Aplikace ve které vidéte své přátele - zaslání oznámení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ukecana3006
Nováček 6 příspěvků 05.01.18 21:15
Aplikace najít pratele

Ahoj,
Už nějakou dobu sdílím s několika uživateli polohu v této apple aplikaci. Až teď jsem zjistila, ze je možnost, aby mi aplikace zaslala upozornění, když uživatel opustí nějaké místo. Chci se zeptat, zda i jemu přijde nějaká zprava o tom, ze jsem toto nastavila.
Předem vám dekuju za pomoc ????

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 5995 příspěvků 05.01.18 21:42

A to by vadilo? Vždyť ti přece každý v téhle aplikaci musel povolit, abys viděla jeho polohu, tak proč by jim mělo vadit, že sis nastavila upozornění. Ne?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama