Atopický exem a sádlo x olivový olej?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1961
10.2.16 14:43

@aleba tuším, že oleje (na kůži tedy panenské) se musí míchat s pár kapkami vody, aby vznikla emulze (což já tedy u masáží nedělám :mrgreen: většinou masíruju jiným materiálem), jinak se (prý, nejsem chemik… ) do kůže nevstřebá :nevim: Já mám teda ruce fakt od oleje vysušené, takové papíráky, mastím právě sádlem.
Hlavní je, že něco přeci jen pomůže :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2663
11.2.16 12:22

@puntice souhlas, mne taky vysusuji…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
340
11.2.16 12:24

Mám atopický ekzém od dětství, sádlo mi dost pomáhá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:56

Mne sa vyhodil ekzém na tvári po tom, čo som sa natrela krémom a pomohla mi masť s obsahom kortikoidu a teraz som si kúpila krém na citlivú, suchú pokožku..odporucam Care od Bepanthenu. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek