Rodičovské hlídací aplikace do mobilu dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.1.22 09:35

rodičovské hlídací aplikace do mobilu dětí

Ahoj, taky používáte tyto aplikace? já mám family link. je to fajn. jen si říkám, co bude, až bude synovi 13? v aplikaci je něco o tomto věku. jsou jiné, které se dají používat dále? Nechci dítěti úplně lézt do mobilu, tohle je sofistikovanější, nastavím časy, vhodné aplikace a taky vidím, kde dítě je, když je na wifi. Používáte něco jiného a je to i do pozdějšího věku? díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27647
21.1.22 10:09
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj, taky používáte tyto aplikace? já mám family link. je to fajn. jen si říkám, co bude, až bude synovi 13? v aplikaci je něco o tomto věku. jsou jiné, které se dají používat dále? Nechci dítěti úplně lézt do mobilu, tohle je sofistikovanější, nastavím časy, vhodné aplikace a taky vidím, kde dítě je, když je na wifi. Používáte něco jiného a je to i do pozdějšího věku? díky

Synovi je 9 a family link používáme taky, hlavně na omezení doby, kterou stráví na telefonu (jinými než komunikačními činnostmi). Ale i když ho moc nekontrolujeme, máme poměrně jasnou představu, co tam dělá, takže neočekávám, že bych s úderem 13 narozenin musela řešit nějaké další omezení. Spíš to postupem času nějak vyšumí a myslím, že v tomto věku (i dřív) už ho kontrolovat nebudeme a budeme pouze očekávat, že bude plnit své školní a domácí povinnosti. Jinak ať si dělá co chce ;) Osvětu o bezpečném pohybu v kyberprostoru do něj cpeme od mala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74249
21.1.22 10:27

Máme familylink. Ideální není, ale dcera má Huawei, nejde tam google, takže smůla. A cokoli jiného je teda ještě horší marast. Na familylinku mi štve blokování youtube automaticky. Proč to sakra nenechaj na rodičích, jestli to chtěj ne bo nechtěj nechat?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20765
21.1.22 11:13

Jdu se radši podívat 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20765
21.1.22 11:16

Mam pocit ze věk jsem upravovala právě aby šlo YouTube a zároveň jsem ho už oak jednou měnila aby se aplikace nedostala pod její kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.22 11:18

@Run super nápad upravit ten věk :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie