Jsou to kontrakce? Nevím

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.1.22 12:20

Jsou to kontrakce? Nevím

Ahoj holky, jsem 39tt a pícha me v levem podbrisku jako by v boku nebo jak to popsat a kdyz se pohnu je to horší, nevíte co to může být? nemate s tim nekdo zkusenosti? nemuzu se ani přetočit v posteli jinak to zacne hned jeste vic píchat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
894
18.1.22 12:23

Omyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
18.1.22 12:26

Zarazeny prdy. Kontrakce jsou křeče v celým podbřišku jako při menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3315
18.1.22 12:49

Kontrakce rozhodne poznas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
18.1.22 12:51

Kontrakce jsou jako bolesti při menstruaci. A hlavní mají nějaký interval. Rozhodně netrvají v kuse několik minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29377
18.1.22 13:00

Kontrakce chodí ve vlnách, vždycky tě to tak jakoby táhne ta bolest se zhoršuje a pak zas odezní, trvá to tak minutu a za několik minut se to opakuje, nejdřív nepravidelně, pak třeba co 5 minut. Spíš tě táhne nějaký vaz, nebo máš zařazené větry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
18.1.22 13:07

Ruzne bolesti jsem v tomto tydnu mela taky..taky jsem se bala, ze nepoznam kontrakce i kdyz vsichni rikali, ze to poznam…a jo, fakt to poznas…je to bolest v pravidelnych intervalech..je to vlastne takova bolest..no..predstav si, ze si povidas s manzelem a najednou au a nejsi schopna vetu dokoncit a mozna ani nevis, co jsi rikala a za chvili odezni..a neoznacila bych to jako pichani nekde..spis takova krec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
18.1.22 13:07
@JancaS84 píše:
Zarazeny prdy. Kontrakce jsou křeče v celým podbřišku jako při menstruaci.

No pozor. Mi kontrakce začaly jako bodání v ledvině :D Měla jsem za to, že mám zánět ledvin a nebo nějaký jiný problém. Byla to souvislá bodavá silná bolest, která trvala třeba půl hodiny, hodinu a pak polevila a za nějakou dobu se objevila znovu - žádná pravidelnost. V nemocnici mi nahráli monitor a "vy máte kontrakce! - to bylo 7 večer.
Pravé kontrakce tak jako je zná většina žen, se mi rozjely až někdy ve dvě ráno.

Ale tady to na kontrakce nevypadá. Spíš nějaký sval, vaz.
Autorko, pokud si nejsi jistá, zkus se postavit pod horkou sprchu - ta rozhání poslíčky a naopak přiostřuje kontrakce. Tady bych ale spíš zavolala doktorovi a uvidíš jestli tě pošle třeba na kontrolu, jestli ti tam dítě něco nepřilehlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
18.1.22 13:13

@JancaS84

Hm, tak to já takhle teda nepoznala. Mě přesně takhle v den, kdy vše začalo píchalo v podbřišku a boku… zařazený prdy to fakt nebyly. A s bolesti na ms, se to fakt srovnat nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9844
18.1.22 13:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem 39tt a pícha me v levem podbrisku jako by v boku nebo jak to popsat a kdyz se pohnu je to horší, nevíte co to může být? nemate s tim nekdo zkusenosti? nemuzu se ani přetočit v posteli jinak to zacne hned jeste vic píchat

Koktrakce hlavně poznáš, když vlezeš do teplé sprchy, tak se stupňují. A jsou to opakující bolesti a jejich interval se zkracuje. U poslíčků je to nepravidelné a teplá sprcha je naopak zmírní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8682
18.1.22 13:52
@Nicole 1234 píše:
Kontrakce jsou jako bolesti při menstruaci. A hlavní mají nějaký interval. Rozhodně netrvají v kuse několik minut.

Ani u jednoho porodu jsem neměla kontrakci podobnou bolesti při menstruaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2656
18.1.22 14:22
@meduzza píše:
Koktrakce hlavně poznáš, když vlezeš do teplé sprchy, tak se stupňují. A jsou to opakující bolesti a jejich interval se zkracuje. U poslíčků je to nepravidelné a teplá sprcha je naopak zmírní.

Mam za sebou 4 porody. Kontrakce bych k MS bolestem neprirovnavala. Byly proste uplne jine a od zacatku mnohem bolestivejsi nez MS bolesti. Je pravda, ze bolesti pri kontrakcich prichazeji a odchazeji. Ale treba v poslednim tehotenstvi jsem od 32. tydne mivala kazdy den nekolikahodinove silne bolestive pravidelne poslicky typu jako na fotkach. Ale neplasila jsem diky zkusenostem z predchozich porodu, nikdy jsem nejela do porodnice “zbytecne”, prave kontrakce jsem poznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29377
18.1.22 14:24

Já teda naopak měla kontrakce v začátku slabé, vůbec to nebolelo, poznala sem to právě podle toho, že ti přišlo co pár minut, vždy mi to tak táhlo břicho a pak to zas přešlo. Bolestivé byly až fakt těsně před porodem. Ale k ms bolestem bych to taky neprirovnala, při ms sem měla kolikrát větší bolesti, ale v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2656
18.1.22 14:30
@Kriss Tina píše:
Já teda naopak měla kontrakce v začátku slabé, vůbec to nebolelo, poznala sem to právě podle toho, že ti přišlo co pár minut, vždy mi to tak táhlo břicho a pak to zas přešlo. Bolestivé byly až fakt těsně před porodem. Ale k ms bolestem bych to taky neprirovnala, při ms sem měla kolikrát větší bolesti, ale v kuse.

Zavidim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7246
18.1.22 15:02

Za me ten začátek podobne na Ms a pak se intenzita stupňovala. Nebo jako křeče při brichabolu a prujmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat