Alergie a homeopatie

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12
30.6.14 08:43

@Jankap abych vam rekla pravdu tak amm stracj s dcerou nekam jit.:-) nejradeji bych sla k vam zase si rikam ze jednou zajet do zlina to vůbec nevadi nedelam to pro sebe.:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5137
30.6.14 14:22

@gabulik16
Ke mně to máte příliš daleko, já jsem z jižních Čech. Ale děkuju za důvěru!
Dejte mi tak za půl roku vědět, jak léčba probíhá. Když někoho doporučím, tak chci pak mít zpětnou vazbu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová