Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@aleba tuším, že oleje (na kůži tedy panenské) se musí míchat s pár kapkami vody, aby vznikla emulze (což já tedy u masáží nedělám
většinou masíruju jiným materiálem), jinak se (prý, nejsem chemik… ) do kůže nevstřebá
Já mám teda ruce fakt od oleje vysušené, takové papíráky, mastím právě sádlem.
Hlavní je, že něco přeci jen pomůže ![]()
Mne sa vyhodil ekzém na tvári po tom, čo som sa natrela krémom a pomohla mi masť s obsahom kortikoidu a teraz som si kúpila krém na citlivú, suchú pokožku..odporucam Care od Bepanthenu. ![]()