Výběr podprsenky na kojení

412
30.7.20 15:44

Výběr podprsenky na kojení

Ahojky, potřebovala bych poradit, jakou si mám pořídit podprsenku na kojení do porodnice. Normálně totiž podprsenky nenosím vůbec, před těhotenstvím jsem si místo nich brala upnuté tílko a teď jsem v sedmém měsíci a nosím takové ty lambady bez košíčků a bez zapínání. Předtím jsem měla velikost 75B, než jsem podrpdy přestala nosit úplně, teď ty lambady nosím M (z HaM a z New Yorkeru), ale pamatuju si, že k minulému porodu jsem do porodnice měla podprsenku s košíčky D a byla mi tak strašně malá, že jsem ji vůbec nemohla mít na sobě :oops:, prsa se mi nalily snad ještě o dvě nebo tři čísla navíc :oops: mám teď úplně strach si něco koupit, ale přece jen bych ráda měla nějakou do začátku. Líbí se mi zatím typově tahle: https://www.astratex.cz/…ey-bavlnena/ , hlavně nechci nic s kosticemi ani košíčky, a ideálně ani se zapínáním (to bych u téhle ještě překousla :mrgreen: )

Jde o tu velikost samotných prsou, myslím, že po porodu mi obvodem bude L a pak i zpátky to M, ale co když mi tam zase vyrostou dva melouny a nahoru se prostě nevejdou? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: máte třeba nějaký tip na něco extra pružného a přizpůsobivého?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

140
30.7.20 15:50

Anita ;) nejlepší kojicí podprsenky na světě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
30.7.20 16:13

@racooon Já verim, ze budou kvalitní, ale nesnesu na sobě košíčky ani kostice :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6863
30.7.20 16:33

A co do začátku pořídit nějakou plátěnou (já měla Lindex za pár kaček tady z bazaru) a až potom, podle svých rozměrů, investovat do takové, co se ti bude líbit? Jinak bych se řídila velikostí, jakou jsi měla u prvního kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
30.7.20 16:47

@Semtex Ony jsou i bez kostic a košíčků ;)

Příspěvek upraven 31.07.20 v 14:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12907
30.7.20 17:57

Pro mě při třetím dítěti byly top podprsenky značky HotMilk. Bez kostic a výstuží. Bavlna a vzhledově taky skvělé.
Mám tu dvě 75E. Nosit je už nikdy nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12977
30.7.20 20:41

Mě byly nejvíc pohodlné látkové, bez kostic, z HMka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu