Asi mi přeskočilo

268
22.1.18 01:31

Asi mi přeskočilo

Ahoj, doufám že je někdo vzhůru. Holky asi mi hrablo nebo nevím. Pritel jezdí do zahraničí, tak bývám doma několik dni v kuse sama. Spím v místnosti s balkonem. Kolem půlnoci jsem si šla lehnout, když jsem uslyšela zvuk jak kdyby přejíždění rukou přes okno, pak hlas staršího chlapa, který si šlapal na jazyk. Říkal „otevři kurva“ pak byl klid, tak jsem si řekla, že to bylo od sousedů. V 1 ráno me ale probrala hrozna rána z kuchyně, jak kdyby mi někdo hodil štěrk na okno. Před barákem je zahrádka s kamínky. Překonala jsem se, odtáhla žaluzie, ale na balkone nikdo. Asi mi hrabe :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51209
22.1.18 01:37

Kolikátý patro?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
22.1.18 01:37

@Elza56 Fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
22.1.18 01:38

@sirikit první patro. Pod námi přízemní balkon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6564
22.1.18 01:40

Stopy sterku na okne zustaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51209
22.1.18 01:42
@Elza56 píše:
@sirikit první patro. Pod námi přízemní balkon

Takže teoreticky by tam někdo mohl vlézt a po tom okně satrat.. :think:
Ale pokud v té místnosti spíš, asi bys ho slyšela slezat dolů.
A asi by tukal do okna víc, kdyby fakt chtěl dovnitř.
Není možné, že nějaký idiot ví, že je přítel pryč, a chtěl Tě „jenom“ vystrašit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51209
22.1.18 01:43
@Jogrr píše:
Stopy sterku na okne zustaly?

Uhm. Aspoň pár kamínků na venkovním parapetu..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102505
22.1.18 01:50
@sirikit píše:
Takže teoreticky by tam někdo mohl vlézt a po tom okně satrat.. :think:
Ale pokud v té místnosti spíš, asi bys ho slyšela slezat dolů.
A asi by tukal do okna víc, kdyby fakt chtěl dovnitř.
Není možné, že nějaký idiot ví, že je přítel pryč, a chtěl Tě „jenom“ vystrašit? :think:

Nebo si nějaký ožrala spletl byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
22.1.18 02:00

@Elza56 ty jo…se bojim :zed:. Manzel jede rano na sluzebku.

Uz je klid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
22.1.18 02:02
@Anna766 píše:
Nebo si nějaký ožrala spletl byt.

Drzim palce, aby to tak bylo. Ja bych ani nedychala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
22.1.18 02:08

Na parapetu je nějaký bordel, koukla jsem pres žaluzie, nemam odvahu cokoli v tomto byte otevírat :D A zdá se být klid. Každopádně nevím, co dělat, jestli zas něco začne. Nechci volat policii a vypadat jak blázen, když jsem nikoho neviděla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
22.1.18 02:13

To jsem si říkala, jak mohu byt v tomhle paneláku klidna, na schodišti kamery a sousedka má čivavu, ktera neustále štěká ikdyž se ještě stále nacházím v předsíni mého bytu za vstupními dveřmi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
22.1.18 02:17

To bylo urcite o patro niz, neboj. Mne se stalo neco podobneho, bylo po pulnoci a slysim, jak se mi nekdo snazi strcit klic do zamku. Tep dve ste, vzala jsem si do jedne ruky nuz, do druhe mobil s pripravenym cislem 158. A sla jsem cekat ke dverim. Nakonec mi zvedavost nedala, mrkla jsem kukatkem a tam soused, co se ozral tak ze se nemohl trefit klicem do zamku vlastnich dveri. A opravdu bych prisahala, ze zkousi moje dvere. Kdyby sel nekdo k tobe, tak ti nerekne otevri ku.va ????, ale sel by na tajnacku

• Citovat
  • Nahlásit
268
22.1.18 02:21

Už jsem klidnější :) shodou okolností tu dnes (tedy včera) v 6 hodin byli měšťáci kvůli hádce, ktera probihala pod námi. Ale i tak, srdicko se ještě neuklidnilo a jestli by me probrala další rána, tak už bych to nemusela prezit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
22.1.18 02:25

Po tomhle si asi nechám zasklit balkon a na parapety nalepim střepy :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat