Amelgen a těhotenství

80
21.2.21 14:15

Amelgen a těhotenství

Ahojky zdravím všechny snad si nekdo najde cas si semnou na toto téma popovídat.. 😊
MÁM za sebou stimulovany ET s. Dlouhým protokolem, bylo mi zavedeno jedno vajicko ve stádiu kompaktní moruly, dneska je to 7 den od zavedení.. Lékař mi napsal Amelgen v davce 1-0-1 a moje otázka zni… Kdyby se emrijko neuchytilo dorazila by menstruace i pres to ze beru tyto leky? Vim ze u ultrogestanu se toto stat může, ultrous jsem mela minulý pokus, a tet mi právě napsaly toto tak jsem bezradna, na test je ještě brzy to. Vim a na krev jdu az 1. 3. 😊 Je na tom nekdo podobně?? Zatim se mejte krasne a pokud nekdo napise a vymeni si zkušenosti budu rada 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
23.2.21 22:04

Dobrý den!

Také jsem měla/ještě mám a říkali mi, že hlavně nevysazovat, že o tom rozhodne lékař na základě výsledků hcg! Tak trpělivost a budu držet palce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
23.2.21 22:05

PS: test mi ukázal dvě čárky už 9 den od zavedení, tak to o víkendu třeba zkuste :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
24.2.21 08:12

@Julie111 dobrý den
Ja jsem dneska 11 den po zavedeni ale tt se bojim udelat, jelikož minuly pokus jsem si delala 10 den tt a dopadlo to bohužel špatně, takze asi vyckam do krve na kterou jdu 1.3. Ale myslite ze kdyby se to nechytlo tak bych dostala ms i pres amelgen a nebo to ms drzi podle mne je to neco jak ultrogrstan diky zs odepsani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.2.21 08:45

To si nejsem jistá, ale myslím, že mi říkali, že ten amelgen funguje tak, že když to není těhotenství, dostaví se menstruace až po vysazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
24.2.21 12:22

@Julie111 ok tak budu doufát dnes jsem si volala ke gynekologovi tak v pondeli 1.3. Na krev rano a odpoledne budu vedet budou mi volat vysledny a radsi. Si ho necham naosat jelikiz mam ho jen di pondělí ten amelgen 💕 a v ste na tom jak!?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 23:37

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, bolela Vás po Amelgenu prsa? Beru ho od 10.3., a poslední 2 dny mě bolí šíleně… k MS to není, to mě bolí vždy tak 2 dny před a je ještě brzy (MS mám mít 26.3.). Děkuji za odpoved :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
25.3.21 18:52

@IIIIIVVVVVVVVCAAAA
Ahooj ano ke bolely, muze to byt spusobeno gim ze dobirate umělé progesteron který je v amelgen obsazen 😊 a jinak jak jste ba tom? U me to nefopadlo tak nas bude čekat ket, az nasetrime penizky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.21 19:37

@Burianka94 Dobrý den, bohužel MS přišla… takže budeme zkoušet znovu… moc Vám děkuji za radu, ta bolest byla opravdu velká a ja nevedela, zda to bylo z Amelgenu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
26.3.21 06:02

@IIIIIVVVVVVVVCAAAA není zac dekovat a kolikaty pokus vas čeká nas dohromady 8 my :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.21 17:10

No my zatím teď 3… tak uvidime no :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
29.3.21 16:48

@Burianka94 @IIIIIVVVVVVVVCAAAA Ahoj holky :mavam: prosím vás, po vysazeni Amelgenu jste dostaly MS normalne podle cyklu, nebo přišla někdy po vysazeni? :think: Kvuli karantene jsem se nedostala na ET, říkali za 4 dny vysadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.3.21 18:38

@leylen Ahojky, ptala jsem se doktorky a ta mi řekla, ze Amelgen muže způsobit zpoždění MS. Každopádně ja ji dostala o 2 dny dříve, než měla prijit (měla dorazit 26., dostala jsem to 24. a Amelgen jsem vysadila 22.3) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dou
346
12.4.21 17:24

Ahoj holky, jak jste na tom?.. já jsem teď 10+0 nějakým zázrakem a dnes mám přestat brát :think:…nevím co si myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 18:07

Ahojky, moc gratuluji! :hug: Ja další kolo Ovitrelle a Amelgen a 19.4.mám dělat test, jestli se zadarilo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat