Aliexpress balíček

Anonymní
11.8.20 18:27

aliexpress balíček

Prosím o radu…došel mi balíček z Číny, ale je to něco, co jsem neobjednala. Konkrétně sklo k nějakému mobilu. Objednávala jsem dvě podobné věci a nevím za co zaměnili. Najdu na obálce číslo k dohledání co to mělo být???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
227
11.8.20 18:30

Někde by tam mělo být sledovací číslo zásilky. Podle toho by se měla dát dohledat objednávka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 18:35
@KeckaJ píše:
Někde by tam mělo být sledovací číslo zásilky. Podle toho by se měla dát dohledat objednávka.

děkuji. jediné podobné je UC a k tomu 9 číslic a AM TO ANI JEDNOMU NEODPOVÍDÁ.

• Citovat
  • Nahlásit
227
11.8.20 18:44

Tak bych počkala co z toho nedojde… Pokud to bylo objednáno ve stejnou dobu tak by to mohlo brzy přijít to druhé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1452
11.8.20 19:39

Pokud vím, tak když si něco objednáváš z aliexpressu, musíš mít tam účet. Když se tam přihlásíš, tak v sekci „My Oders“ (moje objednávky), uvidíš tam co všechno jsi si objednala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4873
11.8.20 19:47
@Anonymní píše:
děkuji. jediné podobné je UC a k tomu 9 číslic a AM TO ANI JEDNOMU NEODPOVÍDÁ.

Ve svem uctu a objednavkach vsechno najdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
11.8.20 19:57

@Cenarius Tak ono je reálné, že číslo balíku nesedí s žádnou objednávkou. Zrovna dnes mi přišel balík - koukala sem na podací číslo a nesouhlasí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:56

Zakladatelka…díky všem. Mám objednaných teď víc věcí, tak uvidím co nepřijde :-) nejpodobnější jsou ty dvě věci na mobil…asi poslali omylem něco jiné

• Citovat
  • Nahlásit
9469
11.8.20 22:44

Někdy to bývá „dárek“. Takže to nemusí být nic z toho, co jsi objednala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
12.8.20 09:12

Já si objednala sklo na mobil a mělo mi přijít a nepřišlo, že by záměna? Snad ne a stále čekám, jestli něco přijde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama