Reklama

Co je to za ptáka?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 21.01.18 15:18
Co je to za ptáka?

Zakladam spis pro pobaveni - vidame tohoto ptaka u nas na rybnice, pobyva tam s normalnimi kachnami. Ma nacervenale oci, chuzi pripomina racka. Je takovej zvlastni. Manzel mi tvrdi, ze se kachna zkrizila s rackem, ja tvrdim ze je to druh kachny :lol: google neporadil. Neni tu nekdo, kdo by to vedel? Peknou nedeli preji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 21.01.18 15:23

No já si myslím, že je to kachna, která přiletěla od Černobylu ;)

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 21.01.18 15:26

:-) to je srandovni. Vypada fakt presne jak krizenec kachny a racka, to je zajimavy. Rekla bych, ze spis to bude nejaka nam neznama kachna, ale pobavilas. Zeptala bych se nejakyho ornitologa. Ze nam pak reknes, co to teda je? Dik! Jsem desne zvedava.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 21.01.18 15:30

@Tardulka @suvik :mrgreen: manzel pak taky rikal, ze to je nejakej mutant, nejaka chybna DNA kombinace :lol: no pohyby to melo fakt jak racek. Ale asi to bude spis kachna, kdyz s nima zije v jedne skupine :think: az to zjistime, tak napisu :lol:

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 21.01.18 15:33

Taky bych rekla, ze je to kachna, presneji spis vetsi kachni mlade, proto vypada divne.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 21.01.18 15:34

@Kočičí duše
Husice nilská?!

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 21.01.18 15:36

Co na to google?
https://www.google.cz/search?…

U nás na řece máme také krom běžného druhu i dva jiné. Později jsme je viděli i v zoo, kde mají více druhů kachen.

fenris
Kecalka 198 příspěvků 21.01.18 15:38

Taky jsem vyguglila husici nilskou (misto uceni :? )

D- račice
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 21.01.18 15:38

To vypadá husa jako egyptská. :nevim:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 21.01.18 15:50

Diky, jste super! Opravdu to vypada, ze je to samicka husy egyptske :palec: v Cesku se pry vyskytuje nepravidelne a celorocne.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 21.01.18 15:52
@fenris píše:
Taky jsem vyguglila husici nilskou (misto uceni :? )

To me mrzi, ze zdrzuju od uceni :lol: ale zahada vyresena, emimino je lepsi nez encyklopedie :mrgreen:

mojmira
Hvězda diskuse 76903 příspěvků 21.01.18 15:52

Husice egyptská ;)

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 21.01.18 15:53
@D- račice píše:
To vypadá husa jako egyptská. :nevim:

Super :palec: dekujeme moc

fenris
Kecalka 198 příspěvků 21.01.18 15:54

@Kočičí duše To je pouze další malý střípek do mozaiky mé prokrastinace :,( a aspoň jsem se něco nového dozvěděla, i když o ptácích :lol:

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 21.01.18 15:55

:-) dobry. Az z Egypta, pane jo. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >