Aký by mal byť dobrý milenec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gentleman2018
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 09:13
Aký by mal byť dobrý milenec?

Dobrý deň. Zaujímal by ma názor Vás ženy, či máte nejakú predstavu, aký by mal byť dobrý milenec? Proste rád na sebe zapracujem a stanem sa takým :srdce: Ďakujem za odpovede.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18737 příspěvků 16.03.18 09:17

Jako někdo s kým jen spím, nebo jaký má být v posteli?
A když ti tady napíšeme, že ho má mít velkýho, tak jak na tom hodláš zapracovat? :think:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 16.03.18 09:22

Na to návod neexistuje. Každá žena je jiná, určitě bych se zeptala Vaší vyvolené, jaké jsou její preference. Takové ty všeobecné pravidla, co byste měl dodržovat najdete všude na internetu, hlavně se o slečnu zajímat a ptát se jí na otázky z jejího života. Např. Jak se dnes měla? Jestli se jí v práci podařil projekt, na kterém pracovala aj.

Gentleman2018
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 09:34

Hedvika72 Díky za tip, píšem si :palec:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 16.03.18 09:54

@Gentleman2018 to, co píše hedvika, je spíš rada do vztahu. pokud myslíš milenec, ve smyslu ryze sexuálního vztahu, je to trochu mimo.

Gentleman2018
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 09:59
@Bandii píše:
@Gentleman2018 to, co píše hedvika, je spíš rada do vztahu. pokud myslíš milenec, ve smyslu ryze sexuálního vztahu, je to trochu mimo.

A Tvoja predstava o dobrom milencovy je? :D

Hroznej puberťák
Závislačka 3454 příspěvků 16.03.18 10:00
@Gentleman2018 píše:
Hedvika72 Díky za tip, píšem si :palec:

Takovýhle kraviny si fakt nepiš :roll: zajedno se ti za „projekt“ normální ženská spíš vysměje, a za druhé se tím staneš spíš asexuální vrbou na vykecání „problémů“, a brousit ji bude někdo jinej, akčnější (a tobě o tom v horším případě bude ještě vyprávět). Tohle je tip, jak se milencem naopak NESTAT :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 10:01

No tak hlavne diskretni, s velkou vybavou a vydrzi plus technikou, nezanedbavat rucni praci, oral, mazleni a libani. A nechat si zdravy odstup, prece jen manzel je manzel a nezamilovat se, i kdyz s tm maji problem spis zenske… ;)

Ja mela vzdycky kliku na milence - az na toho posledniho - zamiloval se do mne a tlacil mne do rozvodu, takze pres 15 let jsem verna a mezitim jsem manzelovi povila dve krasne a chytre deti. Milec je furt sam, prekrocil padesatku, nejsem s nim uz dlouho v kontaktu, ale jeste tak pet let zpatky lousknout prsty, tak ho mam do pulhodiny v kline… :oops:

Gentleman2018
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 10:02
@Hroznej puberťák píše:
Takovýhle kraviny si fakt nepiš :roll: zajedno se ti za „projekt“ normální ženská spíš vysměje, a za druhé se tím staneš spíš asexuální vrbou na vykecání „problémů“, a brousit ji bude někdo jinej, akčnější (a tobě o tom v horším případě bude ještě vyprávět). Tohle je tip, jak se milencem naopak NESTAT :jazyk:

Tak daj tip, ako sa stať.

Hanka1
Extra třída :D 13335 příspěvků 16.03.18 10:02
@Hroznej puberťák píše:
Takovýhle kraviny si fakt nepiš :roll: zajedno se ti za „projekt“ normální ženská spíš vysměje, a za druhé se tím staneš spíš asexuální vrbou na vykecání „problémů“, a brousit ji bude někdo jinej, akčnější (a tobě o tom v horším případě bude ještě vyprávět). Tohle je tip, jak se milencem naopak NESTAT :jazyk:

Chachaaaaa tohle je fakt trefne, neni nic horsiho nez povidavy chlap, ktery sonduje a k nicemu se nema… :mrgreen: :potlesk: :palec:

Hanka1
Extra třída :D 13335 příspěvků 16.03.18 10:04
@Gentleman2018 píše:
Tak daj tip, ako sa stať.

Kolik ti je prosim te let, ze potrebujes tipy jak sbalit a dostat do pelechu zenskou? 8o :roll: Precti di rady anonymni hned potom co psal Pubertak :palec:

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 16.03.18 10:07

Být dobrý milenec je také do značné míry věc praxe. Ale víc a rychleji se učí ten, kdo vnímá druhého a jeho potřeby. Takže souhlas s @hedvika72 . To platí pro holky i kluky

Ale mám k tomu ještě jeden postřeh: jeden spíš známý než kámoš si mi občas stěžuje, že nemůže najít dlouhodobou přítelkyni - řekněme milenku. A přitom v sexu udělá, co jim na očích vidí. Na to si ty holky koneckonců nestěžovaly. Ale on se o ty holky jinak vůbec nezajímá, nebaví se s nima ani zcela běžně normálně jako s akýmkoli jiným člověkem. Se mnou když se baví, tak výhradně o sobě, v podstatě absentuje u něj jakýkoli zájem o druhého člověka. I v takových konverzačních tématech, které jsou zcela nabíledni, tak on nic - lidi ho absolutně nezajímaj.
Pravděpodobně si někde přečetl, že se při sexu má o druhou osobu :) zajímat, tak to dělá, těm holkám by v seu asi i vyhovoval, ale jako s člověkem s ním být nechtěj, protože i jejich šéf v práci, dokonce i prodavačka z blízkého obchodu o nich ví víc, než on.
Zajímavé, že takhle jednoduchou věc on vůbec nedokáže pochopit - a zjevně už mu to vysvětlovalo hodně lidí.

Gentleman2018
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 10:09
@Hanka1 píše:
Kolik ti je prosim te let, ze potrebujes tipy jak sbalit a dostat do pelechu zenskou? 8o :roll: Precti di rady anonymni hned potom co psal Pubertak :palec:

Tak to som rád, že je to tak jednoduché :D

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.03.18 10:10

@Gentleman2018 Pokud chceš být milenec, myšleno jako milenec nějaké zadané slečny, tak určitě se snažit, aby na to její muž nikdy nepřišel. A nezamilovat se. Pokud se ptáš na sex, tak by podle mě chlap neměl zanedbávat orální sex ženě, měl by umět udržet rozumné tempo (žádná sbíječka), umět to i rukou, nevynechávat předehru, líbání, a ujišťovat ženu, že se ti líbí. (hodně žen má mindráky, ať už z povislých prsou, většího břicha, zadku atd.).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 10:11
@Gentleman2018 píše:
A Tvoja predstava o dobrom milencovy je? :D

Melincovy :roll:. Velký ocas, výdrž, ochota experimentovat, musí se mi m z něj podlomit kolena jen ho uvidím, s každým krokem kdy se ke mně přibližuje mi musí srdce bušit víc a víc. Ale to se nedá naučit, to se prostě musí dva lidi potkat. Musí být diskrétní, nezamiloval se, neotravovat s věcmi denního života, mlít o práci apod, nechodit se mnou za ručičku po parku… Musí být čistotný. Pokud je zadaný, nezajímají mě důvody proč s tou svou nespí (stejně beztak spí), ani jak ho naštvala včera děcka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama