Angličtina 4. třída

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12122
23.1.22 16:28

Angličtina 4. třída

Díky distanční výuce (ze začátku žádné výuce) jsou prý skoro všechny děti ve třídě pozadu s angličtinou. A moje dítě Sam zřejmě taky a máme doma procvicovat. Co mi poradíte? Máte nějaký tip na stránky, aplikaci? Nejlepší by bylo, aby to bylo zajímavou formou a to, co probírají zhruba do 4.tridy. Jak procvicujete angličtinu s dětma vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1096
23.1.22 16:37

To vám snad řekne učitel, co a jde konkrétně procvičovat, nebo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
23.1.22 16:38

Neprocvicujeme nijak, max jednou za čas slovíčka do lekce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28740
23.1.22 16:39

@Sára 1 Mám tretaka, priocvicujeme spis příležitostně slovíčka, fraze. A teď mu budu platit 1:1 lektora-czince, protože na školní výuku, kdy je ve třídě 20 děti, se fakt v angličtině spoléhat nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12122
23.1.22 16:41
@ZustanSeMnou píše:
To vám snad řekne učitel, co a jde konkrétně procvičovat, nebo?
máme procvičovat slovíčka a fráze. :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
23.1.22 16:42
@Sára 1 píše:
Díky distanční výuce (ze začátku žádné výuce) jsou prý skoro všechny děti ve třídě pozadu s angličtinou. A moje dítě Sam zřejmě taky a máme doma procvicovat. Co mi poradíte? Máte nějaký tip na stránky, aplikaci? Nejlepší by bylo, aby to bylo zajímavou formou a to, co probírají zhruba do 4.tridy. Jak procvicujete angličtinu s dětma vy?

Já to s dětma vyřešil tak, že jeden den v týdnu mluvíme doma jen anglicky, a jiný den německy. Vesměs víkendy. Je to někdy síla se domluvit, ale o zábavnou formu je postaráno, a procvičujeme si všichni. Zvlášť, když se kterémukoli z nás něco fakt nechce dělat a jednoduše nerozumí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28740
23.1.22 16:50

@Zatimtajnej zas s dítětem, co má školní angličtinu rok, dva, si anglicky moc nepokecas. :nevim: Umí slovíčka a v lepším případě vazbu to be a to have.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
23.1.22 17:00
@Svistice píše:
@Zatimtajnej zas s dítětem, co má školní angličtinu rok, dva, si anglicky moc nepokecas. :nevim: Umí slovíčka a v lepším případě vazbu to be a to have.

Máš naprostou pravdu, nepokecám. Mají potvory dva roky náskok. :oops: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
23.1.22 17:10

Procvičujte to co právě probírají, ve 4. třídě může být každá škola jinde. Někde mají Aj od 1. třídy a někde až od 3. Mrkněte na Pinterest, když si zadáte téma, které právě ve škole děti mají, najdete tam spoustu pracovních listů. Jinak bych jela dokola hlavně slovíčka a gramatiku, kterou se učí ve škole. Také Školákov je fajn https://skolakov.eu/…azyk-4-trida

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12593
23.1.22 17:17

Řadu věcí najdeš i na www.ctedu.cz (ČT Edu, přesměruje to na stránky, kde je spousta materiálů ke všemu, i k angličtině).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55469
23.1.22 17:20

@Sára 1 učitelka by měla říct co procvičit a odkazy na stránky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
23.1.22 17:52
@Svistice píše:
@Zatimtajnej zas s dítětem, co má školní angličtinu rok, dva, si anglicky moc nepokecas. :nevim: Umí slovíčka a v lepším případě vazbu to be a to have.

No to asi ne no… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
23.1.22 17:53
@Fofrník píše:
Máš naprostou pravdu, nepokecám. Mají potvory dva roky náskok. :oops: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10219
23.1.22 17:57

Školní angličtina je úplně tragická a covid tomu dal ještě pěkně na frak…taky mám čtvrťačku, muž je lektor angličtiny, tak doma občas procvičujou, ve škole je za hvězdu…ale jinak bych řekla, že čtvrťák by měl umět mnohem víc, spíš to bude tak, že ti ostatní neumí nic :nevim: a kovářova kobyla… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
23.1.22 21:16

My jsme ve 2. Třídě a používáme pro opalování doma https://en.islcollective.com/…heets/search

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat