Antibiotika Dalacin 15tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 20.01.18 19:31
Antibiotika Dalacin 15tt

Dobrý den, máte někdo zkušenost s těmito antibiotiky v těhotenství Zubarka mi je napsala na. zánět zubu. Volala sem svoji Genylolozce a ta mi řekla, že je můžu a když sem byla v lékárně, tak se ji moc nelibilo, že mi napsala tyhle a teď nevím co si myslet. Bojím se o miminko. Děkuji moc :(

Přečtěte si článek: Antibiotika v těhotenství: Ohrozí miminko?

Reakce:
Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 20.01.18 19:33

Taky jsem je brala v těhotenství, když ti ganda řekne, že ok, tak ok, v lékárně ví kolikrát prd, jak jsem se sama tisickrát přesvědčila, když jsem byla tehotná i netěhotná. :kytka:

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 20.01.18 19:40

@Danulinka16 tak teď ste mě uklidnila, moc moc děkuji ????

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 20.01.18 19:41
:) :) :)
Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 20.01.18 19:46
:* :mavam:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >