Facebook - přidání do Messengeru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 30.12.17 23:11
Facebook-přidání do messengeru

Mám dotaz.Na facebook jsem antitalent. Včera jsem najela na messenger a bylo tam: žadost o zprávu. Tak jsem na to klikla a bylo tam že si mě dotyčný přidal do messengeru a na výběr přijmout nebo ignorovat tak jsem přijala. Ptám se: znamenalo to jen oznámení že si mě přidal do messengeru nebo chce abych mu napsala?

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9488 příspěvků 30.12.17 23:17

Nemá tě v messengeru v seznamu, tak ti nejdřív přijde toto. Pak asi už přímo zpráva. Je to pojistka, aby ti nechodily nevyžádané zprávy. Aspoň tak to chápu já.

Příspěvek upraven 30.12.17 v 23:21

Bjustřík
Extra třída :D 13381 příspěvků 30.12.17 23:20
@GabinkaCh píše:
Mám dotaz.Na facebook jsem antitalent. Včera jsem najela na messenger a bylo tam: žadost o zprávu. Tak jsem na to klikla a bylo tam že si mě dotyčný přidal do messengeru a na výběr přijmout nebo ignorovat tak jsem přijala. Ptám se: znamenalo to jen oznámení že si mě přidal do messengeru nebo chce abych mu napsala?

Ono je asi patrno z dotazu že je tam volba-pokud dotyčný nechce dá jednoduše-ignorovat, pokud souhlasí-tak přijme… :)

Detsa
Echt Kelišová 8603 příspěvků 31.12.17 01:58

@GabinkaCh Když tě nemá v přátelích na facebooku a napíše ti, je to nevyžádaná zpráva. Obvykle to zapadne na facebooku (je tam sekce žádosti o zprávy nebo něco takového), messenger to aspoň vidí. Tudíž je to taková ochrana, aby tě nemohli jentak zahltit cizí lidi a tímhle povolíš, že ti od něj budou chodit zprávy jako od klasických přátel. Takže čistě teoreticky si mu povolila jen to, že ti od něho budou chodit zprávy :think: :nevim:.

eul
Povídálka 11 příspěvků 01.04.18 11:22

Oživuji téma. Přišla mi žádost o zprávu, že si mě dotyčná přidala do Messengeru i když nejsme přátelé. Když žádost otevřu, je tam napsáno že nemůžu odpovídat. Nevíte někdo, jak to funguje? :roll:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 01.04.18 11:49

@eul
Podle mě si tě zablokovala

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 01.04.18 11:52

Mesenger je i samostatná verze bez fb. A je to založené jen na telefonním čísle. Takže „kdokoli“, koho mám uloženého s číslem tam může být.

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 01.04.18 11:52

@eul Taky si myslím, ze si tě zablokovala. Asi si to rozmyslela, zajímavé.

eul
Povídálka 11 příspěvků 01.04.18 13:58

@tzipora Nebo je možné, že si mě přidala omylem a pak zablokovala? Osobně se neznáme…

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 01.04.18 20:34

@eul Ano, to je možné…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama