Alza a akce na iPhone

461
18.4.16 13:37

Alza a akce na iPhone

Chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s právě probíhající akci na alze ktera se jmenuje Nový iPhone každý rok.. Přijde mi že ta akce vypadá hodně dobře proto mám strach at tam není třeba něco s čím by pak byl problém.. Předem děkuji za každou radu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1144
18.4.16 13:43

Jde o pronajem telefonu, v podstate operativni leasing..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
18.4.16 13:45

@Moucharda a můžu se zeptat jak to jako je? To se musí člověk asi „upsat“ na několik let že? Omlouvám se moc tomu nerozumím a tam to taky není napsané zrovna detailně tak se ptám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4569
18.4.16 13:50

Dle podmínek (které jsem ale nečetla pořádně) jsem pochopila, že měsíčně platíš určitou částku, v závislosti na modelu, ale telefon vlastně tvůj na konci nebude. Jak píše Mucharda - srovnatelné s operativním leasingem.
V takovém případě je to opravdu výhodná akce pouze pro Alzu.
Ale je pravda, že lidi se upíší k čemukoliv, jen aby měli nejnovější jablko. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
18.4.16 13:50

@G.a.b.c.a20
Co na tom vypadá dobře, když zaplatíš 990-1 690 Kč každý MĚSÍC s tím, že za rok můžeš měnit. Tj. zaplatíš 11 880 - 20 280 za ROK
Pravda, že ten nejlevnější stojí 19 990 Kč, takže je to míň, ale…

Přečti si podmínky: https://www.alza.cz/…art16676.htm

500,– registrační poplatek do programu a smlouva je na dva roky.
Dále platíš % z původní ceny za poškození, při ztrátě 100%, takže seš na tom jestš hůř než když ztratíš nebo poničíš svůj telefon.

O one výměně v podmínkách nic nevidím, ale jen jsem to proletěla.

Takže pokud vůbec je nějaký nárok na nový model, tak si myslím, že bude jeden (u druhého ti bude končit smlouva) + možná ti někde spadne a tak zaplatíš. Takže to stejně vyjde šul nul.

Četla sis vůbec ty podmínky nebo si viděla jen ten baner?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
18.4.16 13:55

@zvidavajanca ma pravdu ;) plus si vem ze ten nejnovější telefon - tedy SE - sezenes za 12k. A bude tvůj - ne pujceny. Za mne to smysl nema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
18.4.16 14:16

@Tichošlápek
Tak zrovna SE patří k těm levnějším.

Mi vtipný příjde příklad tady dole: https://www.alza.cz/novyiphone (buďte chytřejší).

Nevím, jak by klasifikovali toho pavouka na skle, ale hádám, že by to málo nebylo (hlavně, když by to bylo 2×) :D

Myslím si, že chytrý člověk (když ne hned, tak po přečtení podmínek) zjistí, že to pro chytré lidi není. Hlavně za dva roky nemáš NIC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
18.4.16 14:21

Tak moc děkuji za názor a rady :-).. Podmínky jsem četla jen tak letmo až teď poradne prvně jsem se chtěla zeptat tady jestli s tím někdo nemá už třeba zkušenost.. Ale je fakt že bude lepší mobil koupit než ‚půjčit‘.. Tak ještě jednou moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat