Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Hezký večer přeji. Je tu prosím někdo, kdo u této antikoncepce vydržel a sedla mu? Je tu hodně diskuzi na toto téma, ale nenašla jsem nikde zpětnou vazbu po x letech, že jste u ní zůstaly a sedla Vám. Jen ty začátky, že jste měly špinění, což mám i já nyní, to mě trápí dost HA jsem měla naposled ve 20 letech, teď je mi 46 a gynekolog mi ji dal na moji vysokou sliznici. Mam Leydensku mutaci, proto můžu jen tuhle HA. Jinak vše ok, jen to špinění. Má cenu čekat ty 3 měsíce? Beru ji 14 den. Moc děkuji vem za odpovědi.
@Princessjane00 ja jsem vydrzela, mam ji asi 2.rokem..nekdy kolem 10.dne spinim, nekdy spinim v dobe brani placeba, dalsi mesic zas treba vubec nic..jsem uplne bez MS a jsem stastna, spineni je jednodenni a vubec me neomezuje. Takze jo, ja jsem s ni nadmiru spokojena ![]()
@gargamelinka moc díky za zpětnou vazbu
a jak dlouho to trvalo, než ti sedla?!