Auto pro 6 osob

14001
18.5.18 14:31

Auto pro 6 osob

Ahoj,
potřebuji poradit, jaké auto pro 6 event. 7 osob? Nemusí být nové, jde mi o typ auta. Co je skladné? Potřebuji nacpat do auta 4 děti, dost věcí a hodně vysokého muže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4922
18.5.18 14:32

My mame ted novej Renault Grand Scenic. Ma vzadu ty dve sedacky, ale jako zadnej komfort…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14001
18.5.18 14:35
@vertunka píše:
My mame ted novej Renault Grand Scenic. Ma vzadu ty dve sedacky, ale jako zadnej komfort…

No, kluci budou vysocí, muž má 2m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
18.5.18 14:41
@jizvíková píše:
No, kluci budou vysocí, muž má 2m.

Tak to nic. To chce nejakou tu dodavku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
18.5.18 14:44

@jizvíková My měli Mitsubischi space vagon - ten byl pro 7 lidí. Teď máme Mitsubischi grandis - ten je pro 6 lidí. Obě auta mají v zadní řadě naprosto plnohodnotné sedačky, kam se v pohodě vejde i dospělý (ale tak při výšce 2 metry to úplně nezaručuji). Horší je to pak s kufrem - tam se toho už moc nevejde. Nějaké tašky určitě, ale třeba kočárek - jen menší složený sporťák nebo jedno dětské kolo.
Ten vagon byl vevnitř větší, ale nevím, jestli by ještě šel sehnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5872
18.5.18 14:44

Máme 6 bazaru Lancia Phaedra, je to sedmimistne auto, stalo 50.000 a je v super stavu. Je dost prostorné. NoNové auto bych nikdy nekupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
18.5.18 15:03
@jizvíková píše:
Ahoj,
potřebuji poradit, jaké auto pro 6 event. 7 osob? Nemusí být nové, jde mi o typ auta. Co je skladné? Potřebuji nacpat do auta 4 děti, dost věcí a hodně vysokého muže.

V tomto počtu už bych šla do dodávky. Sedmimístné auto teď vybíráme my se dvěma dětmi jako nouzovku pro přepravu babiček. Samozřejmě je to taky o tom, jestli si na takové velké auto zvykneš. Ale obecně v této kategorii VW transporter nebo Mercedes Viano. Byl mi ještě doporučován Ford Custom.

• Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
18.5.18 15:07

Jinak osobní sedmimístné auto s asi největším kufrem má Chrysler Grand Voyager.

• Citovat
  • Nahlásit
18.5.18 15:18

@jizvíková Za mě jedině Chrysler Grand Voyager nebo Voyager.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
18.5.18 15:25

Jenom k tomu Chrysleru, někdo se o to třeba vůbec nezajímá, to je prostě jen můj poznatek, není to bezpečné auto, Crash testy tomu vyšly dost špatně :?

• Citovat
  • Nahlásit
70
18.5.18 16:15

Máme Ford Tourneo Custom, je to už dodávka, uvažovali jsme i o VW Transpoter a Mercedes Viano, ale poměr cena/ výkon/ výbava vyhrál Ford. Teď je myslím nová verze. Jsme s ním spokojení, používáme ho tedy hlavně na přepravu našeho početného sportovního vybavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
salamio
18.5.18 16:25
@Tunrida píše:
Jenom k tomu Chrysleru, někdo se o to třeba vůbec nezajímá, to je prostě jen můj poznatek, není to bezpečné auto, Crash testy tomu vyšly dost špatně :?

Crash testy v laboratorních podmínkách nemají s bezpečností moc společného. Navíc dnes, kdy se hvězdičky udělují i za věci jako kontrolka nezapnutých pásů nebo ochrana chodce.

• Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
18.5.18 16:31
@salamio píše:
Crash testy v laboratorních podmínkách nemají s bezpečností moc společného. Navíc dnes, kdy se hvězdičky udělují i za věci jako kontrolka nezapnutých pásů nebo ochrana chodce.

Crash testy samozřejmě nenasimuluji skutečnou dopravní nehodou, nicméně fakt, že Chrysleru se v případě čelního nárazu velmi značně posouvá motor do kabiny, z něj dělá pro řidiče a spolujezdce velmi nebezpečné.

Jinak teda bezpečnost chodců považuji taky za důležitou, ale samozřejmě je to pro posádku auta údaj „nepodstatný“.

• Citovat
  • Nahlásit
salamio
18.5.18 16:37

O jakém modelovém roku se bavíme?

• Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
18.5.18 16:54
@salamio píše:
O jakém modelovém roku se bavíme?

Tak tento test je z roku 2007. To jsou taky v ojetinach nejkupovanejsi auta. Ten dřívější už ani nebudu nazývat testem, to byl prostě masakr. Když se podíváme na test Chrysleru - Lancie po roce 2010, tak bezpečnost na předních sedadlech stále není dostatečná :nevim:
Ale jak jsem psala rovnou, někoho tohle nezajímá a já to beru. Jen se teď sedmimístnými auty taky prodíráme, tak jsem jenom chata informovat o tom, co jsem se dozvěděla já.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama