Amoksiklav a tardyferon dohromady po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 05:15

Amoksiklav a tardyferon

Ahoj, mela bych dotaz napsali vám někomu po porodu kombinaci amoksiklavu (atb) + tardyferon(zelezo)?
V porodnici mi toto napsali a kdyz jsem sla k praktikovi, tak mi rekl at to takle nejim, ze se to dohromady jist nema..duvod nechápu. Dekuji za zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6490
20.1.22 06:26
@Anonymní píše:
Ahoj, mela bych dotaz napsali vám někomu po porodu kombinaci amoksiklavu (atb) + tardyferon(zelezo)?
V porodnici mi toto napsali a kdyz jsem sla k praktikovi, tak mi rekl at to takle nejim, ze se to dohromady jist nema..duvod nechápu. Dekuji za zkušenosti

Na jak dlouho ten amoksiklav máš? Tak napřed využívej ten a pak si nasaď železo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2700
20.1.22 06:33

Brala jsem to tak taky a nikdo mi nerekl, ze bych nemela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 06:51

Ano. Amoksiklav na infekci (pak jsem měla ještě i jiná antibiotika) a do toho jsem soustavně brala železo, toho má nedostatek každá druhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
20.1.22 06:53

Antibiotika jsou aby zabila bakterie, železem ty bakterie krmíš, aby dobře rostly a snižuješ účinnost antibiotik. Obvoďák má pravdu, skutečně se to nemá dohromady. Máš osvíceného obvoďáka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6501
20.1.22 07:30
@Westie87 píše:
Brala jsem to tak taky a nikdo mi nerekl, ze bych nemela

A nic vam nwdelal? Ja po amoksiklavu silene otekla tedy alergicka reakce jako prase a dr.mi musela dat injekci. Nesmim ho brat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2700
20.1.22 07:42

@lilith1

Ne, uplne v pohode. Ale ne ho davali infuzne cele 4 dny na 6n tak jsem to uz mela overene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 07:51

@Daisy86 aha to bude ono tak dekuju.
Jenže nevim co ted mam zvyseene trombocyty pry vlivem tech cervenych krvinek atd. A proste to zelezo potrebuju a antibiotika mam az do nedele. Bojim se trombozy. A nic mi nedali skrz kojeni na ty trombocyty. V porodnici to evidentně davaj bezne tyto kombinace

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat