Individuální studijní plán ČZU - PEF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simi25
Nováček 2 příspěvky 15.07.19 13:39
Individuální studijní plán ČZU - PEF

Dobrý den všem,
ráda bych se zeptala, zda tu je někdo, kdo má individuální studijní plán na ČZU na PEF. Konkrétně třeba i v oboru Provoz a ekonomika.
Potřebovala bych vědět, jak je to časově náročné či jak moc se vyžaduje docházka do školy.
V říjnu rodím a na studijním mi řekli, že na dálkové studium přejít nejde. Tak bych potřebovala vedět, zda by se to dalo s individuálním studijním plánem zvládnout nebo ne.
Děkuji moc za odpovědi.

Reakce:
MartinaCV
Echt Kelišová 8149 příspěvků 16.07.19 04:12

Ty bláho, to se ženeš do velké nálože.. :( Začala jsem studovat (jinde) když dceři byl rok, a to šlo jen o dva roky navazující VŠ, protože už jednu VŠ mám a využila jsem uznání zkoušek z předchozí a byl to masakr. Docházka se u nás nevyžadovala, resp. u většiny předmětů. A s novorozencem.. to si už vůbec nedovedu představit.

Simi25
Nováček 2 příspěvky 16.07.19 08:49

@MartinaCV Na první rok dítěte budu určitě přerušovat. Chci si to užít a věnovat se jenom jemu. Ale až bude mimču rok, tak se chci vrátit zase studovat, abych alespoň to Bc. měla. Jde mi o to, jak je náročný ten individuál, protože se musím rozhodnout jestli půjdu přes něj a nebo teď ukončím studium a půjdu znovu od prváku na dálkové studium, ale ztratím tím ten teďka studovaný rok.

MartinaCV
Echt Kelišová 8149 příspěvků 16.07.19 09:24
@Simi25 píše:
@MartinaCV Na první rok dítěte budu určitě přerušovat. Chci si to užít a věnovat se jenom jemu. Ale až bude mimču rok, tak se chci vrátit zase studovat, abych alespoň to Bc. měla. Jde mi o to, jak je náročný ten individuál, protože se musím rozhodnout jestli půjdu přes něj a nebo teď ukončím studium a půjdu znovu od prváku na dálkové studium, ale ztratím tím ten teďka studovaný rok.

Jak je to narocne na teto skole, netusim, ale studovat behem materske a rodicovske ma vyhodu v tom, ze clovek u toho nechodi jeste denne do prace vedle pece o male dite, ale taky nevyhodu, ze si zkazi rodicovskou. Musis mit super hlidani, ktere akceptuje i to dite, mas terminy a povinnosti, zkouskove je uplny vopruz s malym ditetem (zavirat se do mistnosti kde se ucis a dite breci za dvermi mamiii mamiiii a misto prochazky pises seminarky). Taky musis mit mezi spoluzaky dobrou a spolehlivou dusi, ktera ti preda vsechno info co se deje ve skole a zakulisni informace, ktery vyucujici baziruje na cem. Kdybych si mohla vybrat, tak bych behem pece o tak male dite nestudovala.

Váš příspěvek
Reklama