Auto z bazaru smrdí

Anonymní
14.7.20 07:18

Auto z bazaru smrdi

Ahoj, před deseti dny jsem si koupila auto z bazaru, během deseti dnů začalo velmi zapáchat, lze auto do bazaru vrátit? ve smlouvě se nic nepíše… Smrdi tak, že chodím do práce a převlékam se, smrdí mi vlasy, vše… Auto jsem vyčistila, nové povlekla, koupila koberecky,vyluxovala.po ranu to jde, ale odpoledne na sluníčku smrdí totálně, jsem z toho nešťastná. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18637
14.7.20 07:19

Posledni dobou je to tady same vraceni auta do bazaru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
14.7.20 07:25

Má to klimatizaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1540
14.7.20 07:29
@Anonymní píše:
Ahoj, před deseti dny jsem si koupila auto z bazaru, během deseti dnů začalo velmi zapáchat, lze auto do bazaru vrátit? ve smlouvě se nic nepíše… Smrdi tak, že chodím do práce a převlékam se, smrdí mi vlasy, vše… Auto jsem vyčistila, nové povlekla, koupila koberecky,vyluxovala.po ranu to jde, ale odpoledne na sluníčku smrdí totálně, jsem z toho nešťastná. dekuji

Klimatizace nebo ho nech profi vyčistit v myčce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14759
14.7.20 07:34

Zkusila bych profi čištění a nebo tu klimatizaci, tam by něco mohlo být. Případně otevřít na sluníčku a pořádně umýt a nechat vyschnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
14.7.20 07:44

Smradu se nezbavíš nikdy, pokud se jedná třeba o cigaretový kouř, jak do auta zasvítí slunce, bude smrdět zas. Můžeš nechat vytepovat sedačky, ale to nestačí. Smrad je zažraný všude, v sedačkách, v plastech, i ve stropnici, která se moc tepovat nedá, protože u starších aut ráda padá. Nebo ještě ta klima, jestli to nikdo nečistil několik let, tak to může taky pěkně smrdět.

Myslím, že zpět ti ho nevezmou, když jsi auto kupovala, tak ti asi nesmrdělo. Oni o tom nemuseli vůbec vědět, že to auto smrdí :nevim: Příště radši našetřit peníze a koupit auto nové, člověk si tím ušetří spoustu starostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
14.7.20 07:48

Ještě, nepíšeš co je to za druh smradu. Některým autům prostě smrdí plasty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 07:52

Už jsem udělala totálně všechno, vyčistila ho i octem, klimatizací nemá, vycistili jsme i větráky, vždy den klid a zase hrozně smrdi..ale opravdu strašně…úplně se desim do něj sednout

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.20 07:53

Přijde mi cigarety, pot, nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
5903
14.7.20 07:57

Musíte ho nechat profesionálně vyčistit. Švagrová si před lety koupila auto po kuřákovi a auto jí profíci vyčistili dokonale, jen jí to tenkrát stálo asi 3 000 (je to už 10 let).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14759
14.7.20 07:58
@Anonymní píše:

No, opravdu bych zkusila to profi čištění. Brácha jezdí pravidelně a je to fakt poznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
14.7.20 08:13

No to jsou ty auta z rádoby bazaru.. :nevim: Bylo aspoň levný? Pocem smrdí? Zkusila bych ho nechat zkontrolovat u automechanika, zda tam není nějaká závada. Ještě jsem neseděla v autě co by nějak šíleně pachlo. Nebo profesionální čištění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
929
14.7.20 08:41
@Anonymní píše:
Už jsem udělala totálně všechno, vyčistila ho i octem, klimatizací nemá, vycistili jsme i větráky, vždy den klid a zase hrozně smrdi..ale opravdu strašně…úplně se desim do něj sednout

Do dílny, vymontovat sedačky, koberce z podlahy a pokud jsou příčinou zápachu, sehnat z jiného auta na vrakovišti. Prohlédnout topení-výdechy a podívat se do nich, pokud to má pylový filtr-samozřejmě vyměnit, tam bývá často problém. Prohlédnout i motorový prostor. Anebo vrátit či požadovat slevu z autobazaru na profesionální vyčištění. V takovém autě se nedá jezdit a navíc-může být i zdravotně nebezpečné, třeba po velké vodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1540
14.7.20 08:49
@P4ja píše:
No, opravdu bych zkusila to profi čištění. Brácha jezdí pravidelně a je to fakt poznat.

Taky jezdím jednou ročně. Je to jak moje manikúra :mrgreen:, na ruce a auto nedám dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8020
14.7.20 09:18
@Anonymní píše:

Nemá klimu? To bude nějaká stará, rzí prolezlá vražda, ne? :think:

@Anonymní píše:

Cigára z toho nedostaneš. Jedině vevnitř vše komplet vyměnit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama