Antibiotika amoksiklav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 01.10.10 14:31
antibiotika amoksiklav

ahoj holky ,
dneska rano me chytl mocak dost, mam 6 týdenního chlapecka a je plne kojenej. dr. mi dal antibiotika amoksiklav na 3 dny a rika, ze muze mit malej potom prujem , muzou se brat pri kojeni. mela jste nejaka stejny problem? mel pak ten prujem a pomohli vam? diky

Reakce:
Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 01.10.10 15:11

Ahoj, pamatuju si, ze jsem ho brala kdysi davno. Mela jsem nejaky vlekly zanet mocaku a vubec zadna ant. mi nezabirala. Amoksiklav byl sesty v poradi a nastesti zabral hned. :palec:

Tinuvien
Generální žvanilka 24067 příspěvků 01.10.10 15:12

jj zabírá na tohle dobře :palec:

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 01.10.10 15:14

sice nemám podobnou zkušenost, ale malému kup preventivně Laktobacílky Baby (jsou vysypávací) - 1× denně a nemusí ten průjem mít vůbec :wink:
ať vám to dobře dopadne :hug:
edit: jo a při kojení se brát můžou

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 01.10.10 15:19

dekuju za rekce, a co to znamena hned? po prvni tablete? nebo za den? ja jsem si vzala teprve jednu.
vevekusa: mi bereme ty probioticky kapky biogaia tak nevim jestli se to muze brat k tomu. lekarnice rikala, at jim jogurty a kefiry co maj probiotika a kdyby mel prujem tak at si pro neco takovy prijdu, ale nerikala jsem ji o tech kapkach, melo vase mimi prujem?

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 01.10.10 22:01

pokud máte ty kapky, tak bych už Laktobacílky malému už nedávala…
Peniciliny většinou zabírají dobře, ale asi nemůžeš čekat že po první tabletě budeš bez potíží, spíš bych čekala, tak druhý den, ale nevím proč ho máš na 3 dny, většinou se bere nejmíň 5-7 dní, každopádně pokud to nebude lepší, jak to dobereš, tak se stav za dr. :wink:

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 01.10.10 23:04

melo by to zabrat snad zitra doufam, ale uz je trochu lepsi nez rano :) pridala se mi k tomu horecka takze parada :/ doktor zatim rikal na 3 dny a v pondely prijit s moci, bavila jsem se znamou zdravotnici a ta rikala, ze tyhle antb. zaberou. mam jeste nejaky specialni vlozky na to, prej to taky pomaha :)

Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 02.10.10 17:41

Tri dny staci, dnes uz to nebyva jako drive, kdy jsme brali ant. min. tyden. Myslim ze je to lepsi, nez se jimi cpat tak dlouhou dobu.

zuzikku
Kecalka 310 příspěvků 02.10.10 17:53

Ahoj,
já měla angínu a zánět prsu- nedávo, asi jak měl malý taky 6 týdnů a dostala jsem tyto antibiotika. Byly dobrý, zabíraly rychle, akorát malý byl nějaký přispaný :-) kojím plně už 3.měsíc :-)

zuzikku
Kecalka 310 příspěvků 02.10.10 17:53
zuzikku píše:
Ahoj,
já měla angínu a zánět prsu- nedávo, asi jak měl malý taky 6 týdnů a dostala jsem tyto antibiotika. Byly dobrý, zabíraly rychle, akorát malý byl nějaký přispaný :-) kojím plně už 3.měsíc :-)

Jo a brala jsem je týden :-)

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 02.10.10 21:25

myslim, ze uz mi zabrali uz je to o moc lepsi a jsem bez teploty tak snad uz to bude ok

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 08.11.10 18:30

ahoj holky mam dotaz.mame 3 mes chlapecka a pritel dostal antibiotika a zajimalo by me jestli nevite za jak dlouho uz by nas nemusel nakazit? mam strach abychom to od nej nechytli. diky

misicka455
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 12.07.13 07:29

Atb. zaberou cca do 3 dnů by neměl být přítel infekční.

lucypaja
Echt Kelišová 8654 příspěvků 06.12.17 15:58

Malý dostal Amoksiklav sirup na týden po osm hod. měl 40 pořád se mu vraceli, vyšší crp, kašel, rýmu zabrali až po druhém dni a průjmík měl dávali sme do jídla Hylak forte..

Váš příspěvek
Reklama