Autonehoda - co bude dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 10:30
Autonehoda - co bude dál?

Ahojte, v neděli jsem měla autonehodu, kterou jsem zavinila já. Jela jsem sama se všemi svými 4 dětmi, chvilka nepozornosti - otočila jsem se na dítě (já kráva) a vletěla jsem do betonového sloupu. Stalo se to uprostřed obce, jela jsem jen 40 km/h, takže žádná velká rychlost, ale stejně to byla šlupka jak blázen, auto úplně na odpis, sloup budou dělat nový. Skoro nic nám díky Bohu není, děti jen boule na hlavách a oděrky, nebo spáleniny od pásu. Já jsem potlučená celá, plus mám zlomenou ruku. Takže mi každý říká, že jsme to přece přežili, jsme relativně v pořádku, tak mám být vděčná, vzít si ponaučení a být v pohodě. Jenomže já jsem psychicky úplně na dně. A je to čím dál horší. Doléhá to na mě den ode dne víc, hrozné výčitky svědomí, co jsem to za matku, co jsem to za člověka, jak můžu být takhle nezodpovědná a nevěnovat se plně řízení, když vezu svoje děti. Mohla jsem je zabít :,( Jsem neskutečná kráva. Nikdy, nikdy jsem neměla dostat řidičák do rukou. Už jsem ho vyhodila do popelnice. Na nové auto stejně nemáme, jsme bez peněz, nikdo nám nepůjčí, teď ještě pokuta… Děti vozí do školy a školky manžel svým náklaďákem, který už ale také dosluhuje, a pak nevím co budeme dělat. Bydlíme na vesnici, kde není ani obchod, natož škola atd., autobusy tady skoro nejezdí, jak budou děti jezdit do školy? Je to všechno v prdeli. Zasloužila bych doživotí. Nemůžu se na sebe ani podívat. Stydím se za sebe. :,( :,( :,( Prosím o zachování anonymity, strašně se stydím :,( Nevím jak dál.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11532 příspěvků 15.02.17 10:32

Koukej se sebrat, vytáhnout řidičák z popelnice, zjistit možnosti ohledně ojetin a začít zase fungovat jako řidič, protože ty děti asi do školy stopovat nebudou

zvidavajanca
Závislačka 3714 příspěvků 15.02.17 10:33

Na tvém místě bych vyhledala pomoc odborníka :nevim:

Určitě je z města najištěn autobus do školy, řekla bych, že musí být. :nevim:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 15.02.17 10:34

Jaképak stydění. Jsi zodpovědná matka, která se jen otočila na dítě. Fakt buď ráda za zlomenou ruku, ty i děti jste přežili, jaképak zavřít na doživotí!!!
To se někdy stane, že je auto na odpis. Neboj, to bude lepší, teď to vidíš moc černě, auto si pořídíte, neboj.

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 15.02.17 10:35
@zvidavajanca píše:
Na tvém místě bych vyhledala pomoc odborníka :nevim:Určitě je z města najištěn autobus do školy, řekla bych, že musí být. :nevim:

Moje slova.

Ivan PPZ
Kelišová 5718 příspěvků 15.02.17 10:37

Čistě prakticky- ŘP je doklad, kterým by se daly napáchat i nepravosti. Už jen proto ho zkuste najít a prostě nechat doma. 4 děti a bez auta- to asi není jednoduché. Zkuste to třeba po měsíci- teď je to moc čerstvé. Spousta nehod a úrazů se stane díky úplným pitomostem, na které si člověk pak řekne, že to snad ani není možné…

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 15.02.17 10:37

Zajdi se vypovídat za psychologem.
A jestli tě to uklidní, zažila jsem už mnoho situací, kdy mi pak došlo, že jsem já nebo děti byli krůček od zranění nebo horšího. Vždycky, když se mi nějaká vybaví, tak mě mrazí v zádech.
Bude to OK, chce to čas.

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 15.02.17 10:38

No jako první bych určitě vytáhla ten řidičák z popelnice.

zvidavajanca
Závislačka 3714 příspěvků 15.02.17 10:39
@zvidavajanca píše:
Na tvém místě bych vyhledala pomoc odborníka :nevim:Určitě je z města najištěn autobus do školy, řekla bych, že musí být. :nevim:

@Aries6 píše:
Moje slova.

Ještě dodám, že to píšu z pozice člověka, co autonehodu měl. Sice ne jako viník, ale jako „oběť“. Sejmula mě ženská z kola, takže žádný ochraný plechy. Měla jsem problém i vyjít na ulici, přejít ulici, o řízení auta nemluvím.

lucenka
Vesmírná mluvilka 33631 příspěvků 15.02.17 10:40

Prvně vytáhni ten řidičák z popelnice, ať nemáš další průšvih.
Pak popros někoho, kdo tě vezme do auta za volant.
Mysli na děti, jak se budou dostávat do školy. Auto snad při takové rychlosti úplně na odpis není, minimálně něco půjde použít - prodat na náhradní díly. Takže bych začala hledat, kde ho odkoupí a shánět nějakou ojetinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 10:41

Jenomže já už nikdy v životě řídit nechci. Na auto potřebujeme minimálně 30 tis., aby to nebyl vyloženě vrak a aby se do něho vešla naše rodina. Bohužel auto potřebuje i manžel k práci. Je to všechno v háji. Koukali jsme po autech, projeli všechny inzeráty, ještě v tu neděli i pondělí jsem se celkem držela a brala to s nadhledem. Až pak to na mě teprve dolehlo se vším všudy a jsem úplně vyřízená.

zvidavajanca
Závislačka 3714 příspěvků 15.02.17 10:41
@Fima píše:
No jako první bych určitě vytáhla ten řidičák z popelnice.

Ano, klidně si ho hned nedávej zpět do peněženky, ale třeba k jiným dokladům, co máš doma.

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 15.02.17 10:43
@zvidavajanca píše:
Ještě dodám, že to píšu z pozice člověka, co autonehodu měl. Sice ne jako viník, ale jako „oběť“. Sejmula mě ženská z kola, takže žádný ochraný plechy. Měla jsem problém i vyjít na ulici, přejít ulici, o řízení auta nemluvím.

Já nic takového nezažila „ťuk ťuk ťuk“… krom dvou ťukňutí na parkovišti - jednou viník, já jednou druhý člověk. Takže nemůžu soudit a nevím, jaké to je. Ale věřím tomu. Člověk pak vidí to nebezpečí všude. Moje mamka se škaredě zranila na náledí (má prakticky doživotní následky) a jak začne mrznou a dělá se náledí, je hodně vystresovaná.

arinecka
Kelišová 5494 příspěvků 15.02.17 10:46

Hele, stalo se, čas vrátit nejde, hlavní je že jste všichni naživu a to je nejdůležitější. Řidičák koukej vytáhnout z popelnice, není řešení že ho vyhodíš :nevim: vyhledej pomoc psychologa, uvidíš že odstupem času uvidíš celou věc jinak. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 10:47

Řidičák teda radši vytáhnu, někam ho založím. Náhradní díly chce manžel rozprodávat, na to se určitě chystáme. Otázka jak moc nám to pomůže. Celý předek je sešrotovaný, takže moc toho na prodej nezůstalo… Jsem prostě debil.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >