Alergie na sperma a UIU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 13:32
Alergie na sperma a IUI

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s alergii na sperma? Zjistili mi alergii a navrhli IUI. Uz jsem po zákroku IUI 6.den a to čekání je tedy šílené :D uz jsem to nevydrzela a udělala jsem si testik, vim ze mi bylo řečeno ze mam test udělat az po 14 dnech po zákroku, ale… Na testu byl duch, ale vím ze to nic neznamená a čekám dal.
Chci se zeptat ma někdo s tim tady zkušenosti? Pojďme si vyměnit zkušenosti 8o :D

Příspěvek upraven 11.12.18 v 13:54

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
opozice
Extra třída :D 11540 příspěvků 11.12.18 13:47
@Koika.ahoj píše:
Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s alergii na sperma? Zjistili mi alergii a navrhli UIU. Uz jsem po zákroku UIU 6.den a to čekání je tedy šílené :D uz jsem to nevydrzela a udělala jsem si testik, vim ze mi bylo řečeno ze mam test udělat az po 14 dnech po zákroku, ale… Na testu byl duch, ale vím ze to nic neznamená a čekám dal.
Chci se zeptat ma někdo s tim tady zkušenosti? Pojďme si vyměnit zkušenosti 8o :D

Nepatří tam IUI ? Pokud ne, tak asi mám namysli něco jiného. :mrgreen: :mavam: :*

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 13:51
@opozice píše:
Nepatří tam IUI ? Pokud ne, tak asi mám namysli něco jiného. :mrgreen: :mavam: :*

Ano patří :lol: pardon

Alexandraf
Echt Kelišová 7809 příspěvků 11.12.18 14:07

:mavam: 6.den po IUI je na test strasne brzy. Nepichali jsi pred IUI Ovitrelle? Pokud ano, tak 2.// je z neho :) OVi.je vlastne hcg, takze zpusobuje falesne poz.test :hug: je opravdu potreba vydrzet a testovat cca 14 dni po IUI :hug:

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 14:09
@Alexandraf píše: :mavam: 6.den po IUI je na test strasne brzy. Nepichali jsi pred IUI Ovitrelle? Pokud ano, tak 2.// je z neho :) OVi.je vlastne hcg, takze zpusobuje falesne poz.test :hug: je opravdu potreba vydrzet a testovat cca 14 dni po IUI :hug:

Ano pichal se Ovitrelle. Vím že je to brzo, ale tak zkusila jsem to no… 8)

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 14:12
@Koika.ahoj píše:
Ano pichal se Ovitrelle. Vím že je to brzo, ale tak zkusila jsem to no… 8) :poblion:

Ovitrelle píchnout v pondělí 3.12. A ve středu 5.12. Postoupe­no IUI

Alexandraf
Echt Kelišová 7809 příspěvků 11.12.18 14:17

@Koika.ahoj tak opravdu vydrzet :hug: vim jak je to tezky ;) ja obcas mam ovi v tele jeste 12.den po pichnuti :)

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 14:20
@Alexandraf píše:
@Koika.ahoj tak opravdu vydrzet :hug: vim jak je to tezky ;) ja obcas mam ovi v tele jeste 12.den po pichnuti :)

Děkuji za podporu, vydrzim - nic jiného mi nezbývá :D

karkarka
Závislačka 3065 příspěvků 11.12.18 14:21

@Koika.tak to je ten duch jeste z ovitrelle.

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 14:24
@Koika.ahoj píše:
Děkuji za podporu, vydrzim - nic jiného mi nezbývá :D

A na nějaké příznaky je taky ještě brzo co? Jako například ze jsem měla hroznou chuť na sůl?

Alexandraf
Echt Kelišová 7809 příspěvků 11.12.18 15:53

@Koika.ahoj ty priznaky jakoby tehotenstvi bude zpusobovat ten Ovitrelle :hug: pripadny oplodneny vajicko jeste ani nedoputovalo do delohy, takze na priznaky je opravdu brzy :hug:

Ono to utece ;)

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 18:03
@Alexandraf píše:
@Koika.ahoj ty priznaky jakoby tehotenstvi bude zpusobovat ten Ovitrelle :hug: pripadny oplodneny vajicko jeste ani nedoputovalo do delohy, takze na priznaky je opravdu brzy :hug:Ono to utece ;)

Děkuji a omlouvám se jestli působím jako debil, ze se tak divně ptám.. :zed:

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 20:36
@Alexandraf píše:
@Koika.ahoj ty priznaky jakoby tehotenstvi bude zpusobovat ten Ovitrelle :hug: pripadny oplodneny vajicko jeste ani nedoputovalo do delohy, takze na priznaky je opravdu brzy :hug:Ono to utece ;)

Ten se teda loudá :D

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 11.12.18 22:39
@Koika.ahoj píše:
Ovitrelle píchnout v pondělí 3.12. A ve středu 5.12. Postoupeno IUI

A od 7.12. ( 2dny po IUI) 2× denně aplikuji Utrogestan

Koika.ahoj
Povídálka 24 příspěvků 12.12.18 20:43

Ahoj, jak se máte?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >