Auto na dálkové ovládání i na ven

819
26.4.13 20:10

auto na dálkové ovládání i na ven

Dobrý den chtěla bych poradit s autíčkem na dálkové ovládání pro 2 letého syna. Chtěla bych nějaké levnější na vyzkoušení ale aby s ním mohl i ven na zahradu nevím jestli to jde dohromady :D děkuju za tipy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
27.4.13 09:57

@smajlicek90 ahoj.. kluk má toto: http://www.babytip.cz/…ve-ovladani/ ale to venku zvládne jízdu max po silnicích, nebo potom toto: http://www.svethracek.net/…ilacku%29-1/ a to přejede téměř cokoliv.. vol lehčí model, né ty velké (ty jsou venku hodně neohrabané). Velká kola, lehké auto a projede to téměř všechno ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
819
27.4.13 18:36

Děkuju za radu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.13 11:10

Já nedám dopustit na Hračkárnu, našla jsem u nich jedno o půlku levnější než to ze Světa hraček :-)
 http://www.hrackarna.cz/…-110703.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1762
26.11.13 11:18

Ahoj,
naše holky (8 a 10 let) touží po autu na dálkové ovládání. Nechci do něj investovat moc, myslela jsme tak max. do 1000Kč, viděla jsem nějaké i kolem 500, ale bojím se, aby něco vydržela. Chtěla bych ale, aby jezdilo dobře i venku v terénu.
Můžete mi prosím poradit, které vybrat.
Díky,
 Halka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
819
26.11.13 12:13

No já jsem nakonec koupila za 200 Kč jeepa na mimibazaru a ještě že tak dostává zabrat ale malýmu je 2,5 roku :-)pro takhle velký holky si myslím není škoda investovat už si hraček váží ale bohužel třeba v dráčku začínají na 1000Kč a to jsou takový malý potvory já bych koukla na heureku podle mě nemusí být auto přímo ven - ty jsou ještě dražší ale prostě dát jen pozor na to aby mělo velký kola pak by podle mě neměl být problém s ježděním venku :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1762
26.11.13 13:06

No mně se líbí třeba tohle:

http://www.maxikovy-hracky.cz/…r-blue-nikko

A mají tam i jiné.

Halka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
17.11.15 13:38

Ahoj, prosím, neznáte někdo tohle auto? Nějaké zkušenosti?

http://rc-modely.heureka.cz/…specifikace/#…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
17.11.15 23:32

Nikdo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin