Antikoncepční podvod naruby

Anonymní
19.11.15 23:28

Antikoncepční podvod naruby

Situace je ze života, i když pro mnohé asi bizardní. On a ona, 2 malé děti, sex cca 2× měsíčně, menší zájem je ze strany manžela. Ona víc dětí už nechce, on by byl za další dítě rád. Po druhém porodu ona chtěla tělísko, on slíbil používání kondomů, protože odmítá abortivní metody. Dva roky všechno fungovalo bezvadně. Pak on začal polevovat, ona se bála, aby vůbec nějaký sex byl a tak nebyla dostatečně důrazná. Skoro každý měsíc měla strach z těhotensví. A tak se rozhodla, že bude mít tajnou antikoncepci. Konzultovala to s doktorem a ten doporučil tělísko. Že prý když nebude styk 14 dní od zavedení, tak je velká šance, že to on nepozná.
Je to můj příběh. Tahle forma mi pomohla to sepsat, protože je mi jasný, že to schytám, že si to nedokážu dohodnout s manželem normálně. Prostě kdo nezažil, nepochopí, že jsou to věci křehké a snažím se situaci vyřešit co nejšetrněji.
Projde mi to s tím tělískem? Existuje jiná možnost tajné antikoncepce?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1571
19.11.15 23:34

Prestrizeni vejcovodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
19.11.15 23:43

Myslím, že problém není nutné hledat v typu antikoncepce, ale v důvěře a v komunikaci s manželem. Nedovedu se představit, že bych měla takovýhle vztah. POčet dětí jste si měli ujasnit dopředu. Nevím, mě to přijde zoufalý. Dneska je to antikoncepce, příště si budeš ulívat peníze bokem nebo jak vidíš budoucnost?
S manželem si sedni a promluv na rovinu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.11.15 23:45
@Roker píše:
Prestrizeni vejcovodu?

Klidně bych byla pro, ale to je zákrok v nemocnici s jizvami. To zrovna moc na utajení není.

• Nahlásit
  • Citovat
491
19.11.15 23:46

Mne prijdou nejlepsi prasky :nevim: Proste si ho jednou denne zobnes a nikdo nic nepozna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 00:00
@jjelena píše:
Myslím, že problém není nutné hledat v typu antikoncepce, ale v důvěře a v komunikaci s manželem. Nedovedu se představit, že bych měla takovýhle vztah. POčet dětí jste si měli ujasnit dopředu. Nevím, mě to přijde zoufalý. Dneska je to antikoncepce, příště si budeš ulívat peníze bokem nebo jak vidíš budoucnost?
S manželem si sedni a promluv na rovinu

Ano, problém je v sexu obecně, a to po celou dobu vztahu. O věcech občas mluvíme, ale to pak je spíš horší než lepší. Prostě jsme každý z jinýho těsta a nevíme jak z toho ven.

• Nahlásit
  • Citovat
7016
20.11.15 00:04

Tak telisko mi prijde dost tajny, vim, ze tam jsou nejaka vlakna, ale pokud je sex jen 2× do mesice, tak to tam uvnitr asi nejak vasnive nezkouma ne?
Dalsi moznost jsou prasky, akorat bycj je vyloupala a presypala do nejake nadobky, treba od nejakych bonbonu, celaskonu, aby navenek nebyla zadna stopa, co to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 00:15
@Bibi239 píše:
Tak telisko mi prijde dost tajny, vim, ze tam jsou nejaka vlakna, ale pokud je sex jen 2× do mesice, tak to tam uvnitr asi nejak vasnive nezkouma ne?
Dalsi moznost jsou prasky, akorat bycj je vyloupala a presypala do nejake nadobky, treba od nejakych bonbonu, celaskonu, aby navenek nebyla zadna stopa, co to je.

Celaskon pravidelně užívám, tak to by určitě šlo :). Ale zkusím se práškům vyhnout.
V podstatě jsem rozhodnutá pro to tělísko. A když to pozná a přestane spát se mnou úplně, tak to taková katastrofa nebude. Lepší než být těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
491
20.11.15 00:24

Prasky muzes brat kdykoliv dne, treba i v praci. Ja treba telisko mit nemuzu, mam problemy s cipkem, nektery kamosky si ho chvali, nektery ne. Prasky se vysadi snadno, kdyz zlobi telisko, prijde mi to slozitejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
20.11.15 00:34
@Anonymní píše:
Situace je ze života, i když pro mnohé asi bizardní. On a ona, 2 malé děti, sex cca 2× měsíčně, menší zájem je ze strany manžela. Ona víc dětí už nechce, on by byl za další dítě rád. Po druhém porodu ona chtěla tělísko, on slíbil používání kondomů, protože odmítá abortivní metody. Dva roky všechno fungovalo bezvadně. Pak on začal polevovat, ona se bála, aby vůbec nějaký sex byl a tak nebyla dostatečně důrazná. Skoro každý měsíc měla strach z těhotensví. A tak se rozhodla, že bude mít tajnou antikoncepci. Konzultovala to s doktorem a ten doporučil tělísko. Že prý když nebude styk 14 dní od zavedení, tak je velká šance, že to on nepozná.
Je to můj příběh. Tahle forma mi pomohla to sepsat, protože je mi jasný, že to schytám, že si to nedokážu dohodnout s manželem normálně. Prostě kdo nezažil, nepochopí, že jsou to věci křehké a snažím se situaci vyřešit co nejšetrněji.
Projde mi to s tím tělískem? Existuje jiná možnost tajné antikoncepce?

injekce? je myslím na tři měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 00:42
@jdukolem píše:

Vidíš, na to jsem se zapomněla doktora zeptat. Neznám nikoho, kdo by to užíval. Ale předpokládám, že rizika jsou stejná jako u prášků, jen by to bylo pro mojí situaci vhodnější.

• Nahlásit
  • Citovat
12042
20.11.15 00:44
@jdukolem píše:

Jj pravda, ale tam je to 3 mesice bez MSa je urcena zenam ted nevim jestli do 70 nebo 80kg. Moje sestra to vyzkousela cca pred tremi lety a hruza. Ms mela co tyden + nafoukla a pribrala. Kamaradka je naopak s injekci velmi spokojena a bez obtizi.

Příspěvek upraven 20.11.15 v 00:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
20.11.15 00:44
@Anonymní píše:
Vidíš, na to jsem se zapomněla doktora zeptat. Neznám nikoho, kdo by to užíval. Ale předpokládám, že rizika jsou stejná jako u prášků, jen by to bylo pro mojí situaci vhodnější.

kamarádka to měla a byla spokojená - prý pohodlnější než prášky..akorát jediný problém co měla, že když pak chtěla otěhotnět tak cca půl roku jí ne a ne naběhnout ovulace, ale to by tě asi nemrzelo co ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70138
20.11.15 00:45

Asi takhle, je to její tělo, takže ona ať si zvolí antikoncepci podle sebe, on do toho nemá moc co mluvit.
A jinak i ta sterilizace se dá udělat spodem a tedy bez jizev, ale to už by mi jako podraz přišlo, díky své nevratnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5205
20.11.15 00:54

Já s injekční antikoncepcí měla problémy, když někomu nesednou prášky tak je může bez problému vysadit, když nesedne injekce nebo implantát pod kůži tak s tím musí trpět dokud to z těla nevyprchá a občas si tím zadělá na větší problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama