Asi mi přeskočilo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elza56
Kecalka 128 příspěvků 22.01.18 01:31
Asi mi přeskočilo

Ahoj, doufám že je někdo vzhůru. Holky asi mi hrablo nebo nevím. Pritel jezdí do zahraničí, tak bývám doma několik dni v kuse sama. Spím v místnosti s balkonem. Kolem půlnoci jsem si šla lehnout, když jsem uslyšela zvuk jak kdyby přejíždění rukou přes okno, pak hlas staršího chlapa, který si šlapal na jazyk. Říkal „otevři kurva“ pak byl klid, tak jsem si řekla, že to bylo od sousedů. V 1 ráno me ale probrala hrozna rána z kuchyně, jak kdyby mi někdo hodil štěrk na okno. Před barákem je zahrádka s kamínky. Překonala jsem se, odtáhla žaluzie, ale na balkone nikdo. Asi mi hrabe :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
sirikit
Nadpozemská drbna 26418 příspěvků 22.01.18 01:37

Kolikátý patro?

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 22.01.18 01:37

@Elza56 Fuj

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 22.01.18 01:38

@sirikit první patro. Pod námi přízemní balkon

Jogrr
Závislačka 4342 příspěvků 22.01.18 01:40

Stopy sterku na okne zustaly?

sirikit
Nadpozemská drbna 26418 příspěvků 22.01.18 01:42
@Elza56 píše:
@sirikit první patro. Pod námi přízemní balkon

Takže teoreticky by tam někdo mohl vlézt a po tom okně satrat.. :think:
Ale pokud v té místnosti spíš, asi bys ho slyšela slezat dolů.
A asi by tukal do okna víc, kdyby fakt chtěl dovnitř.
Není možné, že nějaký idiot ví, že je přítel pryč, a chtěl Tě „jenom“ vystrašit? :think:

sirikit
Nadpozemská drbna 26418 příspěvků 22.01.18 01:43
@Jogrr píše:
Stopy sterku na okne zustaly?

Uhm. Aspoň pár kamínků na venkovním parapetu..?

Anna766
Hvězda diskuse 72168 příspěvků 22.01.18 01:50
@sirikit píše:
Takže teoreticky by tam někdo mohl vlézt a po tom okně satrat.. :think:
Ale pokud v té místnosti spíš, asi bys ho slyšela slezat dolů.
A asi by tukal do okna víc, kdyby fakt chtěl dovnitř.
Není možné, že nějaký idiot ví, že je přítel pryč, a chtěl Tě „jenom“ vystrašit? :think:

Nebo si nějaký ožrala spletl byt.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.01.18 02:00

@Elza56 ty jo…se bojim :zed:. Manzel jede rano na sluzebku.

Uz je klid?

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.01.18 02:02
@Anna766 píše:
Nebo si nějaký ožrala spletl byt.

Drzim palce, aby to tak bylo. Ja bych ani nedychala…

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 22.01.18 02:08

Na parapetu je nějaký bordel, koukla jsem pres žaluzie, nemam odvahu cokoli v tomto byte otevírat :D A zdá se být klid. Každopádně nevím, co dělat, jestli zas něco začne. Nechci volat policii a vypadat jak blázen, když jsem nikoho neviděla :nevim:

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 22.01.18 02:13

To jsem si říkala, jak mohu byt v tomhle paneláku klidna, na schodišti kamery a sousedka má čivavu, ktera neustále štěká ikdyž se ještě stále nacházím v předsíni mého bytu za vstupními dveřmi :lol:

Myssicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 02:17

To bylo urcite o patro niz, neboj. Mne se stalo neco podobneho, bylo po pulnoci a slysim, jak se mi nekdo snazi strcit klic do zamku. Tep dve ste, vzala jsem si do jedne ruky nuz, do druhe mobil s pripravenym cislem 158. A sla jsem cekat ke dverim. Nakonec mi zvedavost nedala, mrkla jsem kukatkem a tam soused, co se ozral tak ze se nemohl trefit klicem do zamku vlastnich dveri. A opravdu bych prisahala, ze zkousi moje dvere. Kdyby sel nekdo k tobe, tak ti nerekne otevri ku.va ????, ale sel by na tajnacku

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 22.01.18 02:21

Už jsem klidnější :) shodou okolností tu dnes (tedy včera) v 6 hodin byli měšťáci kvůli hádce, ktera probihala pod námi. Ale i tak, srdicko se ještě neuklidnilo a jestli by me probrala další rána, tak už bych to nemusela prezit :D

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 22.01.18 02:25

Po tomhle si asi nechám zasklit balkon a na parapety nalepim střepy :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >