Asistent pedagoga příprava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 14:46
Asistent pedagoga příprava

Dobrý den, kdo si dělal kurz asistent pedagoga, jak jste se připravovali na zkoušky? Ucili jste se jak dlouho dopredu? Celkem už z toho mám strach.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lifka
Kecalka 380 příspěvků 15.07.19 14:51

Učila jsem se asi 3 týdny, ale ne každý den. Nakonec jsem se více bála a test nebyl tak težký.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 17:30

@Lifka děkuji, a co seš učila? Tu knuhuco nam dali studium pro asistenty pedagoga? Právě nevím co dřív dělat, zda závěrečnou práci nebo se dřív učit? Dekuji

vokishka
Neúnavná pisatelka 15346 příspěvků 15.07.19 17:39
@Anonymní píše:
@Lifka děkuji, a co seš učila? Tu knuhuco nam dali studium pro asistenty pedagoga? Právě nevím co dřív dělat, zda závěrečnou práci nebo se dřív učit? Dekuji

a co ostatní, to jste se o tom nebavili? My měli okruhy, podle kterých jsme se připravovali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 20:30

@vokishka ne okruhy nám nedali, jen, že si máme tu knihu studium pro pedagogy aspoň 3 krát přečíst, proto se ptám

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 21:55

Fakt to chces delat? Je to mizerne placena prace, navic pokud se ti dite odstehuje, muzes kdykoliv prijit o praci. Muze to delat prakticky kdokoliv.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15346 příspěvků 15.07.19 22:14
@Anonymní píše:
Fakt to chces delat? Je to mizerne placena prace, navic pokud se ti dite odstehuje, muzes kdykoliv prijit o praci. Muze to delat prakticky kdokoliv.

Může to dělat jen ten, co má kurz asistenta nebo jiné pedagogicke vzdělání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 22:17

@vokishka no prave, staci druhorady kurz AP. Mimochodem, nekde ma tak mizernou uroven, ze dotycne ani nezkousi a jen se jedna o pohovor.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 22:34

@vokishka mám tu u školku hned za barákem a 2 děti, které musím vyzvedávat, tak zatím mi nic jiného nezbývá. Budu tam na 7 hodin a vyjde mi to platove skoro na 17 000 kč čistého.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 22:47
@Anonymní píše:
@vokishka mám tu u školku hned za barákem a 2 děti, které musím vyzvedávat, tak zatím mi nic jiného nezbývá. Budu tam na 7 hodin a vyjde mi to platove skoro na 17 000 kč čistého.

Umis si predstavit 7hodin denne ve skole plus x hodinova denni pece o deti vlastni? Navic, kdyz onemocni uvcielka, tak budes porad jen za ni suplovat, za tvuj mizerny plat a reditelka na tobe vlasne jeste usettri :roll: jen chci, abys vedela, do ceho jdes.

pe-terka
Generální žvanilka 20018 příspěvků 15.07.19 22:55
@Anonymní píše:
Umis si predstavit 7hodin denne ve skole plus x hodinova denni pece o deti vlastni? Navic, kdyz onemocni uvcielka, tak budes porad jen za ni suplovat, za tvuj mizerny plat a reditelka na tobe vlasne jeste usettri :roll: jen chci, abys vedela, do ceho jdes.

to je nesmysl, aby asistent suploval za kvalifikovaného učitele!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 06:30

@pe-terka mozna se ti to tak zda, ale v praxi se to tak bezne deje :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 06:35
@Anonymní píše:
Umis si predstavit 7hodin denne ve skole plus x hodinova denni pece o deti vlastni? Navic, kdyz onemocni uvcielka, tak budes porad jen za ni suplovat, za tvuj mizerny plat a reditelka na tobe vlasne jeste usettri :roll: jen chci, abys vedela, do ceho jdes.

Mne by se prace s dětma líbila. A vůbec bych nemela problém se odpoledne starat o sve děti. 17 tis. mi neprijde jako mizerný plat.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15346 příspěvků 16.07.19 07:24
@pe-terka píše:
to je nesmysl, aby asistent suploval za kvalifikovaného učitele!

To si jen myslíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 08:08
@Anonymní píše:
Mne by se prace s dětma líbila. A vůbec bych nemela problém se odpoledne starat o sve děti. 17 tis. mi neprijde jako mizerný plat.

Predpokladam, ze budes mit 8 platovou tridu, coz jeste jde, ale pocitej s tim suplovanim.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama