Kvalitní oblečení

323
3.8.20 11:24

Kvalitní oblečení

Ahojda, zajímalo by mne, které značky jsou podle vás nejkvalitnější? Chodila jsem ráda do Zary, New Yorkeru, apod, ale ta kvalita v poslední době je šílená. Nevadí mi utratit za dobre, kvalitní oblečení nějakou částku, více mi je líto peněz za věci, které po dvou vypranich mají zmolky nebo se parou. Začaly se mi teď líbit věci z guess, Tommy hilfiger, gant, Marc and Spencer, atd., ale nemám moc zkušenost. Takže, máte nějaké tipy na kvalitní značky? :think: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
323
3.8.20 11:24

To samé i boty :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4881
3.8.20 11:28

Nic z vyse uvedeneho. Vsechno jsou to stejny kvality sity v Bangladesi apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16539
3.8.20 11:40

Zajdi do Peak&Cloppenberg, tak najdeš outlett těch o něco kvalitnějších značek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4143
3.8.20 11:41

Já mám ráda bonprix. Věci mi vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18453
3.8.20 12:08

Věci z MarksSpencer jsou celkem cajk - za ty peníze je celkem dobra kvalita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31368
3.8.20 12:18

Designual

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5446
3.8.20 12:20

@Fany97 nejlepší je si některé věci nechat ušít na míru. Třeba u kalhot, šatů, sukní a některých triček, košilí se to i vyplatí, když se tedy ušijí nadčasově. Uvedené značky prostě Indie, Bangladéš, sice to pár vyprání vydrží, ale nečekej zázraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18453
3.8.20 12:24
@Jana206 píše:
Designual

Obleceni koupene v ceskem Desigualu je kvalitou hrozne oproti tomu, co jsem kupovala v Nemecku a Spanelsku. Tam je kvalita uplne jina. Takze v CR uz bych si u Desigualu nic nekoupila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5181
3.8.20 12:27

Hele fakt by mě nenapadlo že věci typu Zara či New Yorker jsou nějak extra kvalitní. Tím nechci říct že tam někdy něco nekoupim ale vydrží to tak rok max. Prostě takovej lepší vietnamec. :nevim: když chci něco nadčasového co vydrží tak butiky navrharek případně jsou značky co mají fakt celkem dobrý oblečení třeba Pietro Filipi.
Ale klidně nakupuju i v Kiku když na to přijde prostě když se mi něco líbí barva střih nebo teď se fakt do butiku nedostanu a ani nechci nic moc kupovat dokud budu na mateřský protože bych to stejně neunosila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13530
3.8.20 12:30

Lindex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13530
3.8.20 12:30

Reserved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6136
3.8.20 12:41

@Fany97 Co mám vyzkoušeno, tak věci mi vydrží z Lindex a Marks&Spencer. Ty zvládají bez problémů i sušičku a některé věci už jsou starší než můj pětiletý syn a pořád se ještě nspřesunuly do kategorie „jen na doma a se psem“. A to dávám přednost minimalistickému šatníku takže některé věci jsou v pračce a sušičce i 3× týdně. Ještě jsem měla ráda věci z Odji, ale ten obchod u nás ve městě zrušili. A celkem mi vydržely i věci z Orsay, ale tam se momentálně do ničeho nevejdou, ještě se mi nepodařilo shodit to, co jsem nabrala při druhém těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
3.8.20 12:42

@Veru1987 bonprix má pouze e-shop nebo i kamenný obchod?
@Hanka1 s tím naprosto souhlasím. Že zahraničí koupené věci z dovolené mi vydrží vždy hodně dlouho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6232
3.8.20 12:44

Ráda objednávám z Poshme, zatím mám dobré zkušenosti.
Hodně nakupuji v Orsay, ale tam je to taková loterie - mám kousky, které drží už dlouho, pak sem tam ale narazím na něco, co také po pár vypráních ztratí tvar… Marks&Spencer asi dobrý, ale já se přiznám, že na mě to působí všechno hrozně usedle. Guess žádná hitparáda. Pěkně drží trika Lacoste, to už je ale investice :-) Ale zase si vem, že dáš 2 tis. za triko a vydrží ti opravdu několik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama