Asi zešílím, bojkot nočníku

29.12.19 23:25

Asi zešílím

Mám dvouletého syna, nočník totálně bojkotuje, tak ho nenutím. Teprve teď začíná pomalu něco mluvit. Ale to mě taky netrápí. Ale z čeho fakt šílím je toto. Přestěhovali jsme se do nového bytu. Malej od té doby má šílené hysterické záchvaty. Jak není po jeho. Venku, když nechci jít jeho směrem. Leha si na zem, kope, bouchá. To same doma. Rve tak, že se bojím, potkat sousedy, aby se neptali, jestli ho třeba nemučime…
Ale kdyby se tohle dělo jen přes den, v noci se vzbudí z ničeho nic a začne opět hystericky řvát. Jako co to má být?! Proč sakra?! A nejde uklidnit. Jsem už vyčerpaná, z těch jeho výstupu, co mi teď předvádí :( jak se obrnit, prosím, že v tom nejsem sama…:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1670
29.12.19 23:28

Jako by jsi osala o me :lol: to samy, uplne a taky nevím, co delat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 23:28

V noci ho možná trápí noční běsy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
29.12.19 23:31

@Veronnie, tak přes den to bude to prima období vzdoru…a přes noc :think: spí v pokoji sám? Nebojí se? Nemůže to být tím, že jste se přestěhovali a je jakoby v " cizím"?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 23:34

V noci spinká s námi v ložnici, a děje se to, i když je s námi v posteli :( nevím, možná je to tu pro něj nezvyk, opravdu nevím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 23:39

@Veronnie normálka, přes den období vzdoru, přes noc noční děsy. Stěhování s tím nemá pravděpodobně nic společného, v tomto období zcela běžné. Naše cca dvouletá dcera totéž. Nočník tedy zvládá a kecá o 106, ale je to holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
29.12.19 23:41

V noci to budou nocni besy, jestli nevnima a nejde utisit, tak v tomto veku mohou zacinat. Jinak klasika obdobi vzdoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
29.12.19 23:42

Neznám, ale snad tě uklidním. Máme sousedy - mají kluka 8 let a ten normálně v noci vyleze oknem, v pyžamu lítá venku a zvoní na sousedy. Ve dvě ráno je to lahůdka. Jak mám děcka ráda, tak jemu bych zlískala pr*el. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

A já doufala, že období vzdoru mě mine :( no v těchto situacích si doma poradit umím. Pošlu do pokoje, ať se vrátí, až bude klidný, ale venku jsem celkem bezbranná. Lidi na mě koukají, kluk hysterka, matka hysterka..co dělat s nim venku, přece se nemůžu nechát dirigovat dvouletým synatorem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Píšu anonymně aby jste se mi tady nevysmali… je to jen k zamyšlení:). Děti jsou vnímavější, citlivější na nadpřirozené věci. Něco tam na něj nemusí dobře působit. Udělala bych očistu bytu… Ale pravdou je, že tam nic být nemusí, jen prostě, není ve svém, je v,,cizím,, stěhování je veliká změna a takhle malé dítě to úplně nedokáže pochopit a nějakým způsobem se s tím vyrovnává.

• Nahlásit
  • Citovat
666
29.12.19 23:45

Anonymní souhlas. Kamarádka se po narození děcka přestěhovali do bytu. Děcko vyvádělo úplně nepříčetně. Po letech zjistili, že tam někdo zemřel a děcko tam „něco strašilo“. Dneska je klukovi deset a je v klidu, ale ještě ve školce měl nerva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 23:47

Děkuji očistu zkusím. Je pravda, že mi v noci když řve pořád opakuje au au au, jako by ho něco bolelo. Nebo jednou se stalo, že brečel, přišla jsem a on ukazoval nad sebe a říkal au au..
Takže očistit byt mohu zkusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
29.12.19 23:50

@Veronnie neklidný je ve všech místnostech?  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 23:52

@Veronnie tak ještě i růstové bolesti. Což je v tomto věku rovněž normální. Jako já jistým nadpřirozeným věcem věřím, ale tohle je období, které má velká většina dětí. Neříkej mi, že jsi o tom neslyšela, nečetla, neviděla žádný pořad. To by místo pobytu museli čistit snad všichni, v tomhle je to blbost. S nadpřirozeným mám zkušenost u straší dcery a takhle se to opravdu neprojevuje. A to teď nechci chytračit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 23:53

Kdekoliv řeknu ne…klidne i na záchodě, tak tam je neklidny. Ale pokud jde o spánek, tak jen ložnice. Jinde nespinká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama