Ascorutin - za jak dlouho pomůže?

4823
4.8.11 13:31

Ascorutin - za jak dlouho pomuze?

Ahoj vsem :-D
Pred vic jak mesicem jsem vysadila Cerazette, pri uzivani poslednich tri tablet se objevilo spineni - nic neobvykleho, jak jsem se docetla. Jenze to pokracovalo i po vysazeni HA.
Spineni ruzne silne trvalo vic jak 14dni - uz jsem chtela jit k dr., ale najednou byl klid. Asi za 5 dni se objevilo krvaceni znova. Padila jsem k dr., ktery udelal UTZ a konstatoval, ze je vse OK a ze to musi kazdym dnem prestat. Predepsal mi Ascorutin 3×1tbl. Uzivam ho od utery a zatim zadne extra zlepseni nevidim :-(
Proto se chci zeptat, za jak dlouho jste prestaly krvacet pri uzivani Ascorutinu? Ja vim, ze to je asi individualni a je to asi jine, nez pri kravaceni v tehotenstvi, ale i tak budu vdecna za kazdou zkusenost.
Diky! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.8.11 13:34

Jak tak koukám asi si přestala kojit co.Mám to taky jen mám tělísko dokonce jsem i dost silně ke konci kojení krvácela 14dní,můžeš mít i málo železa atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
4.8.11 13:36

No prave ze jeste kojim. Jinak by mi dr. napsal normalni HA na srovnani cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.11 13:46

Aha já myslela že jsi vysadila kůli kojení sem blbá :roll: a jak často kojíš pokud je to víc jak 4 hoď tak to už může být MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
4.8.11 14:04

Je to krapet mimo otazku,ale mám po mámě dost křehké žíly(modřiny,praskání žil) a ascorutin nám oboum vždy strašně dobře zabral -dala bych tomu tak týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
4.8.11 14:12

lucavlachova, ne,ne, vysadila jsem proto, ze se chceme na konci roku pokusit o mimco, tak aby melo telo cas se nejak srovnat, nastartovat atd..
Prave, ze dr. rikal, ze to MS neni, ze je sliznice nizka :nevim: A hlavne je to fakt takovy slaboulinky a trva to max. 3 hodiny/den :think:

fressa, je mi jasny, ze jsem netrpelivka, kdyz chci po dvou dnech zazraky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
4.8.11 14:26
dusicka.. píše:
Ahoj vsem :-D
Pred vic jak mesicem jsem vysadila Cerazette, pri uzivani poslednich tri tablet se objevilo spineni - nic neobvykleho, jak jsem se docetla. Jenze to pokracovalo i po vysazeni HA.
Spineni ruzne silne trvalo vic jak 14dni - uz jsem chtela jit k dr., ale najednou byl klid. Asi za 5 dni se objevilo krvaceni znova. Padila jsem k dr., ktery udelal UTZ a konstatoval, ze je vse OK a ze to musi kazdym dnem prestat. Predepsal mi Ascorutin 3×1tbl. Uzivam ho od utery a zatim zadne extra zlepseni nevidim :-(
Proto se chci zeptat, za jak dlouho jste prestaly krvacet pri uzivani Ascorutinu? Ja vim, ze to je asi individualni a je to asi jine, nez pri kravaceni v tehotenstvi, ale i tak budu vdecna za kazdou zkusenost.
Diky! :kytka:

Ascorutin není nic jiného než vitamín C…zamezení krvácení je hodně indivduální, někomu nepomůže vůbec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
4.8.11 14:33

Myslím,že ascorutin je výborný a posílí žíly a vše s tím spojený na to co je určen velice dobře a na dlouho :) - osobní zkušenost :) -bez něj bych se nemohla ani lehce praštit o cokoli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dada1511
4.8.11 14:42

Já si naopak myslím,že je to k ničemu :roll: ,měla jsem ho předepsaný kvůli modřinám :roll: ,efekt žádný,zvlášť pokud máš pestrou stravu,což když dojídáš po dítěti máš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
4823
4.8.11 19:54

Koukam, co clovek, to nazor. A ted jak si to prebrat :think: :lol:
Nakonec mi stejne nezbyde nez cekat, kdy a zda to pomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama