Prázdný gestační váček v 6-7 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marta96
Povídálka 19 příspěvků 20.01.18 10:18
Prazdny gestacni vacek v 6-7 tt

Dobrý den, asi cca před 3 týdny jsem byla poprvé na gynekologii s tím ze jsem těhotná v 5 týdnu za týden na to jsem začala spinit tak jsem jela na pohotovost tam mi řekl ze tam mám prázdný gestacni vacek ale že tam mám i zloutkovy vacek. Druhý den jsem šla ke svému gynkelogovi a ten mi řekl ze jsem v 6 tt a vidí ze je prazdnej ale že mám přijít za týden ze se tam může objevit a já od té doby nemůžu spat nic každej den se modlim at se ukáže :( A ještě mi dal prášky na udržování a do toho jim i kyselinu listovou. Prosím na někdo stejný zkušenosti a dopadlo to dobře? Ja se jinak zhroutim bude to moje první mimi :( :(

Přečtěte si článek: Jak probíhá 7. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 20.01.18 10:25

První zásadní chyba byla lézt k doktorovi s ještě mokrým testem. Nejlepší je jít tam až kolem 8-10 tt. To už je jistota, že je vše OK a nebo taky ne. V tomto týdnu je u tebe ještě šance, že jsi měla pozdější ovulaci a těhotenství je mladší a ještě se ukáže. A nehruť se! Ber to tak, že kdyby to náhodou nevyšlo teď, tak to prostě vyjde podruhé! :kytka:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 20.01.18 10:26

@Marta96 objevit se muze a nemusi, takhle v zacatku je to bohuzel bud a nebo :nevim: (bohuzel cele tehotenstvi je o tom, co muze byt. Ja prisla o miminko v 17tt, nyni jsem znovu tehotna ve 20tt a zatim vse v poradku, tuk tuk tuk)…ale je jeste dost brzy, nenervuj se tim zbytecne! Ja byla v 5tt a byla videt v deloze jen mala bublinka. Sla jsem pak o 3 tydny (7+5tt) pozdeji a uz bylo krasne videt :srdce: podle me te zve jeste brzy, srdicko sice uz byt videt muze ale nemusi…hlavne pokud by nebylo, porad se objevit muze (cetla sem plno diskuzi, kdy se srdce objevilo az v 8-9tt). Drzim palce :hug:

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 20.01.18 10:26

@Marta96 Určitě se ještě může objevit, ještě vydrž, hlavně když jen špiníš a nekrvácíš, držím ti moc palce.. :srdce:

má zkušenost, jsi na tom podobně jako já.. u mě se objevil hematom, obrovský, začala jsem krvácet, ještě jsem viděla mrňouska už i se srdíčkem a za dva dny při prohlídce už dr mrňouska nenašla a byl konec. já o své první mimi přišla, ted už mam dva roky od potratu, smutné výročí a zatím stále nic..

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 20.01.18 10:29
@nozu píše:
První zásadní chyba byla lézt k doktorovi s ještě mokrým testem. Nejlepší je jít tam až kolem 8-10 tt. To už je jistota, že je vše OK a nebo taky ne. V tomto týdnu je u tebe ještě šance, že jsi měla pozdější ovulaci a těhotenství je mladší a ještě se ukáže. A nehruť se! Ber to tak, že kdyby to náhodou nevyšlo teď, tak to prostě vyjde podruhé! :kytka:

Já vím ale já jsem u toho byla tak šťastná ze jsem tehu že jsem si to chtěla potvrdit no ale problém je ze když tam neuvidí nic za týden tak mě prý pošle na revizi… Ale cokdyz to je mladé těhotenství?

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 20.01.18 10:31
@Pavouček1994 píše:
@Marta96 Určitě se ještě může objevit, ještě vydrž, hlavně když jen špiníš a nekrvácíš, držím ti moc palce.. :srdce:má zkušenost, jsi na tom podobně jako já.. u mě se objevil hematom, obrovský, začala jsem krvácet, ještě jsem viděla mrňouska už i se srdíčkem a za dva dny při prohlídce už dr mrňouska nenašla a byl konec. já o své první mimi přišla, ted už mam dva roky od potratu, smutné výročí a zatím stále nic..

Děkuji tak to je mi líto ale určitě se zadari… Naděje umírá poslední nesmíte přestat věřit tak jako já :srdce: :srdce:

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 20.01.18 10:32
@Kukacka123 píše:
@Marta96 objevit se muze a nemusi, takhle v zacatku je to bohuzel bud a nebo :nevim: (bohuzel cele tehotenstvi je o tom, co muze byt. Ja prisla o miminko v 17tt, nyni jsem znovu tehotna ve 20tt a zatim vse v poradku, tuk tuk tuk)…ale je jeste dost brzy, nenervuj se tim zbytecne! Ja byla v 5tt a byla videt v deloze jen mala bublinka. Sla jsem pak o 3 tydny (7+5tt) pozdeji a uz bylo krasne videt :srdce: podle me te zve jeste brzy, srdicko sice uz byt videt muze ale nemusi…hlavne pokud by nebylo, porad se objevit muze (cetla sem plno diskuzi, kdy se srdce objevilo az v 8-9tt). Drzim palce :hug:

Děkuji moc ale snad mě nepošle hned na revizi :srdce: :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 20.01.18 10:34
@Marta96 píše:
Děkuji moc ale snad mě nepošle hned na revizi :srdce: :srdce:

Tak mu rekni, ze jeste na revizi nepujdes, nutit te nemuze ;) pokud bude neoblomny, zmenila bych gynekologa a sla k novemu nejdrive 9-10tt, abys mela jistotu. Pokud ani tam nic nebude, tak uz to na revizi spis je ;) hlavne se nestresuj, ted je jeste opravdu brzy :kytka:

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 20.01.18 10:37

@Marta96 hlavně se nesmíš stresovat - já na to doplatila.. v tomhle případě to tak platí, že stres je zabiják.. já na revizi nebyla, nechtěla jsem do narkózy, tak jsem využila jiné ukončení těhotenství, protože jsem krvácela pak už málo, injekce krvácení vůbec nespustila, zakoupila jsem MUUT, myfegine, stálo to tři tisíce, byla jsem pod dohledem u doktora, jinak jsem si tím pak přišla doma sama, krvácela jsem hodně, zvracela a měla průjem, bylo mii příšerně, tenhle stav trval asi tři hodiny a pak už bylo dobře.. pokud ti nic jiného nezbyde, informuj se a pak se rozhodni.. stále ale věřím, že ti to dopadne dobře, protože nekrvácíš :srdce:

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 20.01.18 10:39
@Pavouček1994 píše:
@Marta96 hlavně se nesmíš stresovat - já na to doplatila.. v tomhle případě to tak platí, že stres je zabiják.. já na revizi nebyla, nechtěla jsem do narkózy, tak jsem využila jiné ukončení těhotenství, protože jsem krvácela pak už málo, injekce krvácení vůbec nespustila, zakoupila jsem MUUT, myfegine, stálo to tři tisíce, byla jsem pod dohledem u doktora, jinak jsem si tím pak přišla doma sama, krvácela jsem hodně, zvracela a měla průjem, bylo mii příšerně, tenhle stav trval asi tři hodiny a pak už bylo dobře.. pokud ti nic jiného nezbyde, informuj se a pak se rozhodni.. stále ale věřím, že ti to dopadne dobře, protože nekrvácíš :srdce:

Děkuji moc a vám přeji také hodně štěstí :srdce: :srdce: :srdce:

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 20.01.18 10:41
@Kukacka123 píše:
Tak mu rekni, ze jeste na revizi nepujdes, nutit te nemuze ;) pokud bude neoblomny, zmenila bych gynekologa a sla k novemu nejdrive 9-10tt, abys mela jistotu. Pokud ani tam nic nebude, tak uz to na revizi spis je ;) hlavne se nestresuj, ted je jeste opravdu brzy :kytka:

Jo dobře já stejně menim gynekologa protože jsem se odstěhovala a pokud to dobře dopadne tak je blbost dojíždět. Tak ja mu řekni ze počkám do toho 10 tt děkuji moc jste zlatá :srdce: :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 20.01.18 10:51

Neměla si chodit brzy. Nicméně já byla na kontrole 7+6 a už bylo :srdce: na další kontrole za 14 dní nic. To byl čtvrtek a v pondělí revize. Před ní samozřejmě další utz zda se nezměnil stav. Zákrok v narkoze trval 10 minut. Po hodině na pokoji jsem šla domů.

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 20.01.18 10:57
@lachtanice86 píše:
Neměla si chodit brzy. Nicméně já byla na kontrole 7+6 a už bylo :srdce: na další kontrole za 14 dní nic. To byl čtvrtek a v pondělí revize. Před ní samozřejmě další utz zda se nezměnil stav. Zákrok v narkoze trval 10 minut. Po hodině na pokoji jsem šla domů.

No modlim se fakt každý den at příští pátek tam je ta fazolka tak mi držte palce ❤

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 20.01.18 10:59
@Marta96 píše:
Jo dobře já stejně menim gynekologa protože jsem se odstěhovala a pokud to dobře dopadne tak je blbost dojíždět. Tak ja mu řekni ze počkám do toho 10 tt děkuji moc jste zlatá :srdce: :srdce:

Presne tak…a neni vubec za co, drzim palce :hug:

warita
Echt Kelišová 8432 příspěvků 20.01.18 12:00
@nozu píše:
První zásadní chyba byla lézt k doktorovi s ještě mokrým testem. Nejlepší je jít tam až kolem 8-10 tt. To už je jistota, že je vše OK a nebo taky ne. V tomto týdnu je u tebe ještě šance, že jsi měla pozdější ovulaci a těhotenství je mladší a ještě se ukáže. A nehruť se! Ber to tak, že kdyby to náhodou nevyšlo teď, tak to prostě vyjde podruhé! :kytka:

to he HODNE BLBY napad.

K doktoru se ma lezt presne jeste s mokrym testem. Jednak na vylouceni mimodelozniho tehotenstvi ale i proto, aby se doktor presvedcil, ze nejsou zadne komplikace. Takto jsem napriklad zjistila v 6tt, ze mam 2 obrovske hematomy kolem zahnizdeneho vajicka a ze hrozi abort. Dostala jsem utrogestan a neschopenku do konce 1 trimestru. Kdybych seto vcas nepodchytilo, zrejme bych o me dite prisla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >