Reklama

Alergie na pleny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 10.08.09 09:01
alergie na pleny?

Ahoj holky naší malé se objevila vyrážka na zádech pod plenkou dost ji to svědí ale když má plenku tak to nechává na pokoji. Mudr. nám řekl mazat Sudocremem už mažeme týden ale zlepšení nepřichazí(naštěstí se to ani nezhoršuje). Nevíte čím to muže být? Začali jsme používat pleny huggis místo pampers, manžel tvrdí že to je z toho pásku na zádech. Tak jsme se v sobutu vrátili k pamperskám. Nemáte někdo zkušenost? Na konci srpna letíme do Bulharska tak snad to nějak zvládnem. Díky.

Přečtěte si článek: Nejčastější alergie u dětí a jak je léčit

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Packa
Závislačka 4419 příspěvků 10.08.09 09:03

Huggies udělaly Dádovi takovou paseku na zadečku, měl to až do krve, během půl dne, co měl prvně Huggies, takže u nás tato značka plínek rozhodně není. Nejsme u nás teda jediný, co s nima máme problémy, takže to z nich určo být může :?

Sabika
Echt Kelišová 7615 příspěvků 10.08.09 10:05

Mi to měli přesně naopak používali jsme huggies pak mi švagrová nechala po holčině balík pampersek a náš Filda měl vyrychtovanej zadeček z pampersek :roll: bylo mu kolem půl roku,pak jsme začali používat pleny z DM a spokojenost,teď jsem mu koupila ty kalhotkový plíny od pampers a ty jsou supr!

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.09 21:46
plenky

Doporučuji všem maminkám přejít na moderní látkové pleny.
Předejte opruzenínám, podrážděninám a ekzémům. Navíc v konečném důsledku hodně ušetříte, tím spíš pokud plánujete více miminek.
 http://www.papilios.eu

Efina
Kelišová 6429 příspěvků 11.08.09 09:03

Ahoj,

zkus vydržet u Pampersek, které ti problémy nedělaly. Píšeš, že v sobotu jste se k nim vrátili, to je možná krátká doba na zahojení.
Mám měsíční holčičku a udělala jí nedávno vyrážka, kterou jsme nemohli ničím dát pryč (sudokrém, Bepanthen), tak po pár dnech jsem jí začala dávat látkovky, větrala, po každém počůrání umyla vodou… jednorázovku jsme dali jen když šla spát… a pořád stejné… v tu dobu mi vyrostla z Newborn velikosti, tak jsem přešla na další model z řady Pampers (nakoupeno vše v akci dopředu :roll: ) a během 24h byla vyrážka téměř pryč, po 48h nikde nic!!! 8O Teď je v Pamperskách bez jediného kožního projevu, nemusíme látkovat ani dokola cchodit do koupelny i v noci … a pohodička 8) Jen co poporoste, mám tu již připravené ekopleny Alana.. ty snad bude snášet též dobře (bylo by nelogické, kdyby ne)…
Kdyby se to během pár dní nezlepšilo, zkus sehnat též ty ekopleny Alana (DM drogerie), jsou bez chemie… takže vážně velmi šetrné… holky si je tu hodně pochvalují… tak věřím, že nám budou též vyhovovat..

Držím palce, ať má dcerunka prima dovču bez vyrážky :-)
 E.

Helama
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 11.08.09 11:45

WWPetule a není to tou novou serii huggiesek (myslím ty s novými obrázky)? Filipovi se po nich zase osypalo bříško a škrabal si ho do krve. Přitom s těmi starými Huggieskami jsme tohle neměli a byli jsme moc spokojení - možná začali používat nový druh bělidla nebo nějaký nový materiál.
My přešli na fialové tesco pleny 4 maxi a vyrážka zmizela.

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 11.08.09 14:50

Ahoj holky děkuji za odpovědi. Vrátili jsme se k pampers tak uvidíme mě se zdá že vyrážka začala ustupovat. Na látkovky fakt nemám energii a nejsem jejich zastáncem tak snad se bez nich obejdem.
Efino díky za radu když se to nezlepší koupím ty eko pleny za pokus nic nedám.
Helama jo jsou to přesně ony ty nové huggies, taky jsme dřív měli ten starší tip a bez problémů. tak uvidíme.

Pavla456 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 13:42
Exemy a alergie
wwpetule píše:
Ahoj holky naší malé se objevila vyrážka na zádech pod plenkou dost ji to svědí ale když má plenku tak to nechává na pokoji. Mudr. nám řekl mazat Sudocremem už mažeme týden ale zlepšení nepřichazí(naštěstí se to ani nezhoršuje). Nevíte čím to muže být? Začali jsme používat pleny huggis místo pampers, manžel tvrdí že to je z toho pásku na zádech. Tak jsme se v sobutu vrátili k pamperskám. Nemáte někdo zkušenost? Na konci srpna letíme do Bulharska tak snad to nějak zvládnem. Díky.

Vypadá to na alergickou reakci nebo exém. My ty jednorázovky nepoužívánme, vždycky sme s němi měli nějaký problém. Náš šmoula má ještě i atopický exém, tak to mažem Canadermem - velký výběr mají na slonecek.cz. Je tam i dost info o plínkách, tak se zkuste zeptat třeba i tam.

lenkop 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.11 19:58

Nám se objevily také pupínky po novém typu Huggies… takže to bude v plenkách… je to jen určitý typ, zatím jsme je používali a nic se nedělo, ale to jsme měli staré zásoby, kdysi dělali velké promo slevy a tak jsme jich nakoupili velké množství a vypadá to, že zřejmě začali používat nějakou jinou technologii nebo kdo ví co…takže s huggies končíme.za stejnou cenu se dají koupit eko plenky v DM, které jsou úplně čisté.. myslím Alana se jmenují

Jitulilinka
Povídálka 41 příspěvků 22.02.12 11:56

Aha, zrovna dnes řeším situaci alertie, nevěděla jsem čím to je a zrovna tu čtu vaše příspěvky a je mi to jasné :-( Achjo, chudák naše holčina, taky máme nové pleny od Huggies :( , takže vyhazuji.

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 22.02.12 12:33

Naše malá to měla po eko plenách z DM. Dokud jsem používala Alana pleny z DM, tak to bylo ok, ale ty přestaly prodávat a ty jejich nové dělaly malé exém na zadečku, takže z naší zkušenosti nedoporučuju! A to má plenu už jen na noc.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 11.01.14 10:41

Ahoj holky, může se alergie na pleny projevit vyrážkou jenom na bříšku a celých zádech? Koupila jsem mu DM pleny a takhle se osypal, teď dávám Pampers AC a začíná se to zlepšovat. Na zadečku ani nikde jinde nic nemá. Jelikož nedostal nic nového k jídlu ani jsem neměnila prášek tak mi vychází jenom ty plíny.

wladka73
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 11.01.14 11:18

@Teruna000 To vypadá vážně na alergii na pleny. Buď ráda že snese i jiné. Má nejstarší dcera nesnesla žádné, používala jsem látkové.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 11.01.14 11:24

@wladka73 My jsme ty z DM používali už dříve, ale pak jsme přešli na Pampers, protože když se začal víc hýbat tak ho škrtily. teď jsem koupila ty z DM, protože jsem na ně měla slevu, no a jak to dopadlo :-((

Aspera
Generální žvanilka 20523 příspěvků 1 inzerát 11.01.14 13:06

@Teruna000 malý mi pleny z DM taky nesnesl, opruzoval se. Stejně jsme dopadli i s pampers a hugies. Takže papírovky má občas happy belly a jinak látka.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >