Apgar skore

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 05.01.09 16:05
Apgar skore

Zeptám se jako idiot ale co to je Apgar skore? :wink:

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 05.01.09 16:13
meowth
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 05.01.09 16:14

koukni sem… je to tam pekne popsane! :wink: http://tehulka.szm.sk/rad/dr03.htm

meowth
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 05.01.09 16:15

hihi tak jsem byla pomalejsi se svym odkazem… a i tak je to oboji totez :lol:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 05.01.09 17:00

Oluscha - ne jak pitomec, ale jako prvorodička. Když ta možnost je, tak se klidně ptej aspoň se toho hodně dozvíš. Zdravým tvá „pronásledovatelka“ :lol: :lol: Lacenka

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 05.01.09 19:27

Lacenko jsi vážně hodná.A už jsem si všimla , že se tady setkáváme často , a vždy mi poradíš :D :D :D

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 05.01.09 20:52

kde můžu pomůžu :lol: :lol: :lol:
ne mám jen teď malinko víc času tady sedět a dělat ze sebe chytrou, ale to přejde… :lol: :lol:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 05.01.09 20:55

Ani nevíš jak je takova holka jako já ráda za to , že je tu někdo ,kdo zaručeně poradí :D :D :D

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 05.01.09 20:57

jo a taky mám takovou menší „úchylku“ vyhlídnout si těhulku( Paraplíčko, Anděla…) a pak ten konec prožívat jakože s nima. Hrozně mě to baví těšit se na miminko, držet statečné mamince palce a pak si přečíst tu krásnou novinku, že je maličký na světě a vše dobře dopadlo. Doufám že ti to nevadí. Jestli jo, tak toho nechám…

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 05.01.09 21:09

Ne nevadí , proč by mi to vadilo? :wink: Neboj až se nám prcek narodí , tak dám vědět , teda jestli budu mít chvilku :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >