Antikoncepce Zlynda, vydržet nebo vysadit?

27.12.24 17:38

Antikoncepce Zlynda, vydržet nebo vysadit?

Hezký večer přeji. Je tu prosím někdo, kdo u této antikoncepce vydržel a sedla mu? Je tu hodně diskuzi na toto téma, ale nenašla jsem nikde zpětnou vazbu po x letech, že jste u ní zůstaly a sedla Vám. Jen ty začátky, že jste měly špinění, což mám i já nyní, to mě trápí dost HA jsem měla naposled ve 20 letech, teď je mi 46 a gynekolog mi ji dal na moji vysokou sliznici. Mam Leydensku mutaci, proto můžu jen tuhle HA. Jinak vše ok, jen to špinění. Má cenu čekat ty 3 měsíce? Beru ji 14 den. Moc děkuji vem za odpovědi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9805
27.12.24 19:03

@Princessjane00 ja jsem vydrzela, mam ji asi 2.rokem..nekdy kolem 10.dne spinim, nekdy spinim v dobe brani placeba, dalsi mesic zas treba vubec nic..jsem uplne bez MS a jsem stastna, spineni je jednodenni a vubec me neomezuje. Takze jo, ja jsem s ni nadmiru spokojena :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.24 00:49

@gargamelinka moc díky za zpětnou vazbu ;) a jak dlouho to trvalo, než ti sedla?!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9805
28.12.24 06:05

@Princessjane00 no mozna ty 3-4 mesice :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.24 11:53

@gargamelinka ty jo no uff ale co nadelam :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty