Augmentace prsu G-centrum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 14.10.14 14:11
Augmentace prsu Gcentrum

Ahoj tetinky, byla jste některá na zvětšení prsů v Olomouci, na soukromé klinice G- centrum? Jsem rozhodnutá, že podstoupím tento zákrok. Jen váhám s místem. Zda jít do fakultky, či stačí zajít do G- centra. Tuto soukromou praxi, mají stejní doktoři co ve FN. Jde mi o komfort, a jistotu, že vše bude ok. Jaké máte zkušenosti s plastikou? Děkuji za odpověď. :mavam:

Reakce:
J3nie
Závislačka 4047 příspěvků 14.10.14 14:21

@sromulenka Augmentaci prsou nedělají přímo doktoři G-centra, ale přidružená plastická chirurgie, která s nimi spolupracuje, ne?
A jinak, G-centrum bude dobrá volba, mají dobré vybavení, perfektní sály a milé sestřičky :-) Jako prostředí super. Posoudit odbornost nemůžu, protože jsem tento zákrok nepodstoupila…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >