Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Každé druhé dítě je na emiminu počato po selhání antikoncepce a ta druhá z přerušovaného styku, takže u vás je 100% šance.
Podle mě je šance na otěhotnění minimální když bereš antikoncepci a přítel do tebe neejakuluje.
Výjmečně antikoncepce může selhat, ale většinou je to spíš výmluva, protože dotyčná nechce přiznat, že je prostě blbá, takže bych být vámi byla úplně v klidu, brala jen antikoncepci a vykašlala se na ten přerušovanej sex ![]()
Ahoj beru antikoncepci a s přítelem ještě děláme přerušovanou soulož. Antikoncepci beru pravidelně a dávám si pozor na vše. Otěhotněl někdo z vás tímhle způsobem? Děkuji