Televizní program k blití...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminanamatersky
Stálice 68 příspěvků 21.01.18 20:50
Televizní program k blití...

Tak poté, co mládě konečně odpadlo, jsem si říkala, že by mohli aspoň v neděli večer dávat nějaký pěkný film… A zas nic :cert: Slunce, seno? Účastníci zájezdu - letní komedie v lednu? To jako vážně? Harry Potter? :roll: Absolutně žádný den v týdnu nedávají nic. Už odmítám dál platit televizní poplatky :cert: Deset filmů pořád dokola, jak kdyby neexistovalo nic jinýho. Je taky někdo znechucen jako já?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 21.01.18 20:52

Souhlas! A ještě to druhý den zopakujou a pro jistotu i další den, abysme ty filmy nááhodou nezměškaly.. :zed: Já teď koukám na Prima Max - Baba na zabití.. tahle komedie nikdy nezklame :lol: Ale jinak opravdu nic nedávaji…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 21.01.18 20:54
@Maminanamatersky píše:
Tak poté, co mládě konečně odpadlo, jsem si říkala, že by mohli aspoň v neděli večer dávat nějaký pěkný film… A zas nic :cert: Slunce, seno? Účastníci zájezdu - letní komedie v lednu? To jako vážně? Harry Potter? :roll: Absolutně žádný den v týdnu nedávají nic. Už odmítám dál platit televizní poplatky :cert: Deset filmů pořád dokola, jak kdyby neexistovalo nic jinýho. Je taky někdo znechucen jako já?

jsem. Filmy pro hodně nenáročné diváky. Nebo ty afektované productplacementové srágory od Poledňákové.

wendy
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 21.01.18 20:54

Popravdě mě spíš prekvapuje, že tohle někdo zjišťuje až teď… Jinak v době internetu, kdy nalezení a spusteni, případně stažení, většiny filmu je otazkou par minut, to nepovazuji za problem…

Popokatepetla
Závislačka 2957 příspěvků 21.01.18 20:55

U nás už běží víceméně jen déčko a dokumentární kanály, jinak souhlasím že je to bída :zed:
Jinak koukám na podzim ráda na Herbář, teď třeba na Manželské etudy a těším se na Čtyři v tom a Olympiádu :mrgreen: Když mám náladu na nějaký film, koukám většinou online.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 21.01.18 20:59

V Tv sledujeme uz jen Pratele a porady pro deti. V dobe smart TV a velkych ulozist uz neni clovek na tv odkazan :). Muz sehnal spoustu dokumentu a serialu, ktere maji hlavu a patu, to mam na hodne dlouho :)

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2208 příspěvků 21.01.18 20:59

Covece, zrovna premyslim, ze si koupim televizi, po dvou letech bez ni. Mam TV programy v notebooku, a zrovna si dneska kladu otazku, jestli to nebudou uplne vyhozeny prachy oknem. TV mi nechybi, ale kor ted pres zimu mi chybi takovy to vyvaleni se pred bednu s horkym cajem a vypnout.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9127 příspěvků 21.01.18 20:59
@Maminanamatersky píše:
Tak poté, co mládě konečně odpadlo, jsem si říkala, že by mohli aspoň v neděli večer dávat nějaký pěkný film… A zas nic :cert: Slunce, seno? Účastníci zájezdu - letní komedie v lednu? To jako vážně? Harry Potter? :roll: Absolutně žádný den v týdnu nedávají nic.Už odmítám dál platit televizní poplatky :cert: Deset filmů pořád dokola, jak kdyby neexistovalo nic jinýho. Je taky někdo znechucen jako já?

Zrovna tohle bezi na komercnich TV, takze bud v klidu, tem koncesionarske poplatky neplatis :mrgreen:.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 21.01.18 21:00

Mám moc ráda cestovatelské dokumenty na ČT2.Ale stanicí první volby je ČT24.

Helileli
Závislačka 2631 příspěvků 21.01.18 21:03

Tv nemám, jen přístroj jako přehrávač a nedokážu si už ani představit, že bych si nechala diktovat kdy na co budu koukat. A ještě si nechat valit do hlavy reklamy, dabing… TV vysílání je pro mě přežitek z mediálního pravěku :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 21.01.18 21:03

Nestěžuji si : piráti z karibiku:sa­lazarova pomsta, nebo zlatá horečka, či pátrání po escobarovych milionech, prokletí ostrova oak, nebo ledová jízda.

Aries6
Generální žvanilka 21867 příspěvků 2 inzeráty 21.01.18 21:04

@Maminanamatersky PO desáté na čt1 se to dá. Jinak je to fakt hrůza. Proto jsem večery nejčastěji tady :oops:

lasička1
Echt Kelišová 8011 příspěvků 21.01.18 21:04
@Popokatepetla píše:
U nás už běží víceméně jen déčko a dokumentární kanály, jinak souhlasím že je to bída :zed:
Jinak koukám na podzim ráda na Herbář, teď třeba na Manželské etudy a těším se na Čtyři v tom a Olympiádu :mrgreen: Když mám náladu na nějaký film, koukám většinou online.

Zeptám se-od kdy půjde Čtyři v tom? Moc se mě tento dokument libil. Manželské etudy také nemají chybu.

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 21.01.18 21:06
@Maminanamatersky píše:
Tak poté, co mládě konečně odpadlo, jsem si říkala, že by mohli aspoň v neděli večer dávat nějaký pěkný film… A zas nic :cert: Slunce, seno? Účastníci zájezdu - letní komedie v lednu? To jako vážně? Harry Potter? :roll: Absolutně žádný den v týdnu nedávají nic. Už odmítám dál platit televizní poplatky :cert: Deset filmů pořád dokola, jak kdyby neexistovalo nic jinýho. Je taky někdo znechucen jako já?

Kdyz nebudete mit doma TV prijimac, antenu, satelit, kabelovku, tak poplatky platit nemusite. Nejsem si ovsem jista, jak to je s prijmem online vysilani CT pres internet. Mozna byste nesmeli mit ani ten, aby se na vas povinnost platit nevztahovala.

Maminanamatersky
Stálice 68 příspěvků 21.01.18 21:10

Čím víc je televizních kanálů, tím snad dávají větší h.vna. Já myslím, že nejsem náročný divák. Mám ráda dokumenty ze života na ČT2. Ale občas nepohrdnu ani nějakým americkým dojákem nebo českým filmem typu Pelíšky, Želary… ( i když to taky dávají pořád dokola). Dneska mě ale to Slunce, seno a Účastníci fakt dopálili :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama