Aplikace ve které vidéte své přátele - zaslání oznámení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ukecana3006
Nováček 6 příspěvků 05.01.18 21:15
Aplikace najít pratele

Ahoj,
Už nějakou dobu sdílím s několika uživateli polohu v této apple aplikaci. Až teď jsem zjistila, ze je možnost, aby mi aplikace zaslala upozornění, když uživatel opustí nějaké místo. Chci se zeptat, zda i jemu přijde nějaká zprava o tom, ze jsem toto nastavila.
Předem vám dekuju za pomoc ????

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6743 příspěvků 05.01.18 21:42

A to by vadilo? Vždyť ti přece každý v téhle aplikaci musel povolit, abys viděla jeho polohu, tak proč by jim mělo vadit, že sis nastavila upozornění. Ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >