Co je to za ptáka?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 21.01.18 15:18
Co je to za ptáka?

Zakladam spis pro pobaveni - vidame tohoto ptaka u nas na rybnice, pobyva tam s normalnimi kachnami. Ma nacervenale oci, chuzi pripomina racka. Je takovej zvlastni. Manzel mi tvrdi, ze se kachna zkrizila s rackem, ja tvrdim ze je to druh kachny :lol: google neporadil. Neni tu nekdo, kdo by to vedel? Peknou nedeli preji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tardulka
Závislačka 3590 příspěvků 21.01.18 15:23

No já si myslím, že je to kachna, která přiletěla od Černobylu ;)

suvik
Nadpozemská drbna 26317 příspěvků 21.01.18 15:26

:-) to je srandovni. Vypada fakt presne jak krizenec kachny a racka, to je zajimavy. Rekla bych, ze spis to bude nejaka nam neznama kachna, ale pobavilas. Zeptala bych se nejakyho ornitologa. Ze nam pak reknes, co to teda je? Dik! Jsem desne zvedava.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 21.01.18 15:30

@Tardulka @suvik :mrgreen: manzel pak taky rikal, ze to je nejakej mutant, nejaka chybna DNA kombinace :lol: no pohyby to melo fakt jak racek. Ale asi to bude spis kachna, kdyz s nima zije v jedne skupine :think: az to zjistime, tak napisu :lol:

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 21.01.18 15:33

Taky bych rekla, ze je to kachna, presneji spis vetsi kachni mlade, proto vypada divne.

Russet
Echt Kelišová 9374 příspěvků 21.01.18 15:34

@Kočičí duše
Husice nilská?!

-Evka-
Závislačka 3583 příspěvků 21.01.18 15:36

Co na to google?
https://www.google.cz/search?…

U nás na řece máme také krom běžného druhu i dva jiné. Později jsme je viděli i v zoo, kde mají více druhů kachen.

fenris
Kecalka 196 příspěvků 21.01.18 15:38

Taky jsem vyguglila husici nilskou (misto uceni :? )

D- račice
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 21.01.18 15:38

To vypadá husa jako egyptská. :nevim:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 21.01.18 15:50

Diky, jste super! Opravdu to vypada, ze je to samicka husy egyptske :palec: v Cesku se pry vyskytuje nepravidelne a celorocne.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 21.01.18 15:52
@fenris píše:
Taky jsem vyguglila husici nilskou (misto uceni :? )

To me mrzi, ze zdrzuju od uceni :lol: ale zahada vyresena, emimino je lepsi nez encyklopedie :mrgreen:

mojmira
Hvězda diskuse 70603 příspěvků 21.01.18 15:52

Husice egyptská ;)

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 21.01.18 15:53
@D- račice píše:
To vypadá husa jako egyptská. :nevim:

Super :palec: dekujeme moc

fenris
Kecalka 196 příspěvků 21.01.18 15:54

@Kočičí duše To je pouze další malý střípek do mozaiky mé prokrastinace :,( a aspoň jsem se něco nového dozvěděla, i když o ptácích :lol:

suvik
Nadpozemská drbna 26317 příspěvků 21.01.18 15:55

:-) dobry. Az z Egypta, pane jo. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama