Potřebuji regenerovat vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:58
Prosim potrebuji radu dekuji moc :*

Ahojte holky :) byla jsem u kadernice a stahla mi cernou barvu peroxidem a ted mam vlasy rostrepene a na prvni pohled pokazene :( nemate prosim nejakou radu jak spravit vlasy chtela jsem svoji puvodni hnedou coz uz sice mam ale hruza :( Dekuji moc :)

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1488 příspěvků 15.07.19 12:59

Pokud jde jen o úpravu kvality pak doporučuji masku z kokosového oleje a zastrihnou roztrepene konečky.

35ja
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 15.07.19 13:36

Jak píše @Martha03 prostě promastovat olejickama, maskama…kvalitní hloubková regenerace

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 15.07.19 23:52

Oleje v konečném výsledku ještě víc vysuší, jejich používání je mýtus. Vlasy ti musí odrůst, defacto každá regenerační maska a balzámy odvede svou práci, ale nech ji na hlavě v husté vrstvě i několik hodin.Zkus také řadu Capillan a také kvalitní hydratační mléko na tělo!!!,bývá lepší než hydratace na vlasy. Neolej, ale hydratuj!

Tajeka
Kecalka 153 příspěvků 16.07.19 01:32

Nemam vlastni zkusenost, ale zrovna vcera jsem cetla nekolik recenzi na Olaplex.

Levhart3
Povídálka 26 příspěvků 21.07.19 10:42

Na nezkrocené a poničené vlasy používám „rybičky“ od jedné nejmenované firmy (nechci dělat reklamu, aby mi příspěvek nevymazali). Mám po nich krásné hebké vlasy, které se snadno češou a netřepí se. Pokud chcete vědět přesný název, napište mi prosím SZ. Ráda poradím :)

Váš příspěvek
Reklama