Reklama

Facebook - přidání do Messengeru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 30.12.17 23:11
Facebook-přidání do messengeru

Mám dotaz.Na facebook jsem antitalent. Včera jsem najela na messenger a bylo tam: žadost o zprávu. Tak jsem na to klikla a bylo tam že si mě dotyčný přidal do messengeru a na výběr přijmout nebo ignorovat tak jsem přijala. Ptám se: znamenalo to jen oznámení že si mě přidal do messengeru nebo chce abych mu napsala?

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11069 příspěvků 30.12.17 23:17

Nemá tě v messengeru v seznamu, tak ti nejdřív přijde toto. Pak asi už přímo zpráva. Je to pojistka, aby ti nechodily nevyžádané zprávy. Aspoň tak to chápu já.

Příspěvek upraven 30.12.17 v 23:21

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 30.12.17 23:20
@GabinkaCh píše:
Mám dotaz.Na facebook jsem antitalent. Včera jsem najela na messenger a bylo tam: žadost o zprávu. Tak jsem na to klikla a bylo tam že si mě dotyčný přidal do messengeru a na výběr přijmout nebo ignorovat tak jsem přijala. Ptám se: znamenalo to jen oznámení že si mě přidal do messengeru nebo chce abych mu napsala?

Ono je asi patrno z dotazu že je tam volba-pokud dotyčný nechce dá jednoduše-ignorovat, pokud souhlasí-tak přijme… :)

Detsa
Extra třída :D 10765 příspěvků 31.12.17 01:58

@GabinkaCh Když tě nemá v přátelích na facebooku a napíše ti, je to nevyžádaná zpráva. Obvykle to zapadne na facebooku (je tam sekce žádosti o zprávy nebo něco takového), messenger to aspoň vidí. Tudíž je to taková ochrana, aby tě nemohli jentak zahltit cizí lidi a tímhle povolíš, že ti od něj budou chodit zprávy jako od klasických přátel. Takže čistě teoreticky si mu povolila jen to, že ti od něho budou chodit zprávy :think: :nevim:.

eul
Povídálka 13 příspěvků 01.04.18 11:22

Oživuji téma. Přišla mi žádost o zprávu, že si mě dotyčná přidala do Messengeru i když nejsme přátelé. Když žádost otevřu, je tam napsáno že nemůžu odpovídat. Nevíte někdo, jak to funguje? :roll:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 01.04.18 11:49

@eul
Podle mě si tě zablokovala

Ivan PPZ
Kelišová 5658 příspěvků 01.04.18 11:52

Mesenger je i samostatná verze bez fb. A je to založené jen na telefonním čísle. Takže „kdokoli“, koho mám uloženého s číslem tam může být.

tzipora
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 01.04.18 11:52

@eul Taky si myslím, ze si tě zablokovala. Asi si to rozmyslela, zajímavé.

eul
Povídálka 13 příspěvků 01.04.18 13:58

@tzipora Nebo je možné, že si mě přidala omylem a pak zablokovala? Osobně se neznáme…

tzipora
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 01.04.18 20:34

@eul Ano, to je možné…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >