pisou holky, chce to aspon SE..

cocomoon
Kecalka 259 příspěvků 06.12.18 14:56

Tak pokud to chceš jen na volání, sms vyjímečně net, nebo nějaká apka tak 4 bude pořád ještě tak nějak fungovat. Jen to chce novou baterku. Nemusí být originál ale taky by to neměl bejt ten největší šmejd z číny.
Dobrý a za rozumný peníz je třeba avacom. Jen to chce někoho, kdo to vyměni, nebo to zanést do servisu.

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 06.12.18 15:01
@ivašot. píše:
Fakt? Já si ani netroufla dát inzerát na svoji starou šestku, myslela jsem, že o to nebude zájem.

Úplně v pohodě, na FB je spousta skupin APPLE bazar, iPhone bazar atd, jasně že občas někdo dost přestřelí cenu tak dostane pěknou sodu ale pokud máš tel ve slušném stavu a nebudeš za něj chtít ranec tak ho prodáš úplně v klidu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >