Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
my byly dnes na krevním testu a výsledky budou v pondělí, od malička když jsem jedla ml.výrobky měla malá problém s kakáním, hlenovitou stolici a asi 3 krát krev…když byla úplně malinká řekli mi že testy tak malým dětem nedělají, pak se mi hrozně poblila když jsem jí dala kaši poprvé(že to zkusím, jestli už to není ok) tak jsme dělali ty testy, jsem zvědavá, zkaladatelce držím palce ať to není ono…
hm to opravdu vypadá na to, že jí mléko vadí.
taky bych nám přála, aby to nebyla alergie nebo intolerance KM, ale pokud mají děti rok a půl průjem, tak někde bohužel problém bude.